kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Dermokozmetik
The Brush Guard Ürünleri
Teoxane Ürünleri
mavala
The Brush Guard
Maybelline
Couleur Caramel
Badger Ürünleri
Sally Hansen
Dr Scheller
Elancyl
Garnier Ürünleri
Roxhel Ürünleri
Ren Ürünleri
YoungBlood
Bdellium Tools Ürünleri
Laqa&Co Ürünleri
Sigma Beauty Ürünleri
Toni&Guy
Physicians Formula Ürünleri
NeoStrata Ürünleri
Cumlaude Lab Ürünleri
Filorga Ürünleri
IDC Ürünleri
John Frieda Ürünleri
Uriage
Bliss Ürünleri
Cosmed Ürünleri
Bioder Ürünleri
Striacare Ürünleri
Huiles&Baumes Ürünleri
Bella B Ürünleri
Synchroline Ürünleri
Bioxcin
Avene Ürünleri
Babe Ürünleri
Topicrem
Barielle Ürünleri
Benev Ürünleri
Bioderma Ürünleri
Burts Bees Ürünleri
Caudalie Ürünleri
Coola Ürünleri
Darphin ÜrÜnleri
Daylong Ürünleri
DDF Ürünleri
Dermalogica Ürünleri
Dermokil Ürünleri
Dermozinc Ürünleri
Dr Murad Ürünleri
Druide Ürünleri
Ducray Ürünleri
Hamadi Ürünleri
Hamilton Ürünleri
Hydro Peptide Ürünleri
Isıs Pharma Ürünleri
İnstitut Esthederm
Jane Iredale
Klapp Ürünleri
Klorane Ürünleri
La Roche Posay Ürünleri
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala Ürünleri
Mustela Ürünleri
Noviderm Ürünleri
Nuxe Ürünleri
Organique Ürünleri
Organix Ürünleri
Zorah Ürünleri
Perricone MD Ürünleri
Phyto Ürünleri
Roc Ürünleri
Seaderm Ürünleri
Solante Ürünleri
Soskin Ürünleri
Strivectin Ürünleri
Vichy Ürünleri
Güneş Bakım Ürünleri
Cilt Tipine Göre Ürünler
Cilt Problemine Göre Ürünler
Kullanım Amacına Göre Ürünler
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
OriginalAna SayfaDDF Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü

DDF Ürünleri

ddf

  “Güzel olmayan kadın yoktur, bakımsız kadın vardır” sözü, aslında görsel estetiğe dair birçok şeyi özetleyen bir cümle. Önemli olan var olan güzelliği bir ışıltıya dönüştürebilmektir. Kadınlar, özellikle birbirinden çok farklı cilt ve vücut yapılarına sahiptirler. Her birinin cilt yapısı, reaksiyonları, alerji eğilimleri, tenler, birbirinden farklıdır. Her şeyden önce kadınların kendi vücut yapılarını çok iyi tanımlaması şarttır. Bu doğrultuda da zaafları ile ilgili gündelik bakımına özen göstermelidir. Bakım konusunda kendini biraz salmaya başlayan kadın, çok ciddi anlamda öz güven sorunu yaşayabilir. Bu sosyal ilişkilerine ve psikolojik sorunlara gebe olabilir. Kadın, daha önce de belirttiğimiz gibi var olan güzelliğini bir ışıltıya dökmek durumundadır. İşte bunun için cildine, saçlarına, vücuduna çok ama çok iyi bakmak zorundadır. Solmuş bir çiçeğin hiçbir değerinin olmadığı ortadadır. Kozmetik ya da dermokozmetik ürünler bu açıdan kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Elbette bazı rahatsızlıkları göz önüne aldığımız zaman erkeklerin de kozmetik ürünlerine karşı ilgilerinin olması doğaldır, fakat büyük oranda bu tip ürünler bayanlara hitap etmektedir. Kozmetik ya da dermokozmetik ürünler arasında önemli bir ayrım söz konusudur. Her şeyden önce kadınların, yani hedef kitlenin bu kanıyı fark etmesi gerekiyor. Parfüm bir kozmetik üründür, çeşitli katkı maddeleri içerebilir, Jöle bir kozmetik üründür, çeşitli katkı maddeleri içerebilir, görsel açıdan yardımcıdır fakat asla bir sağlık ürünü değildir. Oysa dermokozmetik başlığı altında özel dermatologlar tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde, güvenilir, bilimsel değeri olan ürünler tasarlanır. Bu açıdan baktığımız zaman dermokozmetik ürünlerin, kozmetik ürünlere göre çok daha sağlıklı olduğunu söyleme mümkündür. Kadınların kendilerine bakmaları için belli bir yaşı beklemelerine gerek yoktur. Her yaşta bu bakımı sürdürerek kendi formlarını koruması gerekmektedir. Bu açıdan bir çok kozmetik ya da dermokozmetik ürünler geliştiren marka görmekteyiz. Akla gelen ilk markalardan bir tanesi de elbette ddf markasıdır.   

Ddf ürünleri güven veren köklü bir markadır. Merkezi Amerika olan dermokozmetik markası, sağlık açısından birçok konuda öncü olmayı başarmıştır. Yaptıkları denemelerle, keşiflerle, bilgilendirme panelleri ile birçok konuda ezber bozmayı başarmışlardır. Zaman zaman internet siteleri üzerinden canlı destekte de bulunarak oldukça şeffaf ve halka açık bir marka olduklarını da göstermişlerdir. DDf asla ticareti önde tutan bir marka değildir, içinde bulunmuş olduğu misyonun hassasiyetinin farkındadır. Söz konusu üretimlerini de hep bu doğrultuda gerçekleştirir. Bugün DDF ürünlerine baktığımız zaman oldukça geniş bir ürün makası görmekteyiz. Bu ürünlere dünyanın her bir tarafından çok ama çok büyük bir ilgi söz konusudur. Elbette bu ülkeler arasında ülkemizi de rahatlıkla sayabiliriz. Çünkü ülkemizde cilt bakımına oldukça önem veren ciddi bir kitle söz konusudur. Bu ürünler sürekli güncellenmekte sürekli kendini yenilemektedir. Ddf ürünleri kullanan kişilerin bu ürünleri çok büyük bir ilgiyle takip ettiklerini biliyoruz. Genelde en az bir ddf ürünleri kullananlar onun farkını kolayca anlayabilmektedir. Onun önce insan sağlığına önem verdiğini fiyatlarından da anlamaktadır. Çağımız internet çağı olduğuna göre hemen ddf ürünleri ile ilgili olarak çok sayıda makale, bilgi, yorum okumanız mümkündür. Fiyatları ile birlikte hemen sipariş verebileceğiniz binlerce alışveriş sitesi göze batmaktadır. Özellikle bu sitelerde ürünlerin altında kullanıcılara ait olumlu yorumlar da dikkat çekicidir. Şüphesiz etrafınızda bu ürünü kullanan bir eşiniz dostunuz yoksa referans olarak bu kişilerin yorumunu almak durumunda oluyorsunuz.

   Ddf ürünleri yorumları çok büyük bir oranda olumludur. Ülkemizde de bir temsilci açmış olmaları, ddf ürünlerini kullanan kişiler arasında bir ieltişim bağı oluşturmuştur. DDF ve benzeri ürünler neden bu kadar önemlidir. Çünkü her şeyden önce birer sağlık markasıdır. Zaten bu yüzden de genelde onları eczanelerde bulabilirsiniz. Ürünleri tek tek incelediğimiz zaman bunu çok daha iyi anlayacaksınız. Bu tarz markalar genelde cilt sağlığını ön planda tutmaktadır. Peki, cilt sağlığının önemi bir insan için nedir? Cilt, bizim en aktif ve en hassas varlığımızdır. Bizi saran sihirli bir örtü gibidir. Sürekli bir bakım ister. Her gün sulanması gereken bir çiçek gibidir. Ona iyi bakmazsanız bunun olumsuz sonuçları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Oysa erken yaşlardan itibaren cildinize düzenli olarak bakmanız tam tersi sizi genç ve diri tutacaktır. Cildimizin çok önemli bazı gereksinimleri söz konusudur. Bunları atlamamak, ihmal etmemek gerekmektedir. Oldukça hassas olduğu için yıpranma konusunda ne yazık ki eğilimlidir. Zaten bir çoğumuzun en büyük korkusu erken yaşlanmak, kuru bir cilt, kırışıklıklar, buruşukluklar değil midir? Bunların temel sebebi işte cildin ihtiyacı olan bakımın gerçekleşmemesidir. Cilt sağlığı strese bağlı olarak da bozulabilir. Bu özellikle iş temposunun çok yoğun olduğu günümüzde çok daha geçerli bir durumdur. Bugün, strese sahip işlerde çalışan kişiler, cilt rahatsızlıklarından çok daha çabuk etkilenecekleri için bu tarz ürünleri es geçmemelidir. Erken yaşlanma birçok kişi için adeta bir kabustur. Cilt, bizi görsel açıdan en iyi tanımlayan, yansıtan yanımızdır. Ona her organımızdan çok daha iyi bakmak zorundayız. Ürettiği ürünlerin merkezine cilt sağlığını alan DDF, Amerika’da bir çok uzmanla birlikte çalışmalarını yürütmektedir. Bilhassa lekeli ciltler konusunda uzmanlaşmış olan marka, bu konuda dünyaca bir üne sahiptir.

   Ddf ürünleri nerede satılıyor ve benzeri soruları sıklıkla duyuyoruz. Bu özel ürünlerin ağırlıklı olarak eczanelerde bulunabileceğini söylemeliyiz. Çünkü her şeyden önce Ddf ürünleri sağlık amacına yönelik ürünlerdir. Bu da onun eczanelerde satılmasına olanak sağlamıştır. Burada ddf ürünleri hakkında yorumlar duyarak içinizi rahatlatabilirsiniz. Mutlaka eczane çalışanları dff ile ilgili olarak size bilgi verecektir. Ddf ürünleri satan eczaneler dışında online olarak da sipariş verebileceğiniz unutmayın. İhtiyacınıza göre ddf ürününü inceleyip, yorumları okuyup adresinize sipariş verebilirsiniz. Bütün Ddf ürünlerini gözünüz arkada kalmadan kullanabilirsiniz. İnternete girdiğiniz zaman hemen fark edeceksiniz ki fiyatlar oldukça ekonomiktir. Çünkü sağlığın ön planda olduğu bir üretim anlayışında ticaret öncül değildir. Bu anlayışla Ddf ürünleri fiyatları da oldukça ekonomik seviyelerdedir. Yani bu anlamda her kesimden kadının rahatlıkla alabileceği düzeydedir. Ddf ürünlerine kısaca göz atarsak ddf göz kremi, ddf revolve ve ddf güneş koruyucu ürünlerinin özellikle ön plana çıktığını belirtmek gerekiyor. Bu üç ürüne diğer ürünlere oranla çok büyük bir talep söz konusudur.
< br />    Göz çevresi cildimizin oldukça hassas olduğu bölgeler arasındadır, çünkü ilk yaşlılık belirtileri bu bölgede kendini var eder. Göz çevrelerinde oluşacak kırışıklıklar, son derece moral bozucu olabilmektedir. Bu açıdan göz kremlerini ihmal etmemek gerekiyor. Güneş koruyucu ürün ise daha çok yaz aylarında ortaya çıkan bir ürün. Güneşin zararlı ışınlarından cildinizi koruma görevini üstlenir. Biliyorsunuz ki cilt, güneş konusunda son derece hassastır. Bu ürünlerin dışında da sayısız ddf ürünü olduğunu belirtmek gerekiyor. Cildinizle ilgili, vücudunuzla ilgili yaşadığınız her türlü şikayette DDF'in başka bir ürünle yanınızda uzman ekibiyle olacağını unutmayın. Sitemizdeki kampanyalar ile DDF Ürünleri 3 Al 2 Öde ve %20 İndirimli Fırsatları ile sizleri bekliyor.‎ Almak istediğiniz ürünü edinmeden önce mutlaka ddf ürünleri kullanıcı yorumlarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıcakla kalınız.

Ddf Revolve 400X Cilt Bakım Cihazı
DDF

Ddf Revolve 400X Cilt Bakım Cihazı

Evde kendi başınıza cildinizi derinlemesine bakım.
Piyasada :439,00 TL
KDV Dahil :307,00 TL
Stoklarımızda...
Ddf Revolve 400X Refill Kit Yedek
DDF

Ddf Revolve 400X Refill Kit Yedek

Cilt bakım ve peeling cihazı yedek başlık ve peeling kremi.
Piyasada :230,00 TL
KDV Dahil :161,00 TL
Stoklarımızda...
Ddf Bio Moisture Eye Serum 14g. Anti-age Göz Çevresi Bakım Kremi
DDF

Ddf Bio Moisture Eye Serum 14g. Anti-age Göz Çevresi Bakım Kremi

Anti-age göz çevresi kremi.
Piyasada :347,00 TL
KDV Dahil :277,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Blemish Control Treatment 50 ml
DDF

DDF Blemish Control Treatment 50 ml

Akne tedavisine destek kremi.
Piyasada :177,00 TL
KDV Dahil :123,90 TL
Stoklarımızda...
DDF Advanced Firming Cream 48 gr Yaşlanma Karşıtı Krem
DDF

DDF Advanced Firming Cream 48 gr Yaşlanma Karşıtı Krem

Yaşlanma karşıtı krem.
Piyasada :499,00 TL
KDV Dahil :399,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Advanced Firming Eye Concentrate 14 gr Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi
DDF

DDF Advanced Firming Eye Concentrate 14 gr Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

Yaşlanma karşıtı göz kremi.
Piyasada :356,00 TL
KDV Dahil :284,80 TL
Stoklarımızda...
DDF Advanced Micro Exfoliation Cleanser 177 ml Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Krem
DDF

DDF Advanced Micro Exfoliation Cleanser 177 ml Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Krem

Yaşlanma karşıtı onarıcı krem.
Piyasada :177,00 TL
KDV Dahil :141,60 TL
Stoklarımızda...
DDF Advanced Moisture Defence Spf15 48 gr Güneş Korumalı Onarıcı
DDF

DDF Advanced Moisture Defence Spf15 48 gr Güneş Korumalı Onarıcı

Güneş koruma faktörlü onarıcı nemlendirici krem.
Piyasada :419,00 TL
KDV Dahil :335,20 TL
Stoklarımızda...
DDF Aloe Toning Complex Spray 250 ml Rahatlatıcı Sprey Tonik
DDF

DDF Aloe Toning Complex Spray 250 ml Rahatlatıcı Sprey Tonik

Rahatlatıcı sprey tonik.
Piyasada :175,00 TL
KDV Dahil :122,50 TL
Tükendi
DDF Bio Molecular Firming Eye Serum 25 ml Göz Çevresi Çizgilerini Sıkılaştırıcı Serum
DDF

DDF Bio Molecular Firming Eye Serum 25 ml Göz Çevresi Çizgilerini Sıkılaştırıcı Serum

Göz çevresi çizgilerini sıkılaştırıcı serum.
Piyasada :315,00 TL
KDV Dahil :283,50 TL
Tükendi
DDF Blemish Foaming Cleanser 200 ml Yağlı Cilt Köpük Temizleyici
DDF

DDF Blemish Foaming Cleanser 200 ml Yağlı Cilt Köpük Temizleyici

Yağlı ciltler için köpük temizleyici.
Piyasada :131,00 TL
KDV Dahil :104,80 TL
Stoklarımızda...
DDF Brightening Cleanser 177 ml Lekeli Cilt İçin Temizleyici
DDF

DDF Brightening Cleanser 177 ml Lekeli Cilt İçin Temizleyici

Lekeli cilt için temizleyici.
Piyasada :142,00 TL
KDV Dahil :99,40 TL
Tükendi
DDF Clarifying Hydrator 48 gr Yağlı Cilt İçin Nemlendirici
DDF

DDF Clarifying Hydrator 48 gr Yağlı Cilt İçin Nemlendirici

Yağlı ciltler için nemlendirici krem.
Piyasada :167,00 TL
KDV Dahil :133,60 TL
Stoklarımızda...
DDF Daily Protective Moisturızer Spf15 48 gr Güneş Koruma Faktörlü Nemlendirici
DDF

DDF Daily Protective Moisturızer Spf15 48 gr Güneş Koruma Faktörlü Nemlendirici

Güneş koruma faktörlü nemlendirici.
Piyasada :175,00 TL
KDV Dahil :140,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Dark Spot Minimiser 15 ml Hiperpigmentasyonu Minimize Eden Serum
DDF

DDF Dark Spot Minimiser 15 ml Hiperpigmentasyonu Minimize Eden Serum

Hiperpigmentasyonu minimize eden serum.
Piyasada :293,00 TL
KDV Dahil :234,40 TL
Stoklarımızda...
DDF Discoloration Reversal Moisturizer 48 gr Leke Açıcı Nemlendirici
DDF

DDF Discoloration Reversal Moisturizer 48 gr Leke Açıcı Nemlendirici

Leke açıcı nemlendirici.
Piyasada :251,00 TL
KDV Dahil :200,80 TL
Stoklarımızda...
DDF Discoloration Reversal-POD Renk Değişikliğini Azaltan Krem
DDF

DDF Discoloration Reversal-POD Renk Değişikliğini Azaltan Krem

Renk değişikliğini azaltan krem.
Piyasada :294,00 TL
KDV Dahil :235,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Erase Eye Gel 14.2 gr Morluk ve Torbalanmayı Giderici Göz Çevresi Kremi
DDF

DDF Erase Eye Gel 14.2 gr Morluk ve Torbalanmayı Giderici Göz Çevresi Kremi

Morluk ve torbalanmayı giderici göz çevresi kremi.
Piyasada :219,00 TL
KDV Dahil :175,20 TL
Stoklarımızda...
DDF Glycolic %10 Exfoliating Moisturizer Tüm Cilt Tipleri İçin Nemlendirici
DDF

DDF Glycolic %10 Exfoliating Moisturizer Tüm Cilt Tipleri İçin Nemlendirici

Tüm cilt tipleri için nemlendirici.
Piyasada :220,00 TL
KDV Dahil :154,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Glycolic 10% Exfoliating Oil Control Yağlı Cilt İçin Gece Bakım Jeli
DDF

DDF Glycolic 10% Exfoliating Oil Control Yağlı Cilt İçin Gece Bakım Jeli

Yağlı cilt için gece bakım jeli.
Piyasada :156,00 TL
KDV Dahil :124,80 TL
Stoklarımızda...
DDF Glycolic Exfoliation Wash %5 Karma Ciltler İçin Temizleyici
DDF

DDF Glycolic Exfoliation Wash %5 Karma Ciltler İçin Temizleyici

Karma ciltler için temizleyici.
Piyasada :135,00 TL
KDV Dahil :108,00 TL
Tükendi
DDF Mattifying Oil Control UV 48 gr Akneli Ciltler İçin Güneş Koruma Faktörlü Nemlendirici
DDF

DDF Mattifying Oil Control UV 48 gr Akneli Ciltler İçin Güneş Koruma Faktörlü Nemlendirici

Akneli ciltler için güneş koruma faktörlü nemlendirici.
Piyasada :167,00 TL
KDV Dahil :133,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Mesojection Antioxidant Moisturizing Serum 28ml Anti-Aging Serum
DDF

DDF Mesojection Antioxidant Moisturizing Serum 28ml Anti-Aging Serum

Cilt gençleştirici serum.
Piyasada :472,00 TL
KDV Dahil :330,40 TL
Stoklarımızda...
DDF Non Drying Gentle Cleanser 170 ml Krem Formunda Temizleyici
DDF

DDF Non Drying Gentle Cleanser 170 ml Krem Formunda Temizleyici

Krem formunda temizleyici.
Piyasada :131,00 TL
KDV Dahil :91,70 TL
Stoklarımızda...
DDF Nourishing Eye Cream 14.2 gr Göz Çevresi Bakım Kremi
DDF

DDF Nourishing Eye Cream 14.2 gr Göz Çevresi Bakım Kremi

Göz çevresi bakım kremi.
Piyasada :186,00 TL
KDV Dahil :148,20 TL
Stoklarımızda...
DDF Protect And Correct Spf15 48 gr Lekeli Cilt İçin Güneş Koruma Faktörlü Nemlendirici
DDF

DDF Protect And Correct Spf15 48 gr Lekeli Cilt İçin Güneş Koruma Faktörlü Nemlendirici

Lekeli cilt için güneş koruma faktörlü nemlendirici.
Piyasada :251,00 TL
KDV Dahil :200,80 TL
Stoklarımızda...
DDF Protective Eye Cream Spf15 14.2 Göz Altı Morluklarına Karşı Krem
DDF

DDF Protective Eye Cream Spf15 14.2 Göz Altı Morluklarına Karşı Krem

Göz altı morluk kremi.
Piyasada :208,00 TL
KDV Dahil :166,40 TL
Stoklarımızda...
DDF Restoring Night Serum 25 ml Nemsiz Cilt İçin Gece Bakım Serumu
DDF

DDF Restoring Night Serum 25 ml Nemsiz Cilt İçin Gece Bakım Serumu

Nemsiz ciltler için gece bakım serumu.
Piyasada :377,00 TL
KDV Dahil :301,60 TL
Stoklarımızda...
DDF Retinol Energizing Moisturizer 48 gr Onarıcı Gece Bakım Kremi
DDF

DDF Retinol Energizing Moisturizer 48 gr Onarıcı Gece Bakım Kremi

Onarıcı gece bakım kremi.
Piyasada :377,00 TL
KDV Dahil :301,60 TL
Stoklarımızda...
DDF Salicylic Wash %2 250 ml Akneli Cilt İçin Jel Formunda Temizleyici
DDF

DDF Salicylic Wash %2 250 ml Akneli Cilt İçin Jel Formunda Temizleyici

Akneli cilt için temizleyici.
Piyasada :135,00 TL
KDV Dahil :108,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Yağlı Cilt İçin Gel Formunda Temizleyici
DDF

DDF Sensitive Skin Cleansing Gel Yağlı Cilt İçin Gel Formunda Temizleyici

Yağlı cilt için jel formunda temizleyici jel.
Piyasada :142,00 TL
KDV Dahil :113,60 TL
Stoklarımızda...
DDF Sulfur Therapeutic Mask 113 gr Akneli Cilt İçin Kükürtlü Kil Maskesi
DDF

DDF Sulfur Therapeutic Mask 113 gr Akneli Cilt İçin Kükürtlü Kil Maskesi

Akneli ciltler için kükürtlü kil maskesi.
Piyasada :199,00 TL
KDV Dahil :159,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Ultra Lite Oil Free Moisturizing Dew 48 gr Yağlı Cilt İçin Su Bazlı Nemlendirici Krem
DDF

DDF Ultra Lite Oil Free Moisturizing Dew 48 gr Yağlı Cilt İçin Su Bazlı Nemlendirici Krem

Yağlı ciltler için su bazlı nemlendirici krem.
Piyasada :175,00 TL
KDV Dahil :140,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Weightless Def Spf45 48 gr Akneli Cilt İçin Güneş Koruma Kremi
DDF

DDF Weightless Def Spf45 48 gr Akneli Cilt İçin Güneş Koruma Kremi

Akneli ciltler için güneş kremi.
Piyasada :294,00 TL
KDV Dahil :235,20 TL
Stoklarımızda...
DDF Wrinkle Relax 15 ml Mimik Çizgilerini İyileştirici Serum
DDF

DDF Wrinkle Relax 15 ml Mimik Çizgilerini İyileştirici Serum

Mimik çizgilerini iyileştirici serum.
Piyasada :347,00 TL
KDV Dahil :277,00 TL
Stoklarımızda...
DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer Gözenekleri Sıkılaştırıcı Serum
DDF

DDF Wrinkle Resist Plus Pore Minimizer Gözenekleri Sıkılaştırıcı Serum

Gözenekleri sıkılaştırıcı serum.
Piyasada :439,00 TL
KDV Dahil :351,21 TL
Stoklarımızda...
Yenilikleri Takip Edin :
E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1/1 B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.