Filtrele
 • Fiyat
  TL - TL
 • Stok durumu
  0
  0
  0
  0
  0
 • Üreticiler
  0

Nuxe Ürünleri

Nuxe Ürünleri kategorisinde 74 adet ürün bulabilirsiniz, Nuxe Body Gommage Corps Fondant 200 ml Arındırıcı Vücut Peelingi, Nuxe Soleil Prodigieux Soin Auto-Bronzant Corps Sublimateur 100 ml Otobronzan Nemlendirici Vücut Kremi, Nuxe Eau Demaquillante Micellaire 100 ml Makyaj Temizleme Suyu gibi.

Nuxe Creme Merveillance İle Yerleşmiş Yaşlanma Belirtilerine Son Verin;

Cildimizin sağlığındaki en küçük bir değişiklik bile hem görünümünü hem de rahatlığımızı etkiler, sağlık açısından da çok önemli riskler taşır. Bu nedenle tüm dünya geneline pek çok açıdan çözüm arayan milyonlarca insan bulunmaktadır. Bakım yapmak ya da tedavi çözümü elde edebilmek için tercih edilen cilt bakım ürünlerinin kullanımını yoğun olarak görmekteyiz. Cilt bakım ürünlerindeki kalite ve uygunluk da cilt için bir baskı yaratır. Beslenme, günlük yaşam gibi çok sayıda faktörün etkilediği cildimiz yıpranır ve yaşlanır. Ortaya çıkan sorunların çözümü için çok titiz olmanın gerekliliği ise açıktır. Cildin ihtiyacı olan dengeyi ona sunmadan bir çözümün mümkün olmasını düşünmek de pek doğru değildir.

Nuxe Paris markası adından da anlaşılacağı üzere bir Fransız markasıdır. İnsan cildi için doğal kaynaklı ürünler sunma amacında olan bu önemli marka bu nedenle bilinen en uyumlu ve uygun bileşenleri kullanan ürünler sunar. Hedefinde cilt için bilinen en net etki yaratan uygulamaları tercih eden marka bu yapısı ile hem uzmanların hem de dünya genelindeki kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Ülkemizde ise özellikle eczaneler vasıtası ile bilinen bu markanın yaratmış olduğu çözümler kesinlikle kayda değer bulunmuştur.  Sağlıklı bir cilde sahip olmak için son derece ilgi çeken markanın ürün serileri onlarca farklı beklentiyi kusursuz bir şekilde karşılamaktadır.

Etkileri nelerdir?

Krem serisinden bir ürün olan Nuxe Creme Merveillance hoş dokusu ve mükemmel etkisi ile tercih edilen ürünlerden biridir.Yerleşmiş olan çizgileri yok etmek için önerilen ürün %74 gibi ciddi bir oranda doğal içeriğe sahiptir. Yerleşik mimik çizgilerinin sayısının, uzunluğunun ve görünümünün azalmasında etkili olan ürün bitkilerden elde ettiği güç ile kırışıklıkları doldurmaktadır. Gülhatmi kökü ve Meşe özü ise cildin yatışması sağlanır. Tamamlayıcı etki ile de Ayni Safa Çiçeği ve Malt özleri ile denge kuran Mimoza tohumları cildin eski dolgun görünümüne sahip olmasını sağlar. Nuxe Creme Merveillance 35-40 yaşlarında normal ve kuru cilde sahip olanlar için uygun bir çözümdür.

Kırışık bir cilt görünümüne son vermek;

Cildin kırışmasına neden olan etmenler cildin gücünü kaybetmesidir. Pek çok ürün doğrudan doğruya çözüm sunarken cildin güç kazanmasına yardımcı olmaz. AncakNuxe Creme Merveillance görünümleri düzeltirken aynı zamanda cildin yapısını da güçlendirir. Bu durum çok becerikli bir şekilde cildin çözüm elde etmesini sağlar. Nuxe Paris ürünleri özellikle tam bakım ve tedavi sunmak amacı ile bu tip durumlara özen göstermektedir. Ürün içeriğinde cilt için zararlı veya yük getiren bir bileşen yer almaz. Bu durum cildin rahatlaması ve çözüm sağlamasına yardımcı olur. Ürünün önerilen kullanımının gösterilmesi ve düzene dikkat edilmesi kullanımı son derece kolay bir hale getirecektir. Nuxe kullanıcılarının memnun olduğu bu detaylar ürünün yapısını ortaya koymaktadır.

Genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak ve iyi görünmek için istekli olmaktan daha fazlası gerekmektedir. Nuxe Creme Merveillance ürünü bildiğiniz üzere ve açıkladığımız üzere bu yolda çözüm sunan çok değerli bir ürün olarak bilinir. Ülkemizde ve dünyada satılan pek çok cilt bakım ürünü sahte ya da düşük kaliteli olduğundan cildiniz için çok zararlı olabilmektedir. Nuxe Creme Merveillance gibi kaliteli ürünleri tercih etmek hem cildiniz hem de genel olarak sağlığınız için önemlidir. Önerilen ve tercih edilen bu ürün ailesi pek çok uzman ve test kurumu tarafından onay almış ürünler olduğundan güvenle ve kolayca kullanabilirsiniz.

Nuxe Creme Nirvanesque: Yaşlılık Öncüsü Belirtiler İle Savaşın

Her insan cildi doğal bir sürecin sonunda yaşlanır. Bu doğamızın gereği olan ve genlerimize işlenmiş bir yapıdır. Ancak yaşadığımız pek çok durum, stres, sağlık sorunu bu süreci hızlandırır. Bazı insanların cildi genetik olarak çok güçlü olmasına karşın bu tip etkenlerden dolayı çok kısa bir süre içinde yıpranmaktadır. Kaldı ki bu durum cildimiz için zararlı olduğundan yaşlanma belirtileri çok daha kısa bir süre içinde ortaya çıkmaktadır. Yaşlanma bir süreçtir ve aşama, aşama gerçekleşir. Pek çok hastalıkta olduğu gibi erken müdahale en iyi çözümdür. Tamamen yaşlanmış bir cildi genç görünüme getirmek kesinlikle basit bir iki kırışıklığı düzeltmekten çok daha zordur. Bu nedenle erken müdahalenin önemi çok büyüktür. Pek çok uzman sağlıklı ve ideal bir çözüm için buna önem verilmesini önermektedir. Sadece yaşlanma konusunda değil tüm sağlık sorunlarında öncü etkileri yok etmek çok önemlidir. Bu alanda çözüm sunan ve özel olarak yaşlanmanın ilk etkilerine çözüm sunan kaliteli ürün sayısı oldukça azdır.

Nuxe Paris hakkında genel bilgiler;

Nuxe Paris Fransa menşeili çok önemli bir dermokozmetik markadır. Ülkemizde dâhil olmak üzere pek çok ülkede çözüm sunan bu değerli marka 1989 yılından beri önerilen ürünler yaratmaktadır. Nuxe Paris söz konusu olduğunda markanın en önemli özelliği bilindiği gibi ürünlerinde çok yüksek oranda doğal içerik bulunuyor olmasıdır. Bunun en önemli faydası bilindiği gibi bu tip ürünlerde çok sık olarak görülen yan etki durumdur. Doğal içeriğe sahip olan ürünler kısa sürede sunmuş oldukları olumlu etkiler nedeniyle ve cilde yük oluşturmamaları nedeniyle önerilmektedirler. Nuxe Paris yaşlanma çözümlerinde uzman bir marka olarak cilt sağlığına ve yapısına saygı duyar.  Her zaman esnek ve destekleyici ürünler sağlar. Bu da cildin yaşlanmasını anlık olarak değil etki odaklı olarak engeller. Yani geçici değil somut çözümlere ulaşmış olursunuz. Kullanıcıların buna çok büyük önem vermesi neredeyse detay olarak kabul edilen durumların bile ciddiye alınmasına neden olur. Bu da Nuxe Creme Nirvanesque gibi mükemmel ürünlere aracılık eder.

Nuxe Paris içeriğinde neler var ve etkileri nelerdir?

Nuxe Creme Nirvanesqueyaşlılığın ilk ve öncü belirtileri olan mimiklerden kaynaklı çizgiler için önerilmektedir. Temizlenmiş yüz ve boyun çevresine uygulanan bu ürün çözüm sunan becerikli ve etkisi kanıtlanmış bir çözümdür. Mavi Lotus Çiçeği ve Gelincik Tohumuna ek olarak Althea kökünden oluşan Nuxe patentli içerik küçük gerilmeleri çok net bir şekilde düzleştirerek cildi rahatlatır. %68 gibi net bir doğal içeriğe sahip olan ürün paraben gibi hiçbir zararlı içeriğe sahip değildir. Calmosensine içeriği ise endorfin salgılatır ve stres giderir.  Horozibiği bileşeni kadifemsi yapısı ile cildi sarar ve anında yumuşatır. Özel içeriği kuru ciltlere rahatlık sunar. 25-30 yaş arasında olan ve kırışıklıklara yeni sahip olan kuru ve çok kuru cilt sahipleri için önerilir. Kuru cilde anında rahatlık ve yumuşaklık kazandırması ideal bir çözüm sunar. Kırışıklıklar ve mimik çizgileri görünmez hale gelir.

Nuxe Paris yaşlanma karşıtıdır!

Kırışıklık çözümünü ilk etkiden itibaren yok etmediğiniz her gün cildinizdeki yaşlanma süreci biraz daha zorlaşır. Bu nedenle Nuxe Creme Nirvanesque ürününü ne kadar erken kullanır ve soruna ne kadar erken müdahale ederseniz o kadar iyi bir çözüm elde edersiniz.  Etkisi pek çok kurum tarafından kanıtlanmış olan bu ürün cildinizi genç tutmanın mükemmel bir yardımcısıdır. Bu nedenle kesinlikle sorunlarınızı görmezden gelmeden çözüm adına bu ürünü kullanmalısınız. Cildinizin sağlığına daima önem vermeniz görünümü için de önemlidir.

Nuxe Göz Kremi İle Sıfır Kırışıklık

Yaşın ilerlemesiyle birlikte ciltte gözle görülür bazı sorunlar ortaya çıkamaya başlar bu sorunların tabii ki tek nedeni yaş artışı değildir. Çevre şartlarının her geçen gün bozularak artması ve günlük hayatta karşılaştığımız stres ve sinirlilik hali cildimizin bozulmasına ve sağlık sorunlarının artmasına neden olmaya başlar. Ekolojik dengenin bozulması cilt dengesinin de bozulmasına yol açar. Özellikle atmosfer tabaksındaki zararlı gazlar ve atmosfer tabaksında meydana gelen delik bu sorunların insanlar üzerinde daha aktif rol oynamasına neden olur. Cilt sağlığının bozulması insanları psikolojik yönden de etkilemektedir. Özellikle gözle görülür lekeler, insanların kendilerine olan güvenlerinin azalmasında büyük rol oynar. Bunun yanı sıra estetik güzellik arayışı içerisinde kullanılan zararlı ürünler cilt sağlığının daha da derinden etkilenmesine neden olur.
Bu sorunların giderilmesinde birçok marka iyileştirme yolu altında zararların daha çok artmasına neden olan ürünleri piyasaya sunmuştur. Bu ürünler olumlu etki yapmanın yanı sıra daha büyük çöküşlere neden olmuştur. Özellikle cilt yapıları doğru tayin edilemeden kullanılan ürünler, ciltte alerjik etki yapmış ve lekelerin artmasına neden olmuştur. Birçok ürün ciltte yapıcı etki bırakırken başka bir yerden kırıcı etki bırakmaya başlamıştır. bu sorunların giderilmesi için daha çok doğal ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Bazı sorunların tek çözümü ürün kullanmak değildir. Hayat şartlarının olumlu gelişmesi ile birlikte ilaç kullanımı daha etkili sonuçlar doğurmaktadır.

Cilt bakımına özen gösterenler için Nuxe göz kremi ve kırışıklıkların giderilmesi; 

Cilt sağlığını korumak için gelişen markalardan bir tanesi olan nuxe, Fransa asıllı bir markadır. Son iki yıldır ülkemizde aktif olarak bulunan bu marka cilt yapısını korumak da ve olumlu gelişmelere imza atmaktadır. Genel amacı dünya markası olmaktır. Fakat sadece dünya markası olmak istemenin yanı sıra insanlara faydalı olmayı da amaç edinmiştir. Kurulduğu günden bu güne hem estetik güzelliği hem de sağlıklı ciltleri hedeflemiştir. Kısa sürede hedeflerini yerine getirmeye de başlamıştır. Cildi koruyan doğal ürünleri ile insanların en çok tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Sadece cilt bakımı konusunda değil, saç bakımı konusunda da uzmanlaşmayı amaçlamış bu doğrultuda adımlarını atmaya başlamıştır.

Herkesin bildiği gibi vücudumuzdaki en hassas organ gözlerdir. Ve göz çevresinde oluşabilen rahatsızlıklar hem insanın canını sıkmakta hem de sağlığı tehlikeye atmaktadır. Bu konuda birçok gelişme yapılmış birçok dermatoloji uzmanı ile birlikte çalışılmış, göz sağlığını koruyucu birçok ürün piyasaya sunulmuştur. Bu ürünlerden ve markalardan bir tanesi olan nuxe göz kremi, göz çevresinde oluşan kırışıklıkları ve şişkinlikleri azaltıcı ve engelleyici bakım ürünüdür. İnsanların psikolojik olarak da rahatlamalarını sağlayarak gençleşmelerine yardımcı olmaktadır. Yaşlanma karşıtı olarak da bilinen nuxe göz kremi içerisindeki özel formülü ile tüm cilt tiplerine uyum sağlamaktadır. Hiçbir kimyasalı bulundurmayan yapısı ile doğal bitki özlerinden meydana gelmiştir. İçerisinde paraben bulunmayan formülleri de bulunan markanın en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir.

Göz çevresindeki kırışıklıkların sebebi mimikler mi? 

İnsanların mimikleriyle bir şeyleri karşı tarafa aktarması çok önemlidir. Fakat zaman geçtikçe, yaşında artmasıyla bu mimikler zarar görebilir. Ve yahut da kullanılan ürünlerin yan etkileriyle mimikler dondurulabilir. Bu etkileri göz ardı ederek kullanabileceğiniz bir ürün olan nuxe göz kremi mimiklerde oluşan zararların ortadan kalkmasına ve morlukların yok olmasına yardımcıdır. İlk zamanlarda sadece eczanelerde bulunan bu ürünler, zamanla internetin gelişmesi ve online sitelerin gelişmesiyle birlikte internet üzerinden satışına da başlanmıştır. Böylece nuxe göz kremi ürünlerine çok daha kolay sahip olabilir, güvenle, iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kendisine has kokusuyla terapi etkisi yaratan ürünler sizin rahatlamanıza ve güvende olmanıza da yardımcı olmaktadır.

Nuxe peeling ile Sağlıklı Ciltler

Değişen hayat şartlarıyla birlikte birçok konuda değişiklik meydana gelmiştir. Özellikle çevre şartlarının değişmesiyle birlikte birçok olumsuzluk meydana gelmeye başlamıştır. Ekolojik dengenin bozulması aynı zamanda atmosferin delinmesiyle dünyaya ulaşan radyasyon ışınları insanlar üzerinde çok daha fazla aktif olmaya başlamış, sayısız birçok rahatsızlığa sebep olmuştur. Değişen ve gelişen dünya düzeni ile birlikte teknolojide de birçok yenilik yapılmaya başlanmıştır. Teknolojin gelişmesiyle birlikte çevreye ve insanlar üzerinde olumsuz etkileri görülen radyo aktif ışınların daha etkili hale geldiği görülmektedir. Aynı zaman da sadece çevresel etmenlerden kaynaklanmayan, yaşlanma etkileri de görülmektedir. Özellikle yüz bölgesinde görülen kırışıklıklar, yağlanmalar, çukurluklar ve çiller insanları hem psikolojik hem de sağlık alanında etkileyebilir.
Son dönemlerde ortaya çıkan birçok marka cilt sorunlarının giderilmesi için birçok araştırma başlatmış bu sorunların kimyasal maddelerle değil doğal ürünler ile ortadan kaldırılabileceği kanısına karar vermişlerdir. Özellikle cilt sorunları insanların hem sinirini bozan hem de sağlığını etkileyen bir sorundur. Bu sorunun giderilmesi sadece dışarıdan kullanılan kremler veya losyonlarla olmamaktadır. Aynı zamanda düzenli spor yapılması, yenilen besinlere dikkat edilmesi, hayat şartlarının daha düzenli hale getirilmesi de çok önemlidir. Çünkü bozuk ciltlerin tek sorumlusu değişen ortam şartları değildir. Düzensiz beslenme, fazla yağlı tüketimi, sağlıksız yaşam gibi birçok konu cilt yağlanmasına, cilt bozulmasına neden olmaktadır. Bunların da giderilmesi için sadece beslenme düzeni ya da ilaç kullanımı işe yaramamaktadır.

Nuxe peeling markası hakkında genel bilgiler; 

Fransa asıllı markalardan bir tanesi olan Nuxe, cilt bakımı konusunda uzmanlaşan markalardan bir tanesidir. Ülkemizde son iki yıldır geçerliliği olmasına rağmen, adını çoğu ülkeye duyurmuştur. Genellikle ürünlerinin içerisinde doğal ürünler bulunmaktadır. Zararlı kimyasalları bünyesinde bulundurmamaktadır. Çoğu ürünü paraben içermemektedir. Her cilt yapısına uygun ürün tasarlamayı seçmiştir. Genel amacı estetik güzellik ile sağlığı bir arada sunmaktır. Güzellik sağlarken nemlendirmeyi ihmal etmez. Sadece bakım değil, bakım ile onarımı bir arada yapmayı tercih eden markalardan bir tanesidir. Sadece cilt bakımı konusunda değil saç bakımı konusunda da uzmanlaşmaya çalışan markalardan bir tanesidir. Doğal özleri ve E vitamini ile birlikte cildi beslemekte ve onarmaktadır.

Cilt yağlanmalarını ortadan kaldırmak için tercih edilen nuxe peeling, cildi nemlendirir, istenmeyen yağlanmaları ortadan kaldırır ve peeling etkisiyle istenmeyen lekelerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Cildinizi derinlemesine temizleyerek, arınmasına yardımcı olur. Nuxe peeling ile yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırabilir, kendisine has kokusu ile ferahlayabilirsiniz. Her cilt yapısına uygun olan nuxe peeling kuru ciltler için hafta da bir kez tavsiye edilmektedir. Ürünün genel özelliği kurutmak ve gidermek olduğu için ne kadar nemlendirmeye çalışsa da istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilmektedirNuxe peeling içerisinde en az dört çeşit bitki özü bulunmaktadır. Bu bitki özleri ürünü hassaslaştırmakta ve her cilt yapısına uygulanabilirliğini arttırmaktadır.

Nuxe peeling nasıl temin edilir?

Nuxe markası genellikle eczanelerde bulunmakta ve reçete ile satılmaktadır. Fakat internetin gelişmesiyle birlikte birçok online sitede de satışı bulunmaktadır. Bu sitelerden de alımı oldukça kolay ve rahattır. İçeriği sadece doğal özlerinden oluşan nuxe markasının genel bakış açısı gereği ambalajları da geri dönüşümlüdür. Çevreye ve insanlara karşı duyarlı olan marka çevreye ve insanlara zarar vermemeyi genel amaç edinmiştir. Sadece estetik güzelliği değil, sağlıklı görünümleri de amaç edinmiştir. Bu yüzden sadece bakım yapmamakta, bakım yaparken onarımı da gerçekleştirmektedir. Neredeyse her formülünün içerisinde de E vitamini bulunmaktadır. Aynı zamanda tamamen bitkisel ürünlerden oluşan formüllerinin içerisinde kuru yağ da bulunmaktadır.

Nuxe krem ile Mükemmel Sonuçlar

Hayat şartlarının her geçen gün iyiye gitmesiyle birçok konuda da olumsuz sonuç doğmaya başlamıştır. Özellikle internettin gelişmesi ve hayatımızın merkezine oturan internet nimeti, insanları yalnızlaştırmış aynı zamanda da daha fazla radyasyon almalarına yol açmıştır. Bunun ile birlikte doğaya da zarar vermeye başlamıştır. Enerji tüketiminin artmasıyla ekolojik denge bozulmaya başlamış, insanlar üzerinde de etkili olmaya başlamıştır. sadece ekolojik denge değil birçok sağlık sorunu son yıllarda insanlar üzerinde aktif rol oynamaya başlamıştır. Özellikle yaşların artmasıyla birlikte insanların ciltleri bozulmuş, çevre şartları ve birçok sorunla birlikte olumsuz koşullar artmaya başlamıştır. İnsanlar üzerinde etkili olan tek sorun yaşlanma belirtileri ve ortam şartları değildir.

Cilt dengesinin bozulmasının sebepleri; 

Gün içerisinde yaşanan stres ve sinirlilik hali de birçok sorunun doğmasına neden olmuş, insanların ciltlerini bozmada aktif rol oynamıştır. Aynı şekilde radyasyon ışınları hormonların dengesini de bozarak birçok rahatsızlığın doğmasına ve cilt bozulmalarına neden olmaya başlamıştır. Birçok marka bu konuda araştırma başlatmış, cilt sağlığını olumsuz etkileyen sorunların ortadan kalkması için birçok ürünü piyasaya sunmuştur. Bu ürünlerden bazıları tamamen bitkisel içerikli olurken bazıları da kimyasal maddelerden oluşmaktadır. Kimyasal içerikli maddeler cilt yapısını daha da bozmakta, daha büyük sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Bu alanda çalışma dermatoloji uzmanları en iyi sonuçların bitkisel ve doğal yollar ile üretilen ürünlerden sağlandığı bilgisini vermektedir. Aynı zamanda çevre koşullarının iyileşmesi ve insanların hayat standartlarını yükseltmesi ile bu sorunlardan tamamen kurtulunabileceğini söylemektedirler. Hayat standartlarını yükseltmek için dengeli ve düzenli beslenmek, hayatı bir düzene sokmak ve sinir stresten uzak durmak gerekmektedir.

Nuxe krem hakkında genel bilgiler; 

Fransa asıllı olan nuxe markası, bu konuda derin çaplı araştırmalar yapmış, ürünlerinin hepsini doğal ürünlerden elde etmiştir. Dünya çapında bir yere gelemeye çalışan marka son iki yıldır ülkemizde de aktif rol oynamaya başlamıştır. Bu konuda derin çalışmalar yaparak cilt bakımı ve onarımı konusunda uzmanlaşmaya başlamıştır. Tek yapmak istediği cilt bakım konusu değil aynı zamanda da saç bakımı konusunda da önemli bir çağı başlatmayı amaç edinmiştir. Her ürünün içerisinde bulunan E vitamini ile hem onarım hem de nemlendirme isteğini gerçekleştirmektedir.

Nuxe krem cilt sorunlarını nasıl gideriyor? 

Cilt sorunları sadece yüzde meydana gelen sorunlardan ibaret değildir. Güneş lekeleri, yaşlanma kırışıklıkları ve çiller cilt sorunlarının belirli bir kısmıdır sadece. Bunların yanı sıra selülit ve çatlaklar bayanların en çok şikâyetçi olduğu cilt sorunları konularıdır. Bu sorunların giderilmesi içinde birçok ürün meydana getirilmiş fakat etkili sonuçlar çok fazla alınamamıştır. Lakin nuxe krem sayesinde %90 varan başarı kaydedilmeye başlanmıştır. Tamamen doğal ürünlerden oluşan nuxe krem sayesinde hem bu sorunlardan kurtulmuş hem de tekrar oluşması engellenmiştir. İçerisinde güneş koruyucu bulunan nuxe kremleri sayesinde de güneş zararlı etkilerinden kurtulmuş, oluşumları engellenmiştir.

Nuxe krem paraben içermez cildinize zarar vermez. 

Nuxe kremlerinin içeriğinde paraben bulunmamaktadır. Bu sayede kremden doğa bilecek sorunlar ortadan kaldırılmış ve alerjik reaksiyonların doğması engellenmiştir. Hem yüz için hem de vücut losyonu olarak kullanılabilen birçok nuxe krem üretilmiştir.Bunların ortak özelliği doğal ürünlerden oluşmasıdır. Cilt yapısını koruyan, cilt dengesini sağlayan, nemlendiren ve bakım yapan kremler tüm cilt tipler için uygundur. Genel yapı itibari ile genel amaçları da aynıdır. Cildi beslemek ve estetik güzelliği ön plana çıkartmaktır. Nuxe kremin diğer bir güzel yanı da sadece eczanelerde bulunmasıdır. Bu sayede doktor reçetesi ile satılmakta ve insanların güvenini bir nebze dahi olsa kazanabilmektedir. Fakat internetin gelişmesi ve online sitelerin yaygınlaşması ile birlikte internetten satışı da artmıştır. 

Nuxe Merveillance ile Kırışıklıklara Son

Değişen hayat şartlarıyla birlikte hayatımızda birçok değişiklik meydana gelmiştir. Bu değişikliklerin birçoğu olumlu yönde iken birçoğu olumsuz yöndedir. Özellikle çevre şartlarının değişmesiyle birlikte gözle görülür değişiklikler meydana gelmeye başlamıştır. Ekolojik dengenin de bozulması meydana gelen ortam şartlarının insanlar üzerinde etkili olmasına da neden olmuştur. Bu sorunlar nedeniyle de sağlık konusunda birçok olumsuz meydana gelme başlamıştır. Bu olumsuzlukların bazıları tedavi edilebilirken bazıları ise tedavi edilemez konumdadır. Özellikle atmosfer tabakasının delinmesi ve insanlar üzerinde aktif hale gelen radyoaktif ışınlarının kuvvetlenmesi ile birlikte sağlık sorunları daha da artmıştır. Bu zararlardan korunmak önemli ölçüde sağlık sorunlarını azaltmaktadır. Bu konuda birçok marka, teknolojinin de gelişmesiyle birçok araştırma yapmış ve insanların tedavilerinde kullanılabilecek ürünleri piyasaya sunmuştur.

Cildimizin dengesi çevresel faktörlerle doğrudan etkili mi?

Çevre şartlarının yanı sıra yaşın ilerlemesiyle de birçok sorun ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu sorunlardan bir tanesi de cilt de meydana gelen kırışıklardır. Bu kırışıklıklar yaşın ilerlemesi ile ortaya çıkar ve çevresel şartların olumsuzlaşması ile artarak devam eder. Belli bir yaştan sonra cildin vazgeçilmezlerinden olan kırışıklıklar bir süre sonra kalıcı hale gelir ve hiçbir krem ya da ürün bu kırışıklıkları gideremez. Fakat doğal ürünlerden oluşan bazı markalar bu kırışıklıkların giderilmesi için çalışmalar başlatmıştır. Cilde zarar vermeden sorunun saptanması ve giderilmesi çok önemli bir aşamadır. Çünkü bazı markalar cildin sorununa yönelik çalışma yaparken alerjik etki yaratabiliyor ve cilde başka sağlık sorunlarını çıkartabiliyor.

Nuxe Merveillance hakkında genel bilgiler; 

Doğal bakım ürünlerinden oluşan bir marka olan nuxe, sadece saç bakımı konusunda değil cilt bakımı konusunda da uzmanlaşmaya çalışan bir markadır. Fransa asıllı olan bu marka ülkemizde son iki yıldır geçerli hale gelmiştir. Dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen bu marka, içerisindeki doğal özler ile cildi hem tazelemekte hem de korumaktadır. Yapıcı ve onarıcı içeriğe sahip olan marka, birçok dermatoloji uzmanından da geçer not almıştır. Genellikle reçete ile satılan ürünleri bulunan markanın, internetin gelişmesiyle birlikte online sitelerde de satışı bulunmaktadır. Az zamanda önemli bir konuma sahip olan markanın genel amacı estetik güzellik ile sağlığı bir arada tutmaktır.
Bayanların en büyük sorunlarından bir tanesi, yaşlarının ilerlemesiyle yüzlerinde meydana gelen kırışıklıklardır.
 Bu kırışıklıklar zamanla kalıcı hale gelir ve bayanların canlarını fazlasıyla sıkar. Bu sorunların giderilmesi için geliştirilen markalardan bir tanesi olan nuxe merveillance, yerleşik şekilde bulunan kırışıklıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kırışıkların gerginleşerek hiçbir iz bırakmadan ortadan kalmasına yardımcı olur ve hiç iz bırakmaz. Her cilt yapısına uygun bir üründür. Aynı zamanda içerisinde zararlı kimyasal maddeler bulunmadığı için cilde yarar sağlamaktan başka bir etki bırakmaz. Kullanım esnasında cildin üzerinde bir yağ tabakası varmış hissi yaratmayan ürünlerdendir. Hafiftir, ağırlık yapmaz.

Nuxe Merveillance kullanımı ve sonuçları;

Çok kolay bir kullanıma sahip olan nuxe merveillance ile bütün kırışıklıklarınızdan kurtulabilirsiniz. İçerisinde dört farklı doğal bitki özü bulunmakta ve paraben içermemektedir. Aynı zamanda kırışıklıkların izlerini bile bırakmadan ortadan kaldırmakta, dolgunlaştırmaktadır. Canlı ciltlerin ışıltısını kazandırmaktadır. Doğal bitkilerin kendilerine has kokularından oluşan yapısı ile de kullananlara ferahlık sağlamaktadır. Nuxe merveillance ile canlanmış ciltler artık size güven vermekte. Cildinizin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı yapı ile estetik güzelliğiniz artık göz kamaştıracak. Ürüne istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Hemen hemen her eczanede bulunan ürün aynı zamanda birçok online internet sitesinde de bulunmaktadır. Dermatologların bir numaralı markalarından bir tanesi olan ürün, sizinde bir numaralı ürününüz olacaktır. Ürünü sadece temiz cilde uygulamanız yeterlidir.

Nuxe Nemlendirici İle Daha Bakımlı Ciltler

Bireyler yaşam süreçleri boyunca sürekli değişmekte olan zaman dilimleri ile birlikte birçok konuda yenilikle karşılaşmaktadır. Fakat bu değişikliklerin bazıları olumlu etkiler bırakırken olumsuz etkilerde görmezden gelinemez bir hale gelir. Olumlu etkilerden bir tanesi olan internetin gelişmesi peşinden bir soru olumsuzluğu da sürüklemektedir. Özellikle insanların hayatlarına bir bıçak kesiği gibi giren internet ve bilgisayar, insanların iletişimini olumsuz yönde etkilemeye başlamıştır. İletişimin yanı sıra sağlık konusunda da birçok rahatsızlığa neden olmaya başlamış ve devam etmektedir. Özellikle radyasyonun artmasına olanak veren bilgisayarlar insanların sağlık sorunlarının artmasına olanak vermektedir. Ekolojik dengenin bozulmasına yardımcı olan teknolojik ürünler insanların da dengesini alt düz etmektedir. Lakin bu sorunların artış göstermesi sadece teknoloji ile gerçekleşmemektedir.

Teknolojinin yanı sıra insanların değişmesi, gün içerisinde meydana gelen sinir ve streslilik halinin artması, insanların birbirlerine olan tahammül güçlerinin azalması da insanları olumsuz etkileyen özelliklerden birkaç tanesidir. Bu sorunlar insanların psikolojik sorunlarının artmasına ve bunun sonucunda da cilt bozulmalarına neden olmaya başlamıştır. bu sorunların giderilmesi için ortam şartlarının iyileşmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra cilt problemlerini ortadan kaldırmak için de birçok marka ortaya çıkmaya başlamış ve ürün üretmeye adım atmışlardır. Fakat bu markalar genellikle kimyasal madde kullanımını seçmiş ve insanların sağlık sorunlarını daha derinden etkileyerek cilt problemlerinin daha da artmasına neden olmuşlardır. Birkaç marka kimyasal ürünlerin yanı sıra doğal ürünleri tercih etmiştir.

Doğal ürünleri tercih eden markalardan bir tanesi olan nuxe markası, ürünlerinde genellikle doğal özleri kullanmış ve cilt sağlığının olumlu yönde gelişmesine yardımcı olmuştur. Fransa asıllı olan marka ülkemizde son iki yıldır aktif görev almaktadır. Ülkemizde kullanılmaya başladığı günden bu güne kullanım miktarı ve olumlu sonuçlarında büyük bir artış gözlenmektedir. Genellikle dermatologlarında bir numaralı markası olan ürünler, dünya çapında önemli bir yere gelmeye başlamıştır. Markanın genel amacı hem beslemek hem korumak hem de onarmaktır. Bu amacından hiçbir zaman sapma göstermemektedir. Doğal ürünleri tercih etmesine rağmen ürünlerinde çok nadirde olsa paraben bulunabilmektedir. Genellikle parfüm içermeyen ürünler tasarlamak da ve bunları piyasaya sunmaktadır. Ürünlerin kokuları içerisindeki bitkilerden kaynaklanmaktadır. Bu kokular insanları rahatlatmakta ve ferahlık vermektedir.

Bu ürünlerden olan nuxe nemlendiricileri, cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaktadır. Cildi besleyerek yumuşak bir görünüme ulaştıran nuxe nemlendirici tamamen doğal ürünlerden oluşmaktadır. İçerisinde bulunan koruyucu ile de güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda cilde ışıltı ve parlaklık katan nuxe nemlendirici her cilt tipi için uygundur. Yaşlanma karşıtı olarak da bulunabilen nuxe nemlendiriciler kırışıklıkları azaltarak ve cildi nemlendirerek daha bakımlı ciltlerin garantisini vermektedir. İçerisinde bulunan kuru yağ ile de cilt dengesini korumaktadır. Cildin susuz kalmasını engelleyerek nefes almasına da yardımcı olmaktadır.
Diğer yağlı cilt bakım ürünleri gibi cildin aşırı yağlanmasını engellemekte, sivilceler, akneler ve siyah noktalar ile dolmasına karşı koymaktadır. İlk çıktığında sadece eczanelerde bulunan ürünler insanların güvenlerini kazanmak da önemli adımlar atmaktadır.Şimdi ise birçok internet sitesinde bulunmak da ve insanların kolayca ulaşabilmesine olanak sağlamaktadır. internet sayesinde birçok kampanyalı ürüne de ulaşım kolaylaşmış ve aynı anda uygun fiyata birçok ürüne sahip olma fırsatı doğmuştur. Sağlığı koruyan ve cildi nemlendiren özel yapısı ile tüm cilt tiplerine uyum sağlayabilmektedir. Alerjik etki bırakmadığı için insanların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. nuxe nemlendirici ile ciltler daha bakımlı daha sağlıklı ve ışıltılı görünmektedir.

Nuxe NuxurianceHormonal Cilt Yaşlanma Etkilerine Etkili Çözüm

İnsan cildinin yapısı yaşlanmaya son derece uygundur. Genetik olarak yaşlanmak bir kaçınılmaz durum olsa da cildin yaşlanmasını tetikleyen pek çok etken vardır. Örneğin stresli yaşama sahip olan insanlar çok daha fazla yaşlanma sorunu yaşar. Bu anlamda çok önemli pek çok etken olsa bile en önemli etkenlerden biri olan hormon etkisi çok ciddi bir şekilde ciltte dengesizlikler yaratır ve yaşlanmanın önünü açar. Günümüzde birçok yaşlanma ürünü olsa bile bunlardan çok önemli bir kısmı sadece sonuç odaklıdır. Oysaki yaşlanmalara neden olan etkileri bilmek ve bunlara uygun bir şekilde çözüm sunmak için sorunların temel kaynağına odaklanmak çok önemlidir. Eğer sorunların esas nedenine odaklanmadan bir çözüm sunulursa bu hem etkili hem de kalıcı olmaz. Uzmanların cildin yaşlanması söz konusu olduğunda sunduğu en önemli çözüm kalıcı olandır. Bazı ürünler ise cildin yaşlanma sorununa çözüm sunacağım derken cilde daha çok zarar verebilir. Yıpranmaların olmaması adına özen gösterilmesi önerilmektedir.

Nuxe Paris:

Nuxe Paris ülkemiz de dâhil olmak üzere çok sayıda ülkede en çok tercih edilen dermokozmetik markalarından biridir. Özellikle yaşlanma karşıtı ürünleri ile ün kazanmış olan marka dermokozmetik sektörünün lider ülkesi Fransa merkezli olarak çözüm sunmaktadır. 1989 yılından beri sağlıklı ciltler için mükemmel çözümler sunan marka doğal içeriklere sahip ürünler sunar. Bu ürünlerin doğal içeriklere sahip olması cilt için en iyi etkiyi sunabilmeyi sağlarken aynı zamanda cilde yük olmaz. Sağlıklı bir cilt için sağlıklı çözüm aracı gerekli olduğundan Nuxe daima en iyi bileşenleri kullanır. Yaşlanma konusunda uzmanlaşan marka bu sonuca neden etken ve süreçleri son derece iyi tanıyarak çok özel ürünler sunar. Bu durum cilt için kesinlikle en uygun çözümün sağlanması demektir.

Nuxe Nuxuriance

Ürün içeriğinde bulunan Tetrapeptid ile desteklenmiş Arakorya Tohumu, Bakau Bitki Hücreleri ve Maca Kökü’nün yardımcı etkisi ile cildin daha yoğun hale gelmesini sağlar. Bu da cildi düzeltir ve doğal ışıltılı yapısına ulaşmasını sağlar. Eriha Gülü, Çayır Kraliçesi ve Buğday Şekeri cildin yumuşak ve canlı kalmasını sağlar. Bu içerikler Nuxe Nuxuriance serisinde genel olarak bulunan içeriklerdir. Bunlar dışında da destekleyici pek çok içerik yer almaktadır. Nuxe Nuxuriance içeriğinde çok yüksek oranda doğal bileşenler bulundurduğundan dolayı çözümlerin mümkün olabilmesi için avantajlıdır. Cilde yük olmadan çok önemli bir şekilde sorun çözer. Hormon kaynaklı yaşlanmaların etkisinin azalmasında mükemmel ve farklı ürünler sağlar. Sadece cildin yaşlanma etkileri konusunda değil aynı zamanda ciltte görülen diğer etkiler açısından da mükemmeldir. Pek çok kişi bu nedenle ideal olan bu ürünlere güvenmektedir. Likit fondöten ile kullanımı uygundur.

Cildin sağlıklı bir görünümü için sunulan ürünlerin sağlıklı olması ve doğru kullanılması çok önemlidir. Bu iki nokta kesinlikle gözden kaçırılmaması gereken konular olduğundan dolayı uzmanlık içeren net çözümler için daima kalite odaklı olmak gerektiği kadar ürünlerin düzenli ve doğru kullanımı da önemlidir. Memnuniyet verici bir dermokozmetik deneyim ve sorunların mükemmel çözümü için kesinlikle Nuxe Nuxuriance gibi ürünlerin varlığına değer vermek gerekir. Bu ürünler doğal içeriklere sahip olduğundan ve aynı zamanda özel yöntemler ile üretildiğinden dolayı fiyat açısından üst grupta yer alsalar da dünyanın kabul ettiği çözüm olduklarını unutmamak gerekir.  Nuxe Nuxuriance pek çok ürün arasında kendi sınıfında en iyi ürünleri sunan bir seri olarak memnun etmektedir.

Nuxe Serum İle Lekelere Son

Geçmişten günümüze değişen ve gelişen ortam şartları etkisiyle birçok değişiklik meydana gelmiştir. Bu değişiklikler çoğu zaman insanlar ve ortam koşullarında olumsuzluklara neden olmuştur. Bu değişiklikler zamanın ilerlemesi insanların yaşlanması ile meydana gelmeye başlamış daha sonraları teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşması ile insanlar üzerinde olumsuz sonuçların doğmasına neden olmaya başlamıştır. Fakat insanlar üzerinde meydana gelen olumsuzlukların tek nedeni çevre şartları, yaşlanma belirtileri değildir. İnsanların düzensiz yaşaması, dengesiz beslenmesi ve birçok sağlıksız ürün kullanımı insanlar üzerindeki olumsuzlukların artmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra birçok hormonal bozukluklar da insanları olumsuz etkileyen etmenler arasında bulunmaktadır. Atmosfer tabakasındaki delik ile birlikte de insanlar üzerinde aktifleşen radyasyon ışınları insanları ve insan hayatını olumsuz yönde etkilemektedir.

Fakat insanları olumsuz etkileyen en önemli sorun hormonal bozukluklardır. İnsanların ciltlerini bozarak hem sağlık sorununa hem de psikolojik sıkıntılara yol açmaktadır. İnsanların yüzlerinde kahverengi beneklere, yağlanmalara, çizgilere ve kırışıklıklara neden olabilmektedir. Sağlığı da derinden etkileyen bu sorunların tedavi edilmesi çok önemlidir. Güneşin zararlı ışınları da insanlar üzerinde etkili hale gelerek sağlık sorunlarının artmasına ve cilt lekelerinin artmasına neden olmaktadır. Bu sorunların giderilmesi için birçok araştırma yapılmış ve birçok ürün piyasaya sunulmuştur. Bu ürünlerin bazıları insanların sağlık sorunlarını azaltıcı yönde etki yaparken çoğu ürünler de insanların sağlık sorunlarını olumsuz yönde etkilemeye devam etmişlerdir.

Nuxe Serum hakkında genel bilgiler; 

Ülkemizde son iki yıldır aktif hale gelen markalardan bir tanesi olan nuxe, Fransa asıllı bir markadır. Dünya çapında önemli bir yere gelmeye çalışan marka, adını birçok ülkede duyurmuştur. Bu güne kadar çıkan markalardan ayrılan bir yönü, sadece doğal ürünlerden oluşmasıdır. 

Göster:
Sırala:
Nuxe Aroma Perfection Fluide Prodigieux Anti-Brillance 30 ml Parlaklık Giderici Bakım Kremi
Piyasada:90.00 TL Kamelyada: 72.00 TL %20
Nuxe Aroma Perfection Masque Thermo-Activ Desincrustant 40ml Arındırıcı Termo-Aktif Maske
Piyasada:95.00 TL Kamelyada: 77.00 TL %19
Nuxe Aroma Perfection Soin Anti-Imperfections 40 ml Düzenleyici Bakım Kremi
Piyasada:99.00 TL Kamelyada: 80.00 TL %19
Nuxe Aroma Vaillance 50 ml Derin Kırışıklıklar İçin Krem
Piyasada:139.00 TL Kamelyada: 111.20 TL %20
Nuxe Baume Prodigieux Levres SPF 15 Parlaklık Veren Koruyucu Dudak Kremi Doğal Kristal
Piyasada:49.00 TL Kamelyada: 39.20 TL %20
Nuxe Baume Prodigieux Levres SPF 15 Parlaklık Veren Koruyucu Dudak Kremi Kırmızı
Piyasada:49.00 TL Kamelyada: 39.20 TL %20
Nuxe Baume Prodigieux Levres SPF 15 Chocolate Parlaklık Veren Koruyucu Dudak Kremi
Piyasada:49.00 TL Kamelyada: 39.20 TL %20
Nuxe Baume Prodigieux Levres SPF 15 Pink Parlaklık Veren Koruyucu Dudak Kremi Pembe
Piyasada:49.00 TL Kamelyada: 39.20 TL %20
Nuxe Body Gel Douche Fondant 200 ml Rahatlatıcı Duş jeli
Piyasada:29.50 TL Kamelyada: 23.90 TL %19
Nuxe Body Gommage Corps Fondant 200 ml Arındırıcı Vücut Peelingi
Piyasada:59.00 TL Kamelyada: 48.20 TL %18
Nuxe Body Huile Minceur 100 ml Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı
Piyasada:120.00 TL Kamelyada: 78.00 TL %35
Nuxe Body Lait Fluide Corps Hydratant 24H 200 ml Nemlendirici Vücut Sütü
Piyasada:75.00 TL Kamelyada: 61.00 TL %19
Nuxe Body Serum Minceur 150 ml Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu
Piyasada:130.00 TL Kamelyada: 84.50 TL %35
Nuxe Brightening Program Eclaircissante Cream Spf 30 30 ml Aydınlatıcı BB Krem
Piyasada:99.00 TL Kamelyada: 79.20 TL %20
Nuxe Brightening Program Ecran Haute Protection Spf 30 30ml Koruyucu Yüz Kremi
Piyasada:65.00 TL Kamelyada: 52.00 TL %20
Nuxe Brightening Program Fluide Protecteur Eclaircissant 100 ml Leke Oluşumunu Önleyen Emülsiyon
Piyasada:129.00 TL Kamelyada: 90.00 TL %30