kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Dermokozmetik
The Brush Guard Ürünleri
Teoxane Ürünleri
The Brush Guard
Maybelline
Couleur Caramel
Badger Ürünleri
Sally Hansen
Dr Scheller
Elancyl
Garnier Ürünleri
Roxhel Ürünleri
Ren Ürünleri
YoungBlood
Bdellium Tools Ürünleri
Laqa&Co Ürünleri
Sigma Beauty Ürünleri
Toni&Guy
Physicians Formula Ürünleri
NeoStrata Ürünleri
Cumlaude Lab Ürünleri
Filorga Ürünleri
IDC Ürünleri
John Frieda Ürünleri
Uriage
Bliss Ürünleri
Cosmed Ürünleri
Bioder Ürünleri
Striacare Ürünleri
Huiles&Baumes Ürünleri
Bella B Ürünleri
Synchroline Ürünleri
Bioxcin
Avene Ürünleri
Babe Ürünleri
Topicrem
Barielle Ürünleri
Benev Ürünleri
Bioderma Ürünleri
Burts Bees Ürünleri
Caudalie Ürünleri
Coola Ürünleri
Darphin ÜrÜnleri
Daylong Ürünleri
DDF Ürünleri
Dermalogica Ürünleri
Dermokil Ürünleri
Dermozinc Ürünleri
Dr Murad Ürünleri
Druide Ürünleri
Ducray Ürünleri
Hamadi Ürünleri
Hamilton Ürünleri
Hydro Peptide Ürünleri
Isıs Pharma Ürünleri
İnstitut Esthederm
Jane Iredale
Klapp Ürünleri
Klorane Ürünleri
La Roche Posay Ürünleri
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala Ürünleri
Mustela Ürünleri
Noviderm Ürünleri
Nuxe Ürünleri
Organique Ürünleri
Organix Ürünleri
Zorah Ürünleri
Perricone MD Ürünleri
Phyto Ürünleri
Roc Ürünleri
Seaderm Ürünleri
Solante Ürünleri
Soskin Ürünleri
Strivectin Ürünleri
Vichy Ürünleri
Güneş Bakım Ürünleri
Cilt Tipine Göre Ürünler
Cilt Problemine Göre Ürünler
Kullanım Amacına Göre Ürünler
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
OriginalAna SayfaDermokozmetikZorah Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü

Zorah Ürünleri

zorah   Son dönemlerde cilt sağlığıyla ilgili hem bilimsel çalışmalarda, hem de buna paralel olarak da ortaya çıkarılan ürünlerde nicelik olarak da nitelik olarak da bir artış söz konusu. İnsanlar artık farklı yollarla da olsa bir şekilde bu konuda bilinçlenmiş durumda. Reklamların, dergilerin, doktorların söylemlerinin yanında, bu konuda verilen konferanslar, araştırmalar, istatistiksel veriler de insanları harekete geçirmiştir. Sonuç olarak cilt sağlığı artık herkes için bir nebze daha önemli bir konu. Onu bu denli kayda değer kılan unsur ise sağlıkla doğrudan bir bağlantısı olması ve başka hastalıklarla olan yakın teması. Genelde cilt sağlığı, saç sağlığı, el veya ayak sağlığı gibi kavramlar, güzellikle ilgili kavramlarmış gibi algılanır. Oysa bu koca bir yanılgıdır. Elbette cilt sağlığına sahip çıkan bir birey, sağlıkla beraber estetik açından da iyi görünme derdinde olabilir, fakat bunun sağlık konusunda da önemli katkıları olduğu göz ardı edilmemelidir. Bu noktada dermokozmetik kavramının doğru bir şekilde algılanması gerekiyor. Doğal olarak da buna bağlı olarak kozmetik ürünleri ile dermokozmetik ürünlerinin farkı algılanmalıdır. Her ikisinin de kullanım alanları ve maksatları birbirinden tamamen farklıdır. Dermatologlar tıp insanlarıdır, hepsinin cilt ve benzeri alanlarda, özel çalışmaları söz konusudur. Hayatlarını cilt sağlığına adamış olan bu insanların çalışmalarından ortaya çıkan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Oysa kozmetik daha çok ticari kaygılar güdülerek tasarlanan ve görsellikle ilgilenen, biçimle ilgilenen bir alandır. Kozmetik ürünlerinde ne yazık ki çeşitli katkı maddeleriyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Oysa dermokozmetik ürünlerini birer sağlık ürünü olduğu için eczanelerde bulabiliriz. İçerik olarak organik olmaya özen gösterilir. Cilt sağlığı ya da saç sağlığı üzerine yoğunlaşan dermokozmetik ürünleri dünyada birkaç markadan sorulmaktadır. Bu markaların birçoğu ülkemizde de tanınmaktadır.

  Zorah markası da işte dünyaca tanınan cilt bakım markalarından bir tanesidir. En az diğerleri kadar önemli bir referansa sahip olan zorah, oldukça köklü bir markadır. Zorah ile ilgili ürünlere detaylı şekilde göz atamadan önce dilerseniz bu özel marka hakkında birkaç genel bilgi paylaşalım. Cilt bakım ürünlerine ait markaların birçoğunun gerçekten çok ilginç bir kuruluş hikayesi bulunmaktadır. Bu hikayelerden bir tanesi de Zorah’a aittir. Kanada’da bir argan yağı çiftliğinde çalışan genç bir bayanın keşfiyle filizlenen marka 2003 senesinde yavaş yavaş ilk tohumlarını atmaktadır ve dünyadaki çıkışını yapmaktadır. Bu sene içinde argan yağının faydaları üzerine bilimsel keşifler söz konusu olmuştur. Bu keşif, bütün dünyanın gözünü hem bu yağın hem de Zorah’a çevirmeye başlamıştır. Ecocert onaylı olan Zorah ürünlerinin en temel özelliği doğal bileşiklere sahip olması ve bunu bir üretim stratejisi haline getirmesidir. Zorah için organik kriteri, oldukça önemlidir. Bütün ürünlerini her şeyden önce bu kriter üzerine temellendirir. Zaten Zorah ürünlerine tek tek baktığımız zaman o doğallığı rahatlıkla görebilirsiniz. Tam bir çevre dostu olan Zorah, Kanada merkezli bir cilt bakım markasıdır. Bütün dünyaya ürünlerini pazarlamakla beraber, bu süreçte Türkiye ile de yakın temas halindedir. Çünkü gerek internet üstünden gerekse eczanelerden Zorah ürünlerine yoğun bir talep vardır. Zorah ürünlerini sıralamadan önce cilt sağlığının önemi üzerine bir kaç not düşmekte fayda vardır. İster kadın için ister erkek için olsun, her koşulda cildimiz, bizler için çok değerli bir örtüdür. Buna bağlı olarak da özellikle yüz bölgemizin çok daha değerli olduğunu belirtmeliyiz. Çünkü yüzümüz, sabah ilk karşılaştığımız kısımdır, güzel bir yüz görmek, bizi mutlu eder, kurumuş, yıpranmış bir cilt görmek ise ne yazık ki bize öz güven sorunu yaşatır. İnsanlara karşı her zaman güzel ve pozitif bir yüzle çıkmak, iyi ve sağlıklı, her şeyden önemlisi pürüzsüz bir ciltle çıkmak, hayatın her safhasında bize olumlu olarak geri dönecektir. Cilt bakımı, özel bir hassasiyet gerektirir.

  Cildimizde birçok sorun ortaya çıkabilir. Aşırı şekilde yağlanma, kuruluk, erken yaşlanma belirtileri, lekeler, sivilceler, akneler, vs. sorunlar meydana gelebilir. Bütün bu sorunlara rağmen insanlar yine de çoğu zaman kusursuz bir cilde sahip oldukları konusunda inatlaşırlar. Oysa bunu da bir sağlık problemi olarak görmekte fayda vardır ve gerektiği zamanlarda cilt bakım ürünleri kullanarak ya da doktora giderek çözüm üretmeliyiz. Düzenli bir cilt bakımı her zaman her türlü cilde sahip kişi üzerinde olumlu bir etki bırakmaktadır. Çünkü derinin kendini yenilemesi son derece önemlidir. Derinin canlı ve aktif bir olgu olduğunu asla aklınızdan çıkarmayın. Bakımdan sonra cildinizin bütünüyle nefes alması son derece önemlidir. Cilt bir çok durumdan çabuk etkilenebilir, örneğin mevsimsel değişimler, güneşin etkileri ya da çok sık bir gerekçe olarak strese bağlı şekilde ortaya çıkan tahrişler, cilt sağlığının bozulmasında çok önemli bir rol oynar. Güneş koruyucu kremler, nemlendiriciler, aç bakım ürünleri, maskeler, el ve ayak bakım kremleri gibi birçok cilt bakım seçeneği mevcuttur. İşte Zorah, bütün bu problemlere karşı daima güçlü ve etkili ürünler geliştirmiş, üstelik bunları doğal yollarla elde etmek için özel bir çaba harcamıştır.

  Zorah türkiye’de de oldukça popüler bir marka durumundadır. Genelde kullanıcı tavsiyesi yoluyla ya da doğrudan hekim tavsiyesiyle ülkemizde çok ciddi bir Zorah kullanıcı kitlesi doğmuştur. Şimdi zorah ürünleri içinde öne çıkan birkaç ürüne göz atalım. Zorah nemlendirici ürünü, cildi beslenme ihtiyacına katkı sağlayarak onun yenilenmesine katkı sağlar. Bu ürün içinde özel argan yağının mucizesi söz konusudur. Argan yağı, ciltte özel bir tazelik, yeni bir ışıltı sağlamada en önemli yardımcınızdır. Cildin daha esnek bir form kazanmasına etki sağlamak için bu ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanmanızda fayda vardır. Bu ürün, yani, zorah nemlendirici ürünü, tüm cilt tipleri için uygun bir üründür. Zorah kullananların çok büyük bir çoğunluğu bu ürünleri çevresindeki insanlara gönül rahatlığı ile tavsiye edebilmektedir. Hem ürünlerindeki organik bileşikler, hem de diğer markalara göre biraz daha ekonomik olması, onun tercih edilmesinde en önemli faktörler arasındadır.

  Zorah Ora ürünü de bir başka popüler Zorah ürünü sayılır. Yaşlanma ibaresi olarak gösterilen göz kırışıklıklarının azaltılmasında son derece etkili sonuçlar almanıza yardım sağlar. Kısa sürede gözle görünür değişimleri fark edebilmenize yardımcıdır. Birçok kadının en büyük korkusu göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtileri ve kırışıklıklardır. Bu halkaların ve çizgilerin görünürlüğünü en aza indirgenmesine katkı sağlayan zorah ora ürünü, makyaj için de herhangi bir sorun çıkarmaz. Her cilt tipine yatkın olan ürün, gözaltında torbalanmaların sizi en ideal sonuca ulaşmanız için çaba gösterir. önüne geçmektedir. Görüldüğü gibi Zorah ürünleri son derece etkili ve kısa vadede sonuç veren ürünlerdir. Nitekim Zorah ürünleri kullananlar, bunun en büyük teminatı olarak gösterilebilir. Zorah ürünlerini kullananların bu ürünlerden memnun kalma olasılığı gerçekten çok yüksektir. Siz de bu çok özel ve doğal ürünlere eczanelerden ya da belli internet sitelerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Zorah Cilt Bakım Seti
Zorah

Zorah Cilt Bakım Seti

Yüz maskesi, peeling, dudak balsamı argan yağı.
Piyasada :555,00 TL
KDV Dahil :305,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah İpsa 100 ml Nemlendirici ve Arındırıcı
Zorah

Zorah İpsa 100 ml Nemlendirici ve Arındırıcı

Nemlendirici ve arındırıcı.
Piyasada :90,00 TL
KDV Dahil :72,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Dzhari 100 ml Canlandırıcı Yenileyici Su
Zorah

Zorah Dzhari 100 ml Canlandırıcı Yenileyici Su

Canlandırıcı yenileyici su.
Piyasada :90,00 TL
KDV Dahil :72,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Maeva 200 ml Vücut Losyonu
Zorah

Zorah Maeva 200 ml Vücut Losyonu

Vücut losyonu.
Piyasada :120,00 TL
KDV Dahil :96,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Sitala 50 ml Besleyici Nemlendirici Yüz Kremi
Zorah

Zorah Sitala 50 ml Besleyici Nemlendirici Yüz Kremi

Derinlemesine nemlendiren ve besleyen yüz kremi.
Piyasada :220,00 TL
KDV Dahil :176,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Bioserum Lifting 15 ml Yaşlanmaya Karşı Göz Çevresi Serum
Zorah

Zorah Bioserum Lifting 15 ml Yaşlanmaya Karşı Göz Çevresi Serum

Yaşlanmaya karşı göz çevresi serumu.
Piyasada :280,00 TL
KDV Dahil :252,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Bioserum Structure 15 ml Cilt Sıkılaştırıcı Serum
Zorah

Zorah Bioserum Structure 15 ml Cilt Sıkılaştırıcı Serum

Hasarlı ve gevşek cildi sıkılaştırır ve parlaklık kazandırır.
Piyasada :280,00 TL
KDV Dahil :252,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Etna 5 ml Renksiz Dudak Balsamı
Zorah

Zorah Etna 5 ml Renksiz Dudak Balsamı

Renksiz dudak balsamı.
Piyasada :55,00 TL
KDV Dahil :45,00 TL
Tükendi
Zorah Eva 5 ml Renkli Dudak Balsamı
Zorah

Zorah Eva 5 ml Renkli Dudak Balsamı

Pembe renkli dudak balsamı.
Piyasada :55,00 TL
KDV Dahil :45,00 TL
Tükendi
Zorah Hani 120 ml Güneş Sonrası Besleyici Bakım
Zorah

Zorah Hani 120 ml Güneş Sonrası Besleyici Bakım

Güneş sonrası besleyici ve onarıcı bakım.
Piyasada :110,00 TL
KDV Dahil :99,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah İnua 50 ml Yağ Düzenleyici Krem
Zorah

Zorah İnua 50 ml Yağ Düzenleyici Krem

Nemlendirici ve yağ salımını düzenleyici krem.
Piyasada :185,00 TL
KDV Dahil :155,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Kaila 120 ml Temizleyici Jel
Zorah

Zorah Kaila 120 ml Temizleyici Jel

Tüm ciltler için temizleyici jel.
Piyasada :90,00 TL
KDV Dahil :81,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Lya 80 ml Onarıcı El ve Tırnak Bakımı
Zorah

Zorah Lya 80 ml Onarıcı El ve Tırnak Bakımı

Onarıcı el ve tırnak bakımı.
Piyasada :90,00 TL
KDV Dahil :55,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Nyxe 100 ml Yenileyici Krem Maske
Zorah

Zorah Nyxe 100 ml Yenileyici Krem Maske

Argan yağlı çok güçlü yenileyici krem maske.
Piyasada :190,00 TL
KDV Dahil :171,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Ora 30 ml Göz Çevresi Kırışıklıklarını Azaltan Krem
Zorah

Zorah Ora 30 ml Göz Çevresi Kırışıklıklarını Azaltan Krem

Göz çevresindeki ince çizgilerin görünümününü azaltan krem.
Piyasada :250,00 TL
KDV Dahil :225,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Rozo 150 ml Vücut Peelingi
Zorah

Zorah Rozo 150 ml Vücut Peelingi

Şeker mikro kristalli vücut peelingi.
Piyasada :120,00 TL
KDV Dahil :108,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Saf Argan Yağı 30 ml
Zorah

Zorah Saf Argan Yağı 30 ml

Tırnakların ve saçların güçlendirilmesinde, cilt kırışıklıklarının giderilmesinde yardımcı.
Piyasada :125,00 TL
KDV Dahil :64,90 TL
Stoklarımızda...
Zorah Xfoliambre 120 ml Yüz Peelingi
Zorah

Zorah Xfoliambre 120 ml Yüz Peelingi

Argan yağı ve amber içeren yüz peelingi.
Piyasada :190,00 TL
KDV Dahil :171,00 TL
Stoklarımızda...
Zorah Xia 50 ml Nemlendirici Yüz Kremi
Zorah

Zorah Xia 50 ml Nemlendirici Yüz Kremi

Hassas ciltler için nemlendirici.
Piyasada :220,00 TL
KDV Dahil :198,00 TL
Stoklarımızda...
Yenilikleri Takip Edin :
E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1/1 B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.