kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Dermokozmetik
The Brush Guard Ürünleri
Teoxane Ürünleri
The Brush Guard
Maybelline
Couleur Caramel
Badger Ürünleri
Sally Hansen
Dr Scheller
Elancyl
Garnier Ürünleri
Roxhel Ürünleri
Ren Ürünleri
YoungBlood
Bdellium Tools Ürünleri
Laqa&Co Ürünleri
Sigma Beauty Ürünleri
Toni&Guy
Physicians Formula Ürünleri
NeoStrata Ürünleri
Cumlaude Lab Ürünleri
Filorga Ürünleri
IDC Ürünleri
John Frieda Ürünleri
Uriage
Bliss Ürünleri
Cosmed Ürünleri
Bioder Ürünleri
Striacare Ürünleri
Huiles&Baumes Ürünleri
Bella B Ürünleri
Synchroline Ürünleri
Bioxcin
Avene Ürünleri
Babe Ürünleri
Topicrem
Barielle Ürünleri
Benev Ürünleri
Bioderma Ürünleri
Atoderm
Cicabio
Hydrabio
Node Saç Bakım Serisi
Photoderm Güneş Serisi
Sebium
Sensibio
White Objektive
ABCDerm Atopik Cilt Ürünleri
ABCDerm Normal ve Kuru Cilt
ABCDerm Hijyen Ürünleri
ABCDerm Banyo Ürünleri
ABCDerm Özel Bakım Ürünleri
ABCDerm Güneş Ürünleri
Burts Bees Ürünleri
Caudalie Ürünleri
Coola Ürünleri
Darphin ÜrÜnleri
Daylong Ürünleri
DDF Ürünleri
Dermalogica Ürünleri
Dermokil Ürünleri
Dermozinc Ürünleri
Dr Murad Ürünleri
Druide Ürünleri
Ducray Ürünleri
Hamadi Ürünleri
Hamilton Ürünleri
Hydro Peptide Ürünleri
Isıs Pharma Ürünleri
İnstitut Esthederm
Jane Iredale
Klapp Ürünleri
Klorane Ürünleri
La Roche Posay Ürünleri
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala Ürünleri
Mustela Ürünleri
Noviderm Ürünleri
Nuxe Ürünleri
Organique Ürünleri
Organix Ürünleri
Zorah Ürünleri
Perricone MD Ürünleri
Phyto Ürünleri
Roc Ürünleri
Seaderm Ürünleri
Solante Ürünleri
Soskin Ürünleri
Strivectin Ürünleri
Vichy Ürünleri
Güneş Bakım Ürünleri
Cilt Tipine Göre Ürünler
Cilt Problemine Göre Ürünler
Kullanım Amacına Göre Ürünler
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
OriginalAna SayfaDermokozmetikBioderma Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Promosyonlu Tümü
1 2 3
[1/3]

Bioderma

Bioderma Ürünleri

Bioderma Ürünleri Bioderma cilt bakım ürünleri ile ilk olarak aklımıza gelen teninizin doğallığına en uygun şekilde formüle edilmiş ve dünya genelinde en çok tercih edilen ürünleri gelmektedir. Her cilt tipi için özel olarak tasarlanan ürünleri ile Bioderma markası hassas cilt tiplerinden diğer tüm cilt tipleri için ürünler sunmaktadır. Özellikle hassas ciltler için geliştirilen Bioderma Sensibio serisi ile cildiniz için en ideal etkili sonucu alabilirsiniz. Hassas cilt korunması ve bakımı en zor cilt tipleri arasında yer alır. Bu sebeple kendiniz için en ideal ürünleri bulmanız oldukça önemlidir. Bioderma markası bu cilt tipine sahip kişilerin daha etkili bir çözüm bulabilmelerine katkı sağlayama çalışmaktadır. Bir çok alanda ürünü bulunanan Bioderma, özellikle güneş kremlerinde tüm yaş aralıklarına uygun ürünler üretmektedir. Cildin doğal yapısına zarar veren ve bir çok hastalığa sebep olabilen UVA ve UVB zararlı ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Günümüzde özellikle atmosferde oluşan hasarla birlikte sadece güneşlenirken değil normal gün içerisinde de güneşin zararlı etkilerinden korunmak için Bioderma Güneş Koruyucu ürünleri tercih etmelisiniz. Bir ürün seçilirken reklam kadar en az kullanıcı yorumları ve benzer durumlar da çok önemlidir. Dünya çapında en çok tanınan ve kullanılan ürünler arasında yer alan Bioderma ürünleri herkesin güvenini kazanmış ve etkisini ortaya koymuştur.

  bioderma Cilt bakımı denildiğinde bireylerin tercihlerine sunulan oldukça fazla marka bulunmakla beraber bunların bazıları tam anlamı ile profesyonel hizmet sunmaktadırlar. Merkezi Fransa’nın Lyon kentinde bulunan bioderma Dermatolojik Laboratuarı bu firmaların başında gelmektedir. Zira Bioderma, dermatologlar ve INSERM, CHU gibi kurumsal araştırma merkezleri ile işbirliği çerçevesinde çalışmanın yanında medikal reçeteleme ve danışmanlıkta kullanıma uygun ürünler geliştirmektedir.

 Bioderma Ürünleri Bioderma, Fransız dermatologların en çok önerdiği cilt bakım ürünleri markası olmanın yanında dünya çapında 60’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. Özellikle son 5 yılda bioderma markasının gözle görülür bir büyüme içinde olduğu aşikardır.  Bioderma firması kendisine sekiz temel değeri misyon olarak benimseyerek tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Kararlılık, uzmanlık, yenilikçilik, eğitim, bütünlük, nesnellik, güvenlik ve memnuniyet bu sekiz temel değerdir. Anlaşılacağı üzere bioderma kendini devamlı geliştiren bir firma olmanın yanında tüketicilerinin görüşlerine de son derece önem vermektedir.

 Bioderma Ürünleri Bioderma firması geliştirdiği bütün ürünlerde yüksek nitelikli bilim adamları ve saygın operatörlerden oluşan bir ekip ile çalışmaktadır. Markanın iş ortakları arasında alanında uzman birçok kuruluş bulunmaktadır. Bu güçlü ve doğru işbirlikleri sayesinde bioderma 20 yıldan fazla süredir innovasyon alanında lider konumda yer almaktadır. Öyle ki deterjan içermeyen ilk şampuan, ilk temizleme suyu, ilk bio aktif güneş filtreleri Bioderma firmasının çalışmalarının bir ürünüdür. Özellikle bu üstün başarının altında, Bioderma’nın innovasyonu temel mesele olarak görmesi ve kaynaklarının çoğunu bu amaç için seferber etmesi gelmektedir.

  Oldukça geniş bir ürün kataloğuna sahip olan bioderma ürünleri her tür cilt için uygun bakım ürününe sahiptir. Cilt bakımında en önemli noktanın cilt tipine uygun ürünler ile bakım yapılması olduğunun farkında olan bioderma bu sebepten dolayı en özel ciltler için bile bakım ürünleri tasarlamıştır. Bioderma ürünleri kendi içerisinde hassas cilt, nemsiz cilt, kuru ve atopik cilt, yağlı cilt, saç ve saçlı deri, bebek cildi, cilt ve güneş, aydınlatıcı bakım ve tahriş olmuş ciltler olarak kategorilere ayrılmıştır. Hassas ciltler için bioderma sensibio serisine sahip olan Bioderma, bu seride toleransı düşük, normalden kuruya dönük, kızarıklık ve skaum sorunu olan ciltlerin bakımı için ürünler geliştirmiştir. Bu seri içerisindeki ürünlerinde bioderma patentine sahip Toleridine ve Rosactive kompleksleri bulunmaktadır. Özellikle bu kompleks bileşenler sayesinde hassas ciltlerin tolerans seviyelerinde yükselme sağlanmak ve kızarıklık sorunları giderilmesi hedeflenmektedir.

  Nemsiz ciltler için bioderma hydrabio serisine sahip olan Bioderma, bu seride cilt yapısında bulunan epidermisin nem döngüsünün hızlanmasına destek sağlamaktadır. Kısacası Hydrabio serisi ürünleri ile cilt kendi nemini kendisi üretmesi için destek olmaktadır. Bu seride normal ve karma ciltler için geliştirilen ürünlerin yanı sıra kurudan çok kuruya dönük ciltler için de ürünler yer almaktadır.

  İnsanlar arasında oldukça sık rastlanan bir diğer cilt tipi de kuru ve atopik ciltlerdir. Bu ciltler için Bioderma’nın sahip olduğu ürün serisi Bioderma Atoderm, cilt koruması ve dengeleme konusunda tam bir uzmandır. Bu seri sayesinde cilt kendi lipid üretim sürecine katkıda bulunarak cilt bariyerini kendi onarma yeteneğine sahip olmasını sağlamaktadır.

  Bir diğer sık rastlanılan cilt türü de yağlı ciltlerdir. Toplumda hemen hemen iki bireyden birinin cildi yağlı özellik göstermektedir. Bioderma markası bu tip ciltlerin bakımı için bioderma sebium serisini geliştirmiştir. Akne eğilimli ve yağlı ciltlerin ihtiyacı sebum dengesinin sağlanmasıdır. İşte Bioderma Sebium serisi bu dengeyi sağlamaya yardımcı özelliği yanında sebum kalitesinin yükselmesine de destek olmaktadır. Özellikle sahip olduğu Bioderma patentli Fluidactiv kompleksi ile bu etkiyi sağlayabilmektedir.

  İnsanların cilt yüzeylerinde en önemli bölgelerinden birisi de saç derileridir. Özellikle saçların bu bölgede bulunması saçlı deriyi daha ciddi bir bakıma maruz kılmaktadır. Bu önemin farkında olan Bioderma saç ve saçlı deri bakımında kullanım için Bioderma Node serisini geliştirmiştir. Bioderma Node serisindeki ürünler saç ve saçlı derinin acil durum ihtiyaçlarını karşılamanın yanında kepek, kaşıntı, pullanma gibi sorunları da giderebilmesine destek olmaktadır. Her tip saç yapısına uygun bioderma şampuan ürünü bulmak mümkündür. Yetişkin insanların yanında bebeklerin ciltlerinin ne denli narin ve hassas bir yapıya sahip olduğunu herkes bilmektedir. Bu nedenle bebek ciltlerinde uygulanacak bakım için özel geliştirilmiş ürünler tercih etmek gerekmektedir. Bioderma ABCDerm bu amaç için geliştirilmiş ürünleri içermektedir. Zira Bioderma ABCDerm serisi ürünlerinin hepsi yüksek tolerans ve güvenlik değerlerine sahiptir

  Bioderma firmasının uzmanlaştığı bir diğer alan da güneşten korunmadır. Zira gerek günlük yaşamda gerekse diğer özel aktivitelerde güneşin insan cildi ile devamlı temas halinde olması cilde tehlike oluşturabilmektedir. Özellikle bilinçsiz şekilde güneş ile temas çok ciddi cilt sorunlarının başlangıcını oluşturmaktadır. Bunun farkında olan Bioderma, Bioderma Photoderm serisi ile güneşe karşı etkili bir koruyucu bakım hedeflemektedir.   İnsanların ilerleyen yaşları ve gereken cilt bakımına özen göstermemeleri sonucu ciltlerinde zamanla lekelenmeler oluşabilmektedir. Dış görünüm için oldukça olumsuz bir durum olarak düşünülen lekeler beraberinde bireyleri psikolojik sorunlara da itebilmektedir. Bioderma White Objective serisi bireylerin ciltlerinde değişik sebeplerden ötürü oluşan hassasiyet ve lekeleri giderebilmek için geliştirilmiştir. İdeal bir beyazlatma ve yardımcı bakım kaynağıdır. Bioderma White Objective sayesinde gerek günlük bakım gerekse yoğun bakım sağlamak mümkündür.

  Bioderma markasının geniş ürün ağı içerisinde son seri ise tahriş olmuş cilt tipleri için geliştirilmiş Bioderma Cicabio göze çarpmaktadır. Bioderma Cicabio özellikle dermatolojik ve ya estetik operasyonlara maruz kalan hastaların operasyon sonrası ortaya çıkan lezyonları gidermek amacı ile geliştirilmiştir. Cilt onarımı destek serisi olan Bioderma Cicabio, kaliteli ve estetik bir cilt onarımının tüm aşamalarında destek ve yardımcı olmaktadır.   Genel olarak Bioderma ürün serilerinden sonra bu seriler içerisinde en çok tercih edilen ürünlere bakmak gerekirse özellikle çok sık rastlanan akneli ve yağlı ciltler için geliştirilmiş bioderma sebium foaming gel ön plana çıkmaktadır. Bioderma Sebium Foaming Gel yani Bioderma yüz yıkama jeli daha çok hijyen amaçlı bir bakım ürünü olmakla beraber karma ve yağlı ciltlerin günlük kullanımına yönelik likit temizleyicidir. Sebum düzenleyici Fluidactiv kompleksi sayesinde yağ sekresyonunun azalmasına yardımcı olan bioderma yüz yıkama jeli cildi nazikçe arındırır. Yağ dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

  Sebium serisi içerisinde ön plan çıkan bir diğer Bioderma ürünü ise bioderma sebium akn ’dir. Bioderma Sebium Akn özellikle siyah nokta eğilimli ciltler için günlük arındırıcı bakım kremidir.

  Dünya çapında hizmet veren Bioderma markası Türkiye’de de oldukça aktif faaliyet göstermektedir. Bioderma türkiye olarak ilk hedeflenen daha sağlıklı ve güzel görünümlü cilt yapılarına sahip bireyler oluşturmaktır. Bioderma Türkiye şeklinde yapılacak araştırmalarda oldukça fazla Bioderma kullanan bireyin olduğu anlaşılacaktır. Özellikle Bioderma ile yeni tanışacaklar için bioderma kullananların yorumları ve tavsiyeleri çok büyük referans olabilmektedir. Bu nedenle gerek Bioderma Türkiye gerekse Bioderma kullananlar ile ilgili detaylı bilgi almak için Bioderma’nın resmi internet sitesinden yararlanmak mümkündür. Bunun dışında bioderma markasına ait bioderma h2o da bu grubun en talep gören ürünleri arasındadır.


Bioderma ürünleri yetkili satıcısı Kamelya.com’da, 9 taksit ve kapıda ödeme fırsatı ile cildiniz için en uygun temizleme jeli, sensibio, sebium, hyrabio, cicabio, atoderm ürünlerine uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.
Bioderma Photoderm Spot Spf50+ Creme Solaire 30ml
Bioderma

Bioderma Photoderm Spot Spf50+ Creme Solaire 30ml


Piyasada :67,50 TL
KDV Dahil :54,00 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Maksimum Güneş Koruması Seti ve Tiny Geniş Bordürlü Peştemal
Bioderma

Bioderma Maksimum Güneş Koruması Seti ve Tiny Geniş Bordürlü Peştemal

Güneş koruması seti ve peştemal.
Piyasada :76,00 TL
KDV Dahil :65,99 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Sebium Global Creme 30 ml
Bioderma

Bioderma Sebium Global Creme 30 ml

Sebium Düzenleyici Nemlendirici Krem
Piyasada :62,50 TL
KDV Dahil :50,00 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm Pain Cleansing Bar Sabun 2 Adet
Bioderma

Bioderma Atoderm Pain Cleansing Bar Sabun 2 Adet

Kuru ciltler için 2'li temizleyici bar.
Piyasada :29,90 TL
KDV Dahil :23,92 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm PO Zinc Cream Krem 100 ml Cilt Bakım Kremi
Bioderma

Bioderma Atoderm PO Zinc Cream Krem 100 ml Cilt Bakım Kremi

Şiddetli ve tekrarlayan cilt kuruluğu olan, atopik dermatit ve egzamadan şikayetçi yetişkin, çocuk ve bebek ciltleri için yatıştırmaya ve arındırmaya yardımcı bakım kremi.
Piyasada :69,90 TL
KDV Dahil :55,92 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm PP Balm Baume 500 ml Alana Atoderm Foaming Gel 200 ml Hediye
Bioderma

Bioderma Atoderm PP Balm Baume 500 ml Alana Atoderm Foaming Gel 200 ml Hediye

Cilt kuruluğu için cilt bakım kremi temizleme jeli hediyeli.
Piyasada :114,80 TL
KDV Dahil :86,90 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm Creme 200 ml Nemlendirici Krem
Bioderma

Bioderma Atoderm Creme 200 ml Nemlendirici Krem

Yüz ve vücut kullanımı için nemlendirici.
Piyasada :62,90 TL
KDV Dahil :50,32 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Node S Shampoo 400 ml Yıpranmış Saçlar İçin Konsantre Şampuan
Bioderma

Bioderma Node S Shampoo 400 ml Yıpranmış Saçlar İçin Konsantre Şampuan

Node S shampoo alana ikinci ürün bedava.
Piyasada :119,00 TL
KDV Dahil :59,50 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Node A Maske 200 ml Yıpranmış Saçlar İçin Maske
Bioderma

Bioderma Node A Maske 200 ml Yıpranmış Saçlar İçin Maske

Hassas ve yıpranmış saçlar için yatıştırıcı konsantre maske.
Piyasada :64,50 TL
KDV Dahil :51,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Sensibio Anti Perspirant Deodorant 50 ml
Bioderma

Bioderma Sensibio Anti Perspirant Deodorant 50 ml

Aşırı terlemeyi düzenleyici deodorant.
Piyasada :39,50 TL
KDV Dahil :31,60 TL
Stoklarımızda...
Hydrabio H2O 250 ml Nemsiz Ciltler İçin Nemlendirici ve Temizleyici Misel Solüsyon
Bioderma

Hydrabio H2O 250 ml Nemsiz Ciltler İçin Nemlendirici ve Temizleyici Misel Solüsyon

Temizleyici ve nemlendirici losyon.
Piyasada :49,50 TL
KDV Dahil :39,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 250 ml Makyaj Çıkarıcı Süt
Bioderma

Bioderma Hydrabio Milky Cleanser 250 ml Makyaj Çıkarıcı Süt

Durulama gerektirmeyen temizleyici ve makyaj çıkarıcı süt.
Piyasada :49,50 TL
KDV Dahil :39,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Node A Şampuan 200 ml
Bioderma

Bioderma Node A Şampuan 200 ml

Hassas ve yıpranmış saçlar için yatıştırıcı şampuan.
Piyasada :42,50 TL
KDV Dahil :34,00 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Node A Şampuan 400 ml
Bioderma

Bioderma Node A Şampuan 400 ml

Hassas ve yıpranmış saçlar için yatıştırıcı şampuan.
Piyasada :59,50 TL
KDV Dahil :38,68 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ Güneş Koruyucu 100 ml
Bioderma

Bioderma Photoderm Sensitive SPF 50+ Güneş Koruyucu 100 ml

Hassas ciltler için yüksek korumalı güneş koruyucu
Piyasada :89,50 TL
KDV Dahil :71,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Photoderm Max Sprey SPF50+ 400 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye
Bioderma

Bioderma Photoderm Max Sprey SPF50+ 400 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye

Aile boyu kullanıma uygun sprey formunda güneş koruyucu ve güneş sonrası losyon.
Piyasada :154,50 TL
KDV Dahil :123,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Photoderm Max Lait SPF50+ 100 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye
Bioderma

Bioderma Photoderm Max Lait SPF50+ 100 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye

Tüm cilt tipleri için mükemmel güneş koruması.
Piyasada :59,50 TL
KDV Dahil :47,60 TL
Tükendi
Bioderma Photoderm Kid Sprey SPF50+ 200 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye
Bioderma

Bioderma Photoderm Kid Sprey SPF50+ 200 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye

Çocuklar için güneş kremi ve güneş sonrası losyon.
Piyasada :99,50 TL
KDV Dahil :69,65 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Photoderm Kid Lait SPF50+100 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye
Bioderma

Bioderma Photoderm Kid Lait SPF50+100 ml Alana Bioderma Apres Soleil 100 ml Hediye

Hassas çocuk ciltleri için süt formunda güneş koruyucu.
Piyasada :87,50 TL
KDV Dahil :61,25 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Photoderm Bronz SPF 50+ 200 ml Alana Bioderma Phoderm Apres Soleil 100 ml Hediye
Bioderma

Bioderma Photoderm Bronz SPF 50+ 200 ml Alana Bioderma Phoderm Apres Soleil 100 ml Hediye

Güneş bakım sütü ve yüksek korumalı bronzlaştırıcı.
Piyasada :129,50 TL
KDV Dahil :97,15 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Sensibio AR BB Krem 40 ml
Bioderma

Bioderma Sensibio AR BB Krem 40 ml

Kızarıklık karşıtı krem.
Piyasada :79,50 TL
KDV Dahil :63,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Photoderm Max Cream SPF50+ 100 ml
Bioderma

Bioderma Photoderm Max Cream SPF50+ 100 ml

Bioderma sensibio H2O 100 ml hediye.
Piyasada :59,50 TL
KDV Dahil :47,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Photoderm Max Ultra Fluid SPF50+ 40 ml
Bioderma

Bioderma Photoderm Max Ultra Fluid SPF50+ 40 ml

Bioderma sensibio H2O 250 ml hediye.
Piyasada :115,00 TL
KDV Dahil :67,85 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Tekrarlayan Yağlı Kepeğe Son Bakım Seti
Bioderma

Bioderma Tekrarlayan Yağlı Kepeğe Son Bakım Seti

Node DS Antı Recıdıve 125ml + Bioderma Node Shampoo 200 ml
Piyasada :95,00 TL
KDV Dahil :52,51 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Nemsiz Cilde Hydrabio Bakım Seti
Bioderma

Bioderma Nemsiz Cilde Hydrabio Bakım Seti

Bioderma Hydrabio H2O (250 ML) + Bioderma Hydrabio Legere Cream 40ml + Bioderma Hydrabio Mask 75ml.
Piyasada :139,50 TL
KDV Dahil :111,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Tekrarlayan Kuru Kepeğe Son Saç Bakım Seti
Bioderma

Bioderma Tekrarlayan Kuru Kepeğe Son Saç Bakım Seti

Bioderma Node P Shampoo 400 ml + Bioderma Node Shampoo 200 ml
Piyasada :102,00 TL
KDV Dahil :71,40 TL
Stoklarımızda...
Gözenek Sıkılaştırıcı ve Marlaştırıcı Bakım Seti
Bioderma

Gözenek Sıkılaştırıcı ve Marlaştırıcı Bakım Seti

Siyah nokta kremi,gözenek sıkılaştırıcı ve arındırıcı bakım seti.
Piyasada :134,00 TL
KDV Dahil :107,20 TL
Tükendi
Bioderma Atoderm Lip Stick Dudak Bakım Kremi
Bioderma

Bioderma Atoderm Lip Stick Dudak Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun dudak bakım kremi.
Piyasada :29,90 TL
KDV Dahil :23,92 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm Mains Hand Cream 50 ml El Kremi
Bioderma

Bioderma Atoderm Mains Hand Cream 50 ml El Kremi

Kuru ve yıpranmış eller için el bakım kremi.
Piyasada :29,90 TL
KDV Dahil :23,92 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm Lip Balm 15 ml Dudak Kremi
Bioderma

Bioderma Atoderm Lip Balm 15 ml Dudak Kremi

Çok kuru ve çatlamış dudaklar için dudak bakım kremi.
Piyasada :29,90 TL
KDV Dahil :23,92 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Sebium Pain 100gr Temizleyici Bar
Bioderma

Bioderma Sebium Pain 100gr Temizleyici Bar

Karma ve yağlı ciltler için temizleyici bar.
Piyasada :29,50 TL
KDV Dahil :23,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm PP Foaming Gel 200 ml Temizleme Jeli
Bioderma

Bioderma Atoderm PP Foaming Gel 200 ml Temizleme Jeli

Çok kuru ve atopik ciltler için temizleyici bakım jeli.
Piyasada :49,90 TL
KDV Dahil :39,90 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Cicabio Cream 40 ml Cilt Onarım Kremi
Bioderma

Bioderma Cicabio Cream 40 ml Cilt Onarım Kremi

Sızıntılı olmayan lezyonlarda cilt onarımını hızlandıran bakım kremi.
Piyasada :44,50 TL
KDV Dahil :35,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Cicabio Arnica 40 ml Morlukları ve Şişlikler için Cilt Onarım Kremi
Bioderma

Bioderma Cicabio Arnica 40 ml Morlukları ve Şişlikler için Cilt Onarım Kremi

Morlukları ve şişliklerin iyileşme hızını arttıran cilt bakım kremi.
Piyasada :44,50 TL
KDV Dahil :35,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Matricium Cilt Yenileyici Krem Set 30x1 ml
Bioderma

Bioderma Matricium Cilt Yenileyici Krem Set 30x1 ml

Tahriş olmuş, işlem görmüş, yıpranmış ciltler için krem.
Piyasada :249,00 TL
KDV Dahil :204,00 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Cicabio Lotion 40 ml Cilt Onarım Losyonu
Bioderma

Bioderma Cicabio Lotion 40 ml Cilt Onarım Losyonu

Cildin onarılmasına destek olan losyon.
Piyasada :44,50 TL
KDV Dahil :35,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Sensibio AR Compact Spf 30 Gold Altın Renk
Bioderma

Bioderma Sensibio AR Compact Spf 30 Gold Altın Renk

Gold altın renk kızarıklık sorunlu ciltlere 3´ü 1 arada çözüm.
Piyasada :79,50 TL
KDV Dahil :63,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Sensibio AR Compact Spf 30 Açık Renk
Bioderma

Bioderma Sensibio AR Compact Spf 30 Açık Renk

Açık renk kızarıklık sorunlu ciltlere 3´ü 1 arada çözüm.
Piyasada :79,50 TL
KDV Dahil :63,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Sebium Akne Karşıtı Bakım Kiti
Bioderma

Bioderma Sebium Akne Karşıtı Bakım Kiti

Akne karşıtı bakım seti.
Piyasada :112,00 TL
KDV Dahil :89,90 TL
Tükendi
Bioderma Atoderm PP Baume 500 ml Yenileyici Bakım Kremi
Bioderma

Bioderma Atoderm PP Baume 500 ml Yenileyici Bakım Kremi

Kuru ve nemsiz ciltler için yenileyici krem.
Piyasada :94,90 TL
KDV Dahil :75,92 TL
Stoklarımızda...
Bioderma Atoderm PP Baume 200 ml Yenileyici Bakım Kremi
Bioderma

Bioderma Atoderm PP Baume 200 ml Yenileyici Bakım Kremi

Kuru ve nemsiz ciltler için yenileyici krem.
Piyasada :64,90 TL
KDV Dahil :51,92 TL
Stoklarımızda...
Bioderma ABCDerm ATO+Cleanser 200 ml Atopik Ciltler İçin Temizleme Kremi
Bioderma ABCDerm

Bioderma ABCDerm ATO+Cleanser 200 ml Atopik Ciltler İçin Temizleme Kremi

Kuru ve atopik ciltler için besleyici yüz ve vücut temizleme kremi.
Piyasada :59,50 TL
KDV Dahil :47,60 TL
Stoklarımızda...
Bioderma ABCDerm ATO+Cleanser 500 ML Atopik Ciltler İçin Temizleme Kremi
Bioderma ABCDerm

Bioderma ABCDerm ATO+Cleanser 500 ML Atopik Ciltler İçin Temizleme Kremi

Kuru ve atopik ciltler için besleyici yüz ve vücut temizleme kremi.
Piyasada :87,50 TL
KDV Dahil :70,00 TL
Stoklarımızda...
Bioderma ABCDerm ATO+Emollıent Balm 200 ml Atopik Ciltler İçin Nemlendirici
Bioderma ABCDerm

Bioderma ABCDerm ATO+Emollıent Balm 200 ml Atopik Ciltler İçin Nemlendirici

Kuru ve atopik ciltler için yoğun nemlendirici ve besleyici krem.
Piyasada :82,50 TL
KDV Dahil :66,00 TL
Stoklarımızda...
1 2 3
[1/3]
Yenilikleri Takip Edin :
E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1/1 B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.