kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Dermokozmetik
The Brush Guard Ürünleri
Teoxane Ürünleri
The Brush Guard
Maybelline
Couleur Caramel
Badger Ürünleri
Sally Hansen
Dr Scheller
Elancyl
Garnier Ürünleri
Roxhel Ürünleri
Ren Ürünleri
YoungBlood
Bdellium Tools Ürünleri
Laqa&Co Ürünleri
Sigma Beauty Ürünleri
Toni&Guy
Physicians Formula Ürünleri
NeoStrata Ürünleri
Cumlaude Lab Ürünleri
Filorga Ürünleri
IDC Ürünleri
John Frieda Ürünleri
Uriage
Bliss Ürünleri
Cosmed Ürünleri
Bioder Ürünleri
Striacare Ürünleri
Huiles&Baumes Ürünleri
Bella B Ürünleri
Synchroline Ürünleri
Bioxcin
Avene Ürünleri
Babe Ürünleri
Topicrem
Barielle Ürünleri
Benev Ürünleri
Bioderma Ürünleri
Burts Bees Ürünleri
Caudalie Ürünleri
Coola Ürünleri
Darphin ÜrÜnleri
Daylong Ürünleri
DDF Ürünleri
Dermalogica Ürünleri
Dermokil Ürünleri
Dermozinc Ürünleri
Dr Murad Ürünleri
Druide Ürünleri
Ducray Ürünleri
Hamadi Ürünleri
Hamilton Ürünleri
Hydro Peptide Ürünleri
Isıs Pharma Ürünleri
İnstitut Esthederm
Jane Iredale
Klapp Ürünleri
Klorane Ürünleri
La Roche Posay Ürünleri
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala Ürünleri
Mustela Ürünleri
Noviderm Ürünleri
Nuxe Ürünleri
Organique Ürünleri
Organix Ürünleri
Zorah Ürünleri
Perricone MD Ürünleri
Phyto Ürünleri
Roc Ürünleri
Seaderm Ürünleri
Solante Ürünleri
Soskin Ürünleri
Strivectin Ürünleri
Vichy Ürünleri
Güneş Bakım Ürünleri
Cilt Tipine Göre Ürünler
Cilt Problemine Göre Ürünler
Kullanım Amacına Göre Ürünler
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
OriginalAna SayfaDermokozmetikLierac
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü
1 2 3
[1/3]

Lierac Ürünleri

  Bir kadın için hiç şüphesiz hayatının en zor dönemi hamilelik dönemleridir. Bu çok özel ve çok hassas dönemlerde gerek anne adayları gerek de eşlerin çok dikkatli davranması gerekmektedir. Çok sık hekim kontrolünün dışından bir takım noktalara da özen göstermekte fayda vardır. Hamilelik dönemlerinde kadınlar hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak çok özel bir sürece dahil olurlar. Kadınların vücut yapıları bu dönemlerde en ufak şeyden etkilenebilir. Bu yüzden normal zamandan çok daha fazla bir titizlik göstererek bakımı ihmal etmemeliyiz. Bu dönemlerde yapılan doğru bakımlar sizi hem sağlığınıza kısa sürede kavuşturur, hem çocuğunuzun sağlığını korumaya yönelik çabalardır, hem de doprum sonrası yeniden toplanmanıza yardımcı olur. Örneğin her gün banyo yapmak çok önemli bir alışkanlıktır. Gebelikte düzenli olarak vücut bölgesinin suyla teması son derece önemli ve tavsiye edien bir durumdur. Göğüslerin ayrı kalçaların ayrı, göbek bölgesinin ayrı, cilt, saç ve ayak bakımlarının tek tek ele alınması gerekir. Vücudun bütün parçalarına karşı büyük bir hassasiyet duyulmalıdır. Bu 8-9 aylık dönemde dikkat etmeniz gerekn birçok önemli nokta vardır.

  İşte bu noktada da cilt bakım ürünlerinin sanıyorum büyük önemi ortaya çıkmaktadır. Bugün cilt bakım ürünlerinin önemli bir çoğunluğu tek tip, yani standart bir üretim anlayışına sahiptir. Bu markalar hem el, hem ayak hem saç hem genel anlamda cit bakımla ilgili sayısız ürün ortaya koyarlar. Oysa dermokozmetik alanında ürün tasarlayan markaların kendi aralarında branşlaşmaya gitmesi insan sağlığı açısından çok daha doğru sonuçlar vermektedir. Saç bakımı için özel markalar, cilt bakımı için özel markalar veya lierac gibi sadece hamilelik dönemlerinde kullanılmak üzere ürünler ortaya koyan markalar gibi branşlara ayrılmak kullanıcıların da çok istediği ve benimsediği bir durumdur. Lierac 1975 yılından bu yana Fransa’dan başlayarak bütün dünyaya kendi ürünlerini pazarlayan çok özel ve istikrarlı bir markadır.

  Ürünlerini tümüyle hamile kadınların gebelik dönemlerine göre tasarlar. Bu anlamda gebelik dönemlerini yaşayan kadınlar için Lierac ve lierac ürünleri, tam bir dost markadır. Hem çevre dostu hem de hamile kadınların yardımcısı olan bu çok özel markayı dünyanın birçok bölgesinde kullanan geniş bir kitle olduğunu hemen vurgulayalım. Birçok dermozkometik markası gibi Lierac da Fransa kökenlidir. Ürünlerinde doğal bileşenlerin olmasına son derece özen gösteren Lierac ürünlerini cilt bakım uzmanları veya kadın doğum uzmanları da sıklıkla hastalarına önermektedir. Doğal olarak bu ürünleri ağırlıklı olarak eczanelerde bulabiliyoruz. Zaten genelde dermokozmetik ürünlerini sağlık ürünleri olarak kabul görüldüğü için eczanelerde bulabiliyoruz. Tabi elbette bütün ürünleri salt hamilelik dönemlerini yaşayan kadınlara yönelik değildir. Genel olarak bütün kadınların kullanabileceği ürünleri de mevcuttur. Örneğin erken yaşlanmayı önleyen ürünleri, leke ve akne önleyici ürünleri de mevcuttur. Fakat temel branş olarak kendilerine hamilelik dönemlerinde ortaya çıkan kadınsal sorunları belirlemişlerdir. Gebelik dönemlerinde kadınların vücut yapılarının dengesi her anlamda bozulmaktadır. Bu da hem çeşitli ağrılara, hem çeşitli izlere ve şişmelere, hem de sarkmalara yol açabilir. Bunun da ötsinde böyle bir sürece giren kadınlar için en büyük kabus da ruhsal sorunlardır. Hamilelik döneminde çeşitli sorunlar yaşayan bir kadının fiziksel sorunların dışında çok ciddi anlamda ruhsal sorunlar yaşayacağı ortadadır. Şimdi bu yazımızda hem gebelik dönemlerine ilişkin, hem de Lierac ürünlerine yönelik kısa kısa bilgiler vermeye gayret edeceğiz.

  Lierac ürünlerinin fiziksel ve ruhsal olarak kadınlar için ne denli önemli olduğunu ortaya koyacağız. Lierac’ın etkili olarak görülen ve çok sık kullanılan bir çok ürünü bulunmaktadır. Örneğin bunlardan bir tanesi lierac phytolastildir. Karın veya göğüs bölgelerinde kadınların hamilelil dönemlerinde çeşitli çatlaklıklar oluşmaktadır. Bu tip durumlar, kadınların hormonal dengesinin bozulmasına yol açar. Bu ürün, gebelik döneminde oluşan çatlaklara karşı geliştirilmiş özel bir üründür. Gebelik dönemlerinde olan birçok kadın bu ürünü güvenle kullanmaktadır. Jel şeklinde olan lierac phytolastil’in çocuk ve anne için belirlenmiş bir zararı yoktur. Gebelik döneminin dördüncü ayından itibaren güvenle kullanılabilir. Kesin ve veimli bir sonuç elde etmek adına dördüncü aydan gebelik dönemi sona erene kadar düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Stoklarla sınırlı olan lierac phytolastil ürününü maksimum altı ay boyunca kullanabilirsiniz. Ürünü kibar bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. Lierac phytolastil jel ürününü ülkemizde birçok eczanede bulmanız mümkündür.

  Lierac ampul ürünü, yine aynı şekilde ciltte oluşan çatlaklıklara karşı son derece etkin bir üründür. Bu ürünü yaklaşık olarak 2 boyunca kulanabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa uygulamanız, doğru osnuç almanız için gereken koşuldurç Hamilelikte, daha çok doğum sonrasında tavsiye edilen bu ürün, sonuçlarını 3. Haftadan sonra bariz bir şekilde cilt üzerinde yansıtmaya başlar. Çatlaklar zamanla kaybolmaya ve doğal rengine dönmeye başlar. Bir paket içinde 20 tane bulunan lierac ampul, 100 ml şeklinde satılmaktadır. lierac phytolastil ampul, deri dokularını düzenlemektedir. Birçok kadının en büyük kabusu olan çatlakların gözden kaybolmasına ve doğallığına kavuşması adına bu ürünün çok önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Lierac krem, 100 ml şeklinde satılan özel ürünlerden bir tanesidir. Gebelik dönemlerinde nemlendiricilerin fayda etmediği çatlaklar ve izleri yok etmeye yarar. Oluşan çatlakları yok ettiği gibi, bundan sonraki süreçlerde de çatlak oluşumlarının önünü kesmektedir. Bu anlamda da bir kalkan görevi görmektedir.

  Lierac krem ürünü, çok yüksek oranda başarı sağlamaktadır. Hatta bu konuda yapılan araştırmalar, % 90’ları bulan başarı oranını işaret etmektedir. Ürünü aynı zamanda egzersiz yapmakta olan ya da kilo vermek için diyet programında olan şahıslar da gönül rahatlığı ile kullanabilir. Görüldüğü gibi Lierac ürünleri , ağırlıklı olarak gebelik sürecindeki sorunlara uzanmıştır. Özellikle gebelik dönemlerinde ortaya çıkan çatlaklık sorunlarıyla ilgili sayısız ürünü vardır. Lierac çatlak kremi fiyatları üstelik odlukça uygundur. Bu anlamda çevre dostu olan Lierac, aynı zamanda sizin cebinizin de dostudur.

  Dermozkometik ürünleri elit kategoride olan sağlık ürünleri şeklinde değerlendirildiği için, fiyatları belli bir standarta sahiptir. Fakat Lierac ürünlerinin gerçekten oldukça ekonomik olduğu ortadadır. Örneğin lierac çatlak kremi fiyatı ya da lerac ampul fiyatlarına baktığınız oldukça uygun olduğunu göreceksiniz. Bunu zaten etrafınızda bu çok özel ürünleri, yani lierac kullananlara danışarak da öğrenebilirsiniz. Gerek lierac phytolastil kullananlar, gerek diğer önemli ürünleri kullanan kişiler, size bu ürünler hakkında daima olumlu referanslar sunacaktır. Lierac ürünlerine ülkemizde çok büyük bir ilgi vardır. Bunu hem internetteki yorumlarda, hem de forumlarda, hem de eczanelerdeki ürün sayısından rahatlıkla algılamanız mümkündür. Cilt sağlığınızı yaşamınızının her safhasında mutlaka koruyun. Heleki gebelik döenemindeyseniz o zaman her zamankinden iki kat dikkat ediniz. Hem çocuğunuzun hem de kendi sağlığınız için gebelik dönemlerinde cilt sağlığınıza sahip çıkmak sizin en temel göreviniz. Dorğu bakım ürünlerini fazla araştırmayın, gebelik dönemlerindeki bütün sorunlarınız için Lierac ürünleri yanınızda olacaktır.

Lierac Dioptigel Gözaltı Şişliklerine Karşı Etkili Jel 2x10ml
Lierac

Lierac Dioptigel Gözaltı Şişliklerine Karşı Etkili Jel 2x10ml

Göz altı şişliklerine karşı 2'li jel
Piyasada :178,00 TL
KDV Dahil :89,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Initiatic Energizing Smoothing Fluid Early Wrinkle Correction 40ml
Lierac

Lierac Initiatic Energizing Smoothing Fluid Early Wrinkle Correction 40ml

Karma ciltler için kırışıklık kremi.
Piyasada :159,00 TL
KDV Dahil :127,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Magnificence Precision Eye Care Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Kremi 4gr
Lierac

Lierac Magnificence Precision Eye Care Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Kremi 4gr

Göz altı şişlikleri ve koyu halkalara karşı etkili göz çevresi kremi.
Piyasada :159,00 TL
KDV Dahil :127,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Premium Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi 10 ml
Lierac

Lierac Premium Yeux Göz Çevresi Bakım Kremi 10 ml

Yaşlanma belirtilerine karşı etkili göz çevresi kremi.
Piyasada :215,00 TL
KDV Dahil :172,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Luminescense Serum 30 ml + Luminescense Creme 15 ml Hediye
Lierac

Lierac Luminescense Serum 30 ml + Luminescense Creme 15 ml Hediye

Cilt kusurlarını azaltıcı serum.
Piyasada :269,00 TL
KDV Dahil :242,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Huile Sensorielle Çok Amaçlı Yağ 100 ml
Lierac

Lierac Huile Sensorielle Çok Amaçlı Yağ 100 ml

Çok amaçlı yağ.
Piyasada :109,00 TL
KDV Dahil :87,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Phytolastil Jel 200 ml Çatlak Önleyici Jel 2li
Lierac

Lierac Phytolastil Jel 200 ml Çatlak Önleyici Jel 2li

Hamileliğin 4.ayından itibaren, karın ve göğüs bölgesi çatlaklarını önleyici jel 200 ml
Piyasada :278,00 TL
KDV Dahil :186,26 TL
Stoklarımızda...
Lierac Phytolastil Jel 200 ml Çatlak Önleyici Jel
Lierac

Lierac Phytolastil Jel 200 ml Çatlak Önleyici Jel

Hamileliğin 4.ayından itibaren, karın ve göğüs bölgesi çatlaklarını önlemeye yardımcı jel 200 ml
Piyasada :139,00 TL
KDV Dahil :96,75 TL
Stoklarımızda...
Lierac Mesolift Vitamin Enriched Fondant Cream 50 ml & Lierac Radiance Mask 50 ml Hediye
Lierac

Lierac Mesolift Vitamin Enriched Fondant Cream 50 ml & Lierac Radiance Mask 50 ml Hediye

İlk çizgilere yönelik krem ve ışıltı veren maske.
Piyasada :215,00 TL
KDV Dahil :129,00 TL
Tükendi
Lierac Coherence L.IR Crem Day & Night 50 ml + Lierac Luminescence Serum 8 ml
Lierac

Lierac Coherence L.IR Crem Day & Night 50 ml + Lierac Luminescence Serum 8 ml

Yüz için gece ve gündüz kremi.
Piyasada :245,00 TL
KDV Dahil :208,25 TL
Stoklarımızda...
Lierac Body Slim Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 200 ml & Lierac Sensory Water Gel 75 ml Hediye
Lierac

Lierac Body Slim Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu 200 ml & Lierac Sensory Water Gel 75 ml Hediye

Sıkılaşmaya yardımcı vücut losyonu ve duş jeli.
Piyasada :166,00 TL
KDV Dahil :103,20 TL
Tükendi
Lierac Phytolastil Serum Solute 75 ml 3 Al 2 Öde
Lierac

Lierac Phytolastil Serum Solute 75 ml 3 Al 2 Öde

Ergenlik, hamilelik ve kilo değişimi sonrası için Serum
Piyasada :357,00 TL
KDV Dahil :239,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Phytolastil Solute 75 ml Çatlakların Görünümünü Azaltıcı Serum
Lierac

Lierac Phytolastil Solute 75 ml Çatlakların Görünümünü Azaltıcı Serum

Ergenlik, hamilelik ve kilo değişimi sonrası için serum
Piyasada :119,00 TL
KDV Dahil :95,30 TL
Stoklarımızda...
Lierac Premium Fluid Day & Night 50 ml Premium Eye Care Hediyeli
Lierac

Lierac Premium Fluid Day & Night 50 ml Premium Eye Care Hediyeli

Yaşlanma karşıtı gece gündüz kremi ve göz çevresi kremi.
Piyasada :540,00 TL
KDV Dahil :308,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Aftersun 125 ml Güneş Sonrası Balsam
Lierac

Lierac Sunific Aftersun 125 ml Güneş Sonrası Balsam

Yüz ve Vücut için güneş sonrası rahatlatıcı.
Piyasada :79,00 TL
KDV Dahil :63,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Aftersun Bronzlaştırmayı Hızlandırıcı Güneş Sonrası Süt 125 ml
Lierac

Lierac Sunific Aftersun Bronzlaştırmayı Hızlandırıcı Güneş Sonrası Süt 125 ml

Yüz ve vücut için bronzlaşmayı hızlandırıcı güneş sonrası süt.
Piyasada :89,00 TL
KDV Dahil :71,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Aftersun Güneş Sonrası Onarıcı Serum 30 ml
Lierac

Lierac Sunific Aftersun Güneş Sonrası Onarıcı Serum 30 ml

Canlandırıcı,onarıcı güneş sonrası serum.
Piyasada :109,00 TL
KDV Dahil :87,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Solaire 3 Bronzlaştırıcı Güneş Sütü SPF 6 125 ml
Lierac

Lierac Sunific Solaire 3 Bronzlaştırıcı Güneş Sütü SPF 6 125 ml

Bronzlaştırıcı vücut için güneş sütü.
Piyasada :95,00 TL
KDV Dahil :76,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Solaire Extreme Invisible Cream SPF 50+ 50 ml Güneş Kremi
Lierac

Lierac Sunific Solaire Extreme Invisible Cream SPF 50+ 50 ml Güneş Kremi

Yüz ve dekolte bölgesi için koruyucu güneş kremi.
Piyasada :135,00 TL
KDV Dahil :108,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Solaire 1 Iridescent Milk Spray SPF30 150 ml Güneş Sütü
Lierac

Lierac Sunific Solaire 1 Iridescent Milk Spray SPF30 150 ml Güneş Sütü

Vücut için koruyucu güneş sütü.
Piyasada :125,00 TL
KDV Dahil :100,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Paris High Peel Concentrate New Skin Effect 30 ml Yenileyici Peeling
Lierac

Lierac Paris High Peel Concentrate New Skin Effect 30 ml Yenileyici Peeling

Cilt yenileyici peeling.
Piyasada :119,00 TL
KDV Dahil :103,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Solaire 2 Melt In Cream SPF 15 50 ml Güneş Kremi
Lierac

Lierac Sunific Solaire 2 Melt In Cream SPF 15 50 ml Güneş Kremi

Yüz ve dekolte bölgesi için güneş koruyucu krem.
Piyasada :135,00 TL
KDV Dahil :108,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sunific Solaire Extreme Comfort Milk Spray SPF 50+ 150 ml Güneş Sütü
Lierac

Lierac Sunific Solaire Extreme Comfort Milk Spray SPF 50+ 150 ml Güneş Sütü

Vücut için güneş koruyucu krem.
Piyasada :125,00 TL
KDV Dahil :100,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Coherence Day & Night Cream 50 ml Lekelere Karşı Gündüz & Gece Kremi
Lierac

Lierac Coherence Day & Night Cream 50 ml Lekelere Karşı Gündüz & Gece Kremi

Lekelere karşı gündüz ve gece kremi.
Piyasada :245,00 TL
KDV Dahil :196,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Coherence Eyes Lifting Cream 15 ml Göz Çevresi Kırışıklık Kremi
Lierac

Lierac Coherence Eyes Lifting Cream 15 ml Göz Çevresi Kırışıklık Kremi

Göz çevresi kırışıklıkları için bakım kremi.

KDV Dahil :156,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Coherence Lifting Serum 30 ml Kırışıklıklara Karşı Serum
Lierac

Lierac Coherence Lifting Serum 30 ml Kırışıklıklara Karşı Serum

Göz çevresi kırışıklıklarına karşı hücre yenileyici serum.
Piyasada :205,00 TL
KDV Dahil :164,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sensory Exfoliant With 3 White Flowers 175 ml Argan Yağlı Vücut Peelingi
Lierac

Lierac Sensory Exfoliant With 3 White Flowers 175 ml Argan Yağlı Vücut Peelingi

Argan yağı içeren vücut peelingi.
Piyasada :79,00 TL
KDV Dahil :63,50 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 150 ml Vücut Temizleme Jeli
Lierac

Lierac Sensory Water Gel With 3 White Flowers 150 ml Vücut Temizleme Jeli

Çiçek özlü vücut temizleme jeli.
Piyasada :39,00 TL
KDV Dahil :31,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sensory Body Lotion With 3 White Flowers 150 ml Nemlendirici Vücut Losyonu
Lierac

Lierac Sensory Body Lotion With 3 White Flowers 150 ml Nemlendirici Vücut Losyonu

Çiçek özlü nemlendirici vücut losyonu.
Piyasada :69,00 TL
KDV Dahil :55,50 TL
Stoklarımızda...
Lierac Sensory Oil With 3 White Flowers 100 ml Çok Amaçlı Yağ
Lierac

Lierac Sensory Oil With 3 White Flowers 100 ml Çok Amaçlı Yağ

Yüz, vücut ve saçlar için bakım yağı.
Piyasada :109,00 TL
KDV Dahil :87,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Diopticerne Eye Contour 5 ml Koyu Halkalara Karşı Bakım Kremi
Lierac

Lierac Diopticerne Eye Contour 5 ml Koyu Halkalara Karşı Bakım Kremi

Göz çevresindeki koyu halkalara karşı bakım kremi.
Piyasada :89,00 TL
KDV Dahil :71,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Dioptigel Eye Contour 10 ml Göz Altı Şişkinliklerine Karşı Bakım
Lierac

Lierac Dioptigel Eye Contour 10 ml Göz Altı Şişkinliklerine Karşı Bakım

Göz altı şişkinliklerine karşı bakım kremi.
Piyasada :79,00 TL
KDV Dahil :71,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Diopticreme Eye Contour 10 ml Göz Çevresi Kırışıklık Kremi
Lierac

Lierac Diopticreme Eye Contour 10 ml Göz Çevresi Kırışıklık Kremi

Göz çevresindeki kırışıklıklara karşı bakım kremi.
Piyasada :89,00 TL
KDV Dahil :71,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Arkeskin Cream 50 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi
Lierac

Lierac Arkeskin Cream 50 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Hormonal yaşlanmalara karşı bakım kremi.
Piyasada :109,00 TL
KDV Dahil :95,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Correcteur Anti-Taches Essence & Serum Coffret Lekelere Karşı Bakım Kiti
Lierac

Lierac Correcteur Anti-Taches Essence & Serum Coffret Lekelere Karşı Bakım Kiti

Cilt lekelerine karşı bakım seti.
Piyasada :129,00 TL
KDV Dahil :103,50 TL
Stoklarımızda...
Lierac Mesolift Vitamin Enriched Fondant Cream 50 ml Çizgilere Vitaminli Krem
Lierac

Lierac Mesolift Vitamin Enriched Fondant Cream 50 ml Çizgilere Vitaminli Krem

Vitamin içerikli ilk çizgilere karşı krem.
Piyasada :145,00 TL
KDV Dahil :116,50 TL
Stoklarımızda...
Lierac Mesolift Super Vitamin Enriched Fresh Serum 30 ml Çizgilere Vitaminli Serum
Lierac

Lierac Mesolift Super Vitamin Enriched Fresh Serum 30 ml Çizgilere Vitaminli Serum

Vitamin içerikli ilk çizgilere karşı serum.
Piyasada :179,00 TL
KDV Dahil :143,20 TL
Stoklarımızda...
Lierac Gentle Exfoliator 50 ml Cilt Temizle Peelingi
Lierac

Lierac Gentle Exfoliator 50 ml Cilt Temizle Peelingi

Hassas ciltler için temizleyici peeling.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Comfort Mask 50 ml Nemlendirici Maske
Lierac

Lierac Comfort Mask 50 ml Nemlendirici Maske

Tüm cilt tipleri için nemlendirici maske.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Purifying Mask 50 ml Temizleyici Köpük Maske
Lierac

Lierac Purifying Mask 50 ml Temizleyici Köpük Maske

Normal ve karma ciltler için temizleyici maske.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Demaquillant Douceur 200 ml Makyaj Temizleme Suyu
Lierac

Lierac Demaquillant Douceur 200 ml Makyaj Temizleme Suyu

Tüm cilt tipleri için miseler semizleme suyu.
Piyasada :59,00 TL
KDV Dahil :47,50 TL
Stoklarımızda...
Lierac Radiance Mask 50 ml Vitaminli Işıltı Verici Maske
Lierac

Lierac Radiance Mask 50 ml Vitaminli Işıltı Verici Maske

Normal ciltler için vitaminli ışıltı verici maske.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Lierac Tonique Eclat 200 ml Vitamin İçerikli Tonik
Lierac

Lierac Tonique Eclat 200 ml Vitamin İçerikli Tonik

Tüm cilt tipleri için vitamin içerikli tonik.
Piyasada :59,00 TL
KDV Dahil :47,50 TL
Stoklarımızda...
Lierac Demaquillant Purete 200 ml Normal Ciltler İçin Köpük Temizleyici
Lierac

Lierac Demaquillant Purete 200 ml Normal Ciltler İçin Köpük Temizleyici

Normal ve karma ciltler için temizleyici köpük jel.
Piyasada :59,00 TL
KDV Dahil :47,50 TL
Stoklarımızda...
1 2 3
[1/3]
Yenilikleri Takip Edin :
E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1/1 B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.