kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Dermokozmetik
The Brush Guard Ürünleri
Teoxane Ürünleri
The Brush Guard
Maybelline
Couleur Caramel
Badger Ürünleri
Sally Hansen
Dr Scheller
Elancyl
Garnier Ürünleri
Roxhel Ürünleri
Ren Ürünleri
YoungBlood
Bdellium Tools Ürünleri
Laqa&Co Ürünleri
Sigma Beauty Ürünleri
Toni&Guy
Physicians Formula Ürünleri
NeoStrata Ürünleri
Cumlaude Lab Ürünleri
Filorga Ürünleri
IDC Ürünleri
John Frieda Ürünleri
Uriage
Bliss Ürünleri
Cosmed Ürünleri
Bioder Ürünleri
Striacare Ürünleri
Huiles&Baumes Ürünleri
Bella B Ürünleri
Synchroline Ürünleri
Bioxcin
Avene Ürünleri
Babe Ürünleri
Topicrem
Barielle Ürünleri
Benev Ürünleri
Bioderma Ürünleri
Burts Bees Ürünleri
Caudalie Ürünleri
Coola Ürünleri
Darphin ÜrÜnleri
Daylong Ürünleri
DDF Ürünleri
Dermalogica Ürünleri
Dermokil Ürünleri
Yüz Bakım Ürünleri
El Bakım Ürünleri
Yaşlanma Karşıtı Ürünler
Vücut Bakım Ürünleri
Saç Bakım Ürünleri
Dermozinc Ürünleri
Dr Murad Ürünleri
Druide Ürünleri
Ducray Ürünleri
Hamadi Ürünleri
Hamilton Ürünleri
Hydro Peptide Ürünleri
Isıs Pharma Ürünleri
İnstitut Esthederm
Jane Iredale
Klapp Ürünleri
Klorane Ürünleri
La Roche Posay Ürünleri
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala Ürünleri
Mustela Ürünleri
Noviderm Ürünleri
Nuxe Ürünleri
Organique Ürünleri
Organix Ürünleri
Zorah Ürünleri
Perricone MD Ürünleri
Phyto Ürünleri
Roc Ürünleri
Seaderm Ürünleri
Solante Ürünleri
Soskin Ürünleri
Strivectin Ürünleri
Vichy Ürünleri
Güneş Bakım Ürünleri
Cilt Tipine Göre Ürünler
Cilt Problemine Göre Ürünler
Kullanım Amacına Göre Ürünler
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
Ana SayfaDermokozmetikDermokil Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Promosyonlu Tümü

Dermokil Ürünleri

  dermokil ürünleri Dermokil markasının başlangıç hikayesi oldukça ilginçtir. İş adamı Ünal Karaca’nın Lut Gölü’nün tuzundan kozmetik yapıldığını görmesi ile başlayan süreç zamanla kurumsal bir şirketin oluşumuna tanıklık etmektedir. Anadolu’da yüzyıllardan beri kullanılan ve son dönemlerde tüm dünya çapında faydaları benimsenmiş killi ürünleri üretme ve kilin faydalarını bireylere kozmetik olarak sunma kararı alan Ünal Karaca sonuç olarak Ezel Kozmetik’i kurmuştur. Bu oluşumun devamında kil içeriğine sahip ürünler 2000 farklı kişide denenmiştir. Olumlu sonuçlara imza atılan bu denemeleri müteakip 2 senelik bir Ar-Ge çalışması ile dermokil Ürünleri ortaya çıkarılmıştır.

  Dermokil ürünleri içerisinde kullanılan ham maddeler üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikro biyolojik olarak testlerden geçmektedir. Bu ince eliminasyonun ardından dermokil ürünleri bileşiminde kullanılmaktadır. Ayrıca Dermokil ürünlerinin hepsinin marka tescil belgesi ve Cumhuriyet Üniversitesi’nden alınmış onaylı raporları, mikro biyolojik analiz raporları bulunmaktadır.

  Kendine vizyon olarak kilin doğal faydalarını tüketiciler ile buluşturmayı benimseyen marka müşteri isteklerini her zaman öncelikli hedef benimseyerek ürün gamını sürekli yenilemektedir. Ayrıca tüketicilerin ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çaba sarf etmektedir. Bütün bu çalışmalara ek olarak ise Ar-Ge çalışmalarını sürdürerek kalite değerlerini müşterilerinin lehine geliştirmek için uğraş vermektedir.   Dermokil markası bu çalışmalar neticesinde müşterileri ile kalıcı, sağlam, ilkeli, güvenilir ilişkiler kurmayı misyon olarak benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyarak ürünlerini sadece yurt içi değil tüm dünya ile buluşturmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Alanında lider ve yenilikçi kimliği ile ne denli başarılı ürünlere sahip olduğunu da göstermektedir.

  Dermokil değerleri olarak ilk sırada tüketiciye saygı gelmektedir. En iyi ve kaliteli üretmek için uğraşan marka kendi çalışanlarına da duymuş olduğu saygı ve güven ile diğer firmalardan ayrılmaktadır.   Dermokil markasının genel olarak oluşumunu inceledikten sonra genel olarak ürünlerin içeriğinde yer alan kilden bahsetmek gerekecektir. Yeryüzünün birçok zenginliğini içeriğinde barındıran kil tarih boyunca insanoğluna sağlık ve güzellik kazandırmış bir bileşim türüdür. Demir, alüminyum, magnezyum, kalsiyum ve silisyum gibi birçok doğal minerali içeriğinde barındıran kil, temizlik ve cilt bakımı konularında bireylere doğal çözümler sunabilmektedir. Özellikle stresli şehir hayatı, hava kirliliği, yanlış beslenme gibi faktörler neticesinde cildin doğal görünümü bozulmakta, vücutta toksinler birikmektedir. Vücudu arındırma özelliğine sahip olan kil cildin alt katmanlarında bulunan toksin maddeleri yüzeye çıkararak emer ve vücuttan uzaklaştırır. Ayrıca içeriğinde bulunan zengin mineraller yardımı ile saç ve saç derisine doğal terapi uygulama özelliği bulunmaktadır. Bütün bu faydalarına ek olarak sivilce, ağrı ve açık yara gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde de başarı ile kullanılmaktadır.

  Doğal mineraller, vitamin kompleksleri ve kil ile zenginleştirilen Dermokil ürünleri, temiz ve parlak bir cilt için temel güzellik formülüdür. Cilt, saç ve saç derisi üzerinde canlandırıcı, arındırıcı ve onarıcı etkileri bulunmaktadır. Cildi ölü derilerden arındırırken, kiri, yağı ve siyah noktaları da derinlemesine temizlemektedir.   Dermokil ürünlerinin dört temel güzellik etkisinden bahsetmek mümkündür. Temizleme, düzenleme, nemlendirme ve koruma olarak sıralanan bu etkiler bütün Dermokil ürünlerinin temel özellikleridir.   Dermokil ürünlerini incelemek gerekirse, ürünler kendi içinde kullanım amaçları doğrultusunda Dermokil cilt bakım ürünleri, Dermokil el ve vücut bakım ürünleri, Dermokil saç bakım ürünleri, Dermokil Anti-Aging cilt bakım ürünleri ve Dermokil profesyonel bakım ürünlerine ayrılmaktadır.   Dermokil cilt bakım ürünleri içerisinde her tip cilde uygun maskeler, nemlendiriciler, tonikler yer almaktadır. Yine göz çevresi bakımı da cilt bakım ürünleri kategorisinde yer almaktadır. Akneli ciltler, kuru ciltler, normal ciltler ve yağlı ciltler için 4 farklı çeşidi bulunan dermokil kil maskesi bulunmakla beraber dermokil maskesi içeriğinde demir, magnezyum kalsiyum, bakır, fosfor gibi bileşenlerin yanı sıra üzüm çekirdeği yağı, gül suyu ve yeşil çay gibi bitki ekstraktları ile A, B, E vitaminleri bulunmaktadır. Ayrıca etkileri kanıtlanmış kil bileşimleri de içerikteki yerini almıştır. Dermokil kil maskesi bu etkileyici bileşimi sayesinde gözeneklerde biriken yağ fazlalıkları ve kirlerin neden olduğu siyah nokta, akne oluşumunu da engellemektedir.

  Dermokil cilt bakım ürünleri içerisinde yer alan ürünlerden bir diğeri de Dermokil nemlendirici kremdir. Dermokil nemlendirici krem çeşitlerine bakıldığında karma, yağlı, normal ve kuru ciltler için farklı birer ürün bulunmaktadır. Genel olarak bakıldığında Dermokil nemlendirici krem çeşitleri içeriğinde silisyum, magnezyum, demir, alüminyum gibi zengin kil mineralleri, shea butter, calendula offincinalis, allontoin, gliserin ve üzüm çekirdeği yağı bulunmaktadır. Kullanılacak cildin tipine göre içeriğinde ekstra bileşenler bulunmakla beraber asıl olan zengin kil bileşenleridir.

  Dermokil ürünleri içerisinde bulunan ürün gruplarından bir diğeri ise Dermokil saç bakım ürünleridir. Dermokil saç bakım ürünleri içeriğinde ise her tip saç için ayrı ayrı geliştirilmiş şampuanların yanı sıra Dermokil saç maskesi de yer almaktadır. Dermokil saç maskesi içeriğinde farklı kil bileşenleri ve adaçayı, kına özü, biberiye özü, kekik ve ceviz özü gibi yoğun bitki kompleksleri bulunmaktadır. Bu bileşenler sayesinde dermokil saç maskesi saç ve saç diplerini güçlendirir, saça parlaklık verir. Ayrıca daha dolgun ve sağlıklı bir görünüm elde edilmesine vesile olur. Yine kepek oluşumunu ve saç dökülmesini de önleme konusunda ciddi destek sağlamaktadır.

  Dermokil ürün gruplarından bir diğeri de el ve vücut bakım ürünleridir. Bu ürün grubunda yüz ve makyaj temizleme jeli, duş jeli, deniz tuzu gibi ürünlerin yanında dermokil yüz temizleme jeli yer almaktadır. Dermokil yüz temizleme jeli her cilt tipine uygun olmakla beraber sabun içeriği barındırmamaktadır. Kil açısından zengin formülü sayesinde cilt üzerinde derinlemesine temizlik sağlayan Dermokil yüz temizleme jeli buna ek olarak cildi rahatlatır ve canlandırır. Ayrıca içerdiği zengin protein ve vitaminler sayesinde makyaj kalıntıları ve kirleri de temizler. Bu zengin bileşime ek olarak papatya ve allontoin bileşenleri ile güçlendirilmiştir.

  dermokil Dermokil ürünleri içerisinde yer alan gruplardan bir diğeri ise yeni bir ürün grubu olan Dermokil Anti-Aging cilt bakım ürünleridir. Dermokil krem çeşitleri içerisinde yerini alan bu ürün grubu ise son zamanlarda özellikle bayanların oldukça fazla ihtiyaç duyduğu bir gruptur. Zira çeşitli dış etkenler neticesinde bireylerin ciltleri olduğundan çok daha fazla yaşlı ve yıpranmış bir yapıya bürünebilmektedir. Bu dermokil krem çeşitleri ile söz konusu ciltlerde arzu edilen bakım fazlası ile sağlanabilmektedir.

  Dermokil ürünleri oldukça fazla çeşide sahip olmakla beraber her ihtiyaca yönelik bir ürünün varlığı tüketicilerine karşı ciddi bir zenginlik kaynağı teşkil etmektedir. Bütün bu zengin ürün gamına bakıldığında dermokil fiyatları tüketicilerini düşünecek cinstendir. Zira yerli üretim olan Dermokil ürünleri piyasadaki diğer ürünlere göre daha uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Örnek vermek gerekirse Dermokil el ve vücut losyonları 9 TL, Dermokil saç şampuanları 10 TL, Dermokil banyo tuzu 15 TL, Dermokil göz bakım kremi 38 TL, dermokil nemlendirici krem çeşitleri 23 TL civarında satış sunulmaktadır.

  Dermokil ürünleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için www.kamelya.com sitesine göz atmak faydalı olabilmektedir.

Perricone MD Acyl-Glutathione 30 ml Hediyeli Set
Perricone MD

Perricone MD Acyl-Glutathione 30 ml Hediyeli Set

Perricone MD Acyl-Glutathione alana Citrus Facial Wash+Face Finishing Moisturizer Hediye

KDV Dahil :678,34 TL
Tükendi
Cumlaude Lab Summum Eyes Crema 15 ml Göz Çevresi Kırışıklık Kremi
Cumlaude Lab

Cumlaude Lab Summum Eyes Crema 15 ml Göz Çevresi Kırışıklık Kremi

Göz çevresindeki yaşlanma etkilerini önlemeye ve onarmaya yardımcı göz çevresi kremi.
Piyasada :140,00 TL
KDV Dahil :112,00 TL
Stoklarımızda...
Nuxe Reve de Miel Creme Mains et Ongles 75 ml Besleyici El ve Tırnak Kremi
Nuxe

Nuxe Reve de Miel Creme Mains et Ongles 75 ml Besleyici El ve Tırnak Kremi

El ve tırnak kremi.
Piyasada :29,50 TL
KDV Dahil :23,60 TL
Stoklarımızda...
Bliss The Youth As We Know It Anti-Aging Moisture Lotion SPF 30 50 ml Nemlendirici
Bliss

Bliss The Youth As We Know It Anti-Aging Moisture Lotion SPF 30 50 ml Nemlendirici

Anti aging etkili güneş koruyuculu nemlendirici.

KDV Dahil :278,00 TL
Stoklarımızda...
bkmexpress
Yenilikleri Takip Edin :
kart E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1- B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.