kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Dermokozmetik
The Brush Guard Ürünleri
Teoxane Ürünleri
The Brush Guard
Maybelline
Couleur Caramel
Badger Ürünleri
Sally Hansen
Dr Scheller
Elancyl
Garnier Ürünleri
Roxhel Ürünleri
Ren Ürünleri
YoungBlood
Bdellium Tools Ürünleri
Laqa&Co Ürünleri
Sigma Beauty Ürünleri
Toni&Guy
Physicians Formula Ürünleri
NeoStrata Ürünleri
Cumlaude Lab Ürünleri
Filorga Ürünleri
IDC Ürünleri
John Frieda Ürünleri
Uriage
Bliss Ürünleri
Cosmed Ürünleri
Bioder Ürünleri
Striacare Ürünleri
Huiles&Baumes Ürünleri
Bella B Ürünleri
Synchroline Ürünleri
Bioxcin
Avene Ürünleri
Babe Ürünleri
Topicrem
Barielle Ürünleri
Benev Ürünleri
Bioderma Ürünleri
Burts Bees Ürünleri
Caudalie Ürünleri
Coola Ürünleri
Darphin ÜrÜnleri
Daylong Ürünleri
DDF Ürünleri
Dermalogica Ürünleri
Dermokil Ürünleri
Dermozinc Ürünleri
Dr Murad Ürünleri
Druide Ürünleri
Ducray Ürünleri
Hamadi Ürünleri
Hamilton Ürünleri
Hydro Peptide Ürünleri
Isıs Pharma Ürünleri
İnstitut Esthederm
Jane Iredale
Klapp Ürünleri
Klorane Ürünleri
La Roche Posay Ürünleri
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala Ürünleri
Mustela Ürünleri
Noviderm Ürünleri
Nuxe Ürünleri
Organique Ürünleri
Organix Ürünleri
Zorah Ürünleri
Perricone MD Ürünleri
Phyto Ürünleri
Roc Ürünleri
Seaderm Ürünleri
Solante Ürünleri
Soskin Ürünleri
Strivectin Ürünleri
Vichy Ürünleri
Güneş Bakım Ürünleri
Cilt Tipine Göre Ürünler
Cilt Problemine Göre Ürünler
Kullanım Amacına Göre Ürünler
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
Ana SayfaDermokozmetikHamadi Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü

Hamadi Ürünleri

hamadi  Kozmetik ya da dermokozmetik ürünleri, hem sağlık hem de estetik açıdan insanlara çeşitli katkılar sağlamaktadır. Hem ülkemizde hem de dünyada bilinen çok büyük dermokozmetik markaları söz konusudur. Bunların önemli bir bölümü Avrupa patentli markalardır. Birçoğunun da adı, kurucusundan ileri gelmektedir. Bu özel markalar, istikrarlı bir şekilde kendini yıllar boyunca günümüze kadar taşıyabilmektedir. Peki ,insanlar bir dermokozmetik markasından genelde ne beklemektedir. Öncelikle o markanın belli bir alanda yoğunlaşmasına önem verilir. Yani sadece saç sağlığı üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran bir marka ya da sadece cilt sağlığı üzerine giden bir marka. Bu branşsal ayrımlar, markaların belli bir sağlık sorununa karşı yoğunlaştırmaktadır. Bu da verimliliğe bire bir yansımaktadır. İkincisi de elbette sağlıklı ürünler olmasıdır. Sanıyorum kozmetik ve dermokozmetik arasındaki en temel fark bu noktada ortaya çıkıyor. Kozmetik estetikle ve görsellikle ilgili olan, biçimsel olan ürünlerdir. Bu yüzden kozmetik ürünler dermokozmetik ürünlere göre daha ucuzdur ve heen hemen onları her yerde bulmanız mümkündür. Marketlerde, alışveriş merkezlerinde, parfümerilerde , güzellik merkezlerinde her türlü kozmetik ürününe rahatlıkla ulaşmak mümkündür. Oysaki dermokozmetik kavramı çok daha geniş, çok daha bilimsel bir alandır. Yani doğrudan ticari değil, sağlıkla ilintili bir alandır. Bu yüzden de çok hassas bir başlık olduğunu hemen belirtelim.

  Dermozkometik ürünlerini sadece eczanelerden temine debilirsiniz, yoğun ve kaliteli ürünler olduğu için çok ucuz olduğu söylenemez. Bu noktada markalar, daha önce de söylediğimiz gibi çeşitli branşlara ayrılmıştır. Örneğin saç sağlığı üzerine yoğunlaşan demrokozmetik markası Hamadi, bunlardan bir tanesidir. Çok uzun bir zamandan bu yana cilt sağlığı üzerine ürünler üretse de aslında saç sağlığı üzerine yoğunlaşmış olan Hamadi, oldukça başarılı ürünler ortaya koymaktadır. Bu açıdan kullanıcılarının güvenini kazanmış bir markadır. Bu yazımızda hem Hamadi’ye ve hamadi ürünlerine genel düzeyde bakacağımız gibi, Hamadi’nin başarı hikayesine, kuruluş serüvenine de bakacağız. Hamadi markası, diğer birçok markada olduğu gibi kurucusunun adını taşımaktadır. Bu markayı ortaya koyan isim, Jamal Hamadi’dir. İnsanların saç ve saçlı deri üzerinde, genelde yanlış bilgilere sahip olduğu ortadadır. Hamadi hem bu konularda halkı aydınlatmakta, hem de doğru ve sağlıklı ürünler ortaya koyarak, titizliğini göstermektedir.

  Hamadi ürünleri, yoğun çalışmalar neticesinde, dermotologlar ve saç uzmanları tarafından tasarlanmaktadır. Saç kremleri saç maskeleri , saç şampuanları, doğal saç fırçaları, soya sütlü şampuanlarıyla dikkat çekmektedir. Bu ürünlere eczaneler dışında çeşitli internet siteleri üzerinden de ulaşmanız mümkündür. Bu tarz markalara ait ürünlerde doğal bileşiklerin önemi büyüktür. Hamadi, tümüyle organik ürünler ortaya koyma çabasında olan bir markadır. Zaten ürünlerini kabaca incelerseniz bu durum hemen dikkatinizi çekecektir. Saç konusu son derece hassas bir konu olduğu için katkı maddeleri saça büyük zararlar vermektedir. Bunun bilincinde olan hamadi, %100 organik ürünler oluşturmaktadır. Hamadi’ye ait ürünleri, çok tanınmış ünlüler dahil olmak üzere bugün dünyanın birçok bölgesinden insan tanımakta ve kullanmaktadır. Hamadi ürünlerini kullandıkça benzer markaların saç ürünlerinin ne kadar basit kaldığını, aradaki büyük farktan hemen algılayacaksınız. Hamadi ürünlerinin , daha doğrusu bu çok özel markanın dermokozmetik dünyasının adeta gurur kaynağı olduğunu söylemek gerekiyor. Her şeyden önce oldukça lüks bir marka olarak kabul gören Hamadi, her kesimden onay almayı başarmıştır. Müşteri kitlesi her daim çok elit bir kitle olmuştur. Hamadi ürünlerinde yüksek maliyetli mazlemeler kullanır ve çok düşük kar bedelleriyle satış yapmaktadır. Çünkü onlar için insan sağlığı birçok konunun üstündedir.

  Ürünlerinde asla dışarıdan bir katkı maddesi bulamazsınız. Hamadi, ürün politikasına son derece bağlı bir markadır. Kendisine gölge düşürecek eylemlerden kaçma çabasındadır, onun önemli bir marka değeri söz konusudur. Bu marka değerinin zedelenmemesi için çok hassas davranmaktadır. Şimdi isterseniz saç bakımı ürünleri konusunda daima öncü olmayı başarmış olan Hamadi’nin ürettiği ürünlere kısaca göz atalım. Bu ürünlerin genel özellikleri ve kullanım alanlarını açıklayalım. Hamadi şampuan, markanın en değerli ürünlerindendir. Hamadi şampuan konusunda çok çeşitliliği olan bir markadır. Birçok farklı içeriğe sahip şampuan barındırdığı gibi, bu şampuanların tamamı organiktir. Soya yağı ve ylang yağın yanında, buğday proteini bulundurur. Saçlara hacim katan şampuanları köpürttükten sonra derinlemesine durulamalısınız. Bu şampuanı, saç bakım kremiyle birlikte kullanmanızda fayda vardır. Göz tamasından kaçınılması gereken bu ürünün egzama konusunda da etkili olduğunu belirtelim.

  Bal içerikli bu formülde öte yandan A ve E vitaminleri bulunmaktadır. Soyasütlü özeli Hamadi Şampuan, 355 ml şeklinde satılmaktadır. İnternet üzerinden zaten araştırdığınız zaman hemen fark edeceksiniz ki hamadi şampuan kullananlar, bu üründen son derece memnundur. Hem saç bakımı açısından hem de saçların estetik görüntüsü açısından bu ürünle ilgili olumlu yorumlar söz konusudur. Sadece bu ürün için, yani şampuan için değil, hamadi kullananlar, bütün ürünlerle ilgili genel olarak olumlu yorumlar yapmaktadır. Bu durumda, Hamadi’nin titizliği ve saç sağlığına verdiği önemin etkisi bulunmaktadır. Hamadi healing serum, bir başka sevilen ve beğenilen Hamadi ürünüdür. Hamadi Healing serum onarıcı ve iyileştirici özelliğe sahip olan bir serumdur. Çeşitli sebeplerden dolayı, örneğin boyadan ya da çevresel olarak, dış etkilerden ötürü hasar görmüş olan saçlar için, bilhassa kuru saçlar için çok etkilidir. İçinde bulunan zeytinyağı, saçın derisini nemlendirmektedir. Avokado yağı ise saçı bütün olarak besleme görevi görür. Bu ayrıcalıklı yumuşaklığı elde etmek için, ürünü saç diplerine doğru uygulayınız ve yaklaşık olarak yarım saat bekleyin ve ardından durulayın. Daha doğru sonuç için serumun ardından, saçlarınızı bütünüyle tarayınız.

  Hamadi saç kremi ise saçı yumuşatan, saçı yatıştıran ve parlatan bir üründür. Dalgalı olan saçlarınızı bu krem sayesinde düz bir hale getirmeniz mümkündür. Sizi çok havalı gösterecek bu ürünü, ıslak ya da kuru saça uygulayabilirsiniz. Etkisi öyle uzun sürer ki akşamdan uyguladığınız bu kremin etksini sabah kalktığınızda görebilirsiniz. Saçlarınızda kalıcı ıslak ve havalı etki için hamadi saç kremi idealdir. Bu çok özel ürün, 120 ml olarak satılmaktadır. Hamadi’nin son derece lüks bir marka olduğunu söylemiştik. Bu durum onun elbette hedef kitlesine ve doğal olarak fiyatlarına yansımaktadır. Fakat bu sizi yanıltmasın, Hamadi, yüksek kaliteli malzeme kullandığı için fiyat kotası belli standarttadır, yoksa sağlık temasını ön planda tutan bu özel markanın fiyatları gerçekten oldukça idealdir. Örneğin hamadi şampuan fiyatı, standartlarına göre oldukça uygundur. Sonuç olarak Hamadi, hem ürün kalitesine göre oldukça uygun fiyatları, üstün kalitesi, elit üretim anlayışı, öncü ve yenilikçi anlayışıyla piyasada daima fark yaratmayı başarmış olan bir markadır demek mümkündür. En az bir defa mutlaka bir Hamadi ürünü satın alarak hem kendinize hem de saçlarınıza bir iyilik yapabilirsiniz. Zaten bir ürünü denemiş olmak, bu üründen vazgeçemeyeceğinizin teminatıdır.

Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash Daily Shampoo 355 ml Soya Sütlü Şampuan
Hamadi

Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash Daily Shampoo 355 ml Soya Sütlü Şampuan

Zencefil soya sütü günlük saç şampuanı.
Piyasada :80,00 TL
KDV Dahil :64,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Healing Serum 120 ml Yıpranmış Saçları Onarıcı Serum
Hamadi

Hamadi Healing Serum 120 ml Yıpranmış Saçları Onarıcı Serum

Onarıcı ve iyileştirici serum.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Honey Soymilk Hair Wash Daily Shampoo 355 ml Bal Soya Sütlü Saç Şampuanı
Hamadi

Hamadi Honey Soymilk Hair Wash Daily Shampoo 355 ml Bal Soya Sütlü Saç Şampuanı

İnce saçlar için günlük saç şampuanı.
Piyasada :80,00 TL
KDV Dahil :64,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Lemon Mint Hair Wash Shampoo 355 ml Renk Koruyucu Limonlu Şampuan
Hamadi

Hamadi Lemon Mint Hair Wash Shampoo 355 ml Renk Koruyucu Limonlu Şampuan

Renk Koruyucu Şampuan 355ml.
Piyasada :80,00 TL
KDV Dahil :64,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution 120 ml Saç Şekillendirici Solüsyon
Hamadi

Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution 120 ml Saç Şekillendirici Solüsyon

Saç Kremi Tam Şekillendirme Çözümü.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Shea Hair Mask Moisturizing Treatment 120 ml Nemlendirici Saç Maskesi
Hamadi

Hamadi Shea Hair Mask Moisturizing Treatment 120 ml Nemlendirici Saç Maskesi

Saç Maskesi Nemlendirici Bakım.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Shea Hair Spray 120 ml Canlandırıcı Saç Spreyi
Hamadi

Hamadi Shea Hair Spray 120 ml Canlandırıcı Saç Spreyi

Güçlendirici canlandırıcı,parlaklık verici saç spreyi.
Piyasada :55,00 TL
KDV Dahil :44,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream 120 ml Durulanmayan Şekillendirici Krem
Hamadi

Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream 120 ml Durulanmayan Şekillendirici Krem

Durulanmayan nemlendirici şekillendirici krem.
Piyasada :80,00 TL
KDV Dahil :64,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Shea Lip Balm 75 ml Nemlendirici Dudak Kremi
Hamadi

Hamadi Shea Lip Balm 75 ml Nemlendirici Dudak Kremi

Hassas dudaklar için organik nemlendirici dudak kremi.
Piyasada :36,00 TL
KDV Dahil :27,50 TL
Tükendi
Hamadi Shea Pomade Classic Grooming Aid Briyantin 120 ml Klasik Bakım
Hamadi

Hamadi Shea Pomade Classic Grooming Aid Briyantin 120 ml Klasik Bakım

Kısa saçlar için klasik bakım desteği.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
Hamadi Shea Rice Milk Conditioner 240 ml Pirinç Sütlü Saç Kremi
Hamadi

Hamadi Shea Rice Milk Conditioner 240 ml Pirinç Sütlü Saç Kremi

Tüm saç tipleri için pirinç sütlü saç kremi.
Piyasada :80,00 TL
KDV Dahil :68,00 TL
Stoklarımızda...
bkmexpress
Yenilikleri Takip Edin :
kart E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1- B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.