kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Dermokozmetik
The Brush Guard Ürünleri
Teoxane Ürünleri
The Brush Guard
Maybelline
Couleur Caramel
Badger Ürünleri
Sally Hansen
Dr Scheller
Elancyl
Garnier Ürünleri
Roxhel Ürünleri
Ren Ürünleri
YoungBlood
Bdellium Tools Ürünleri
Laqa&Co Ürünleri
Sigma Beauty Ürünleri
Toni&Guy
Physicians Formula Ürünleri
NeoStrata Ürünleri
Cumlaude Lab Ürünleri
Filorga Ürünleri
IDC Ürünleri
John Frieda Ürünleri
Uriage
Bliss Ürünleri
Cosmed Ürünleri
Bioder Ürünleri
Striacare Ürünleri
Huiles&Baumes Ürünleri
Bella B Ürünleri
Synchroline Ürünleri
Bioxcin
Avene Ürünleri
Babe Ürünleri
Topicrem
Barielle Ürünleri
Benev Ürünleri
Bioderma Ürünleri
Burts Bees Ürünleri
Caudalie Ürünleri
Coola Ürünleri
Darphin ÜrÜnleri
Daylong Ürünleri
DDF Ürünleri
Dermalogica Ürünleri
Dermokil Ürünleri
Dermozinc Ürünleri
Dr Murad Ürünleri
Druide Ürünleri
Ducray Ürünleri
Hamadi Ürünleri
Hamilton Ürünleri
Hydro Peptide Ürünleri
Isıs Pharma Ürünleri
İnstitut Esthederm
Jane Iredale
Klapp Ürünleri
Klorane Ürünleri
La Roche Posay Ürünleri
Lancome
Lierac
Mac Makyaj
Mavala Ürünleri
Mustela Ürünleri
Noviderm Ürünleri
Nuxe Ürünleri
Organique Ürünleri
Organix Ürünleri
Zorah Ürünleri
Perricone MD Ürünleri
Phyto Ürünleri
Roc Ürünleri
Seaderm Ürünleri
Solante Ürünleri
Soskin Ürünleri
Strivectin Ürünleri
Vichy Ürünleri
Cilt Temizleme Ürünleri
Güneş Bakım Ürünleri
Hassas Cilt Bakım Ürünleri
Kuru Cilt Bakım Ürünleri
Leke Giderici Ürünler
Nemlendirici Bakım Ürünleri
Saç Bakım Ürünleri
Vücut Bakım Ürünleri
Yağlı Cilt Bakım Ürünleri
Yaşlanma Karşıtı Bakım
Vichy Dercos Neogenic
Güneş Bakım Ürünleri
Cilt Tipine Göre Ürünler
Cilt Problemine Göre Ürünler
Kullanım Amacına Göre Ürünler
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
OriginalAna SayfaDermokozmetikVichy Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü
1 2 3
[1/3]

Vichy Ürünleri

  Cilt insanın sahip olduğu en büyük organdır. Nefes alır, filtre görevi üstlenir, uyarır, düzenler, emer ve vücudu dışarıdan boylu boyunca sarmalamanın yanında vücudu dış etkilere karşı korur, boşaltım ve dolaşım sistemine yardımcı olur. Geceleri gündüze göre cildin hücre yenilenmesi yoğunlaşır ve hızlanır. Ölü hücreleri yok etmek ve sebum fazlasını atmak için cildin sabah temizlenmesi şarttır. Zira temizlenmemiş bir ciltte, ölü deri hücreleri, sebum, makyaj, kir kullanılacak malzemelerin ve nemlendiricilerin etkisini azaltabilmektedir. Bu sebepten ötürü cilt yapısına gereken önem verilmelidir.

  Havada güneş olmadığı zaman bile cilt güneşin UVA ışınlarına maruz kalmaktadır. Bu ışınlara düzenli olarak maruz kalmak ise kişilerde nem eksikliğine ve erken cilt yaşlanmasına neden olabilmektedir. Önemli su ve minerallerden yoksun kalan cildin bariyer fonksiyonu zayıflamakta ve cilt daha hassas bir yapıya bürünmektedir. Ayrıca hava kirliliği, stres, yorgunluk cildin yapısında bulunan mikro damarların kasılmasına sebebiyet verebilmektedir. Bunun sonucunda ise cilt pembemsi taze görünümünü kaybedebilir, donuklaşma ve yorgunluk belirtileri artabilir.

  Her bireyin sahip olduğu cilt yapısı farklı anatomik yapıya sahiptir. Bu çok önemli bir durumdur. Zira farklı cilt yapıları için kullanılacak bakım ürünleri de farklılık göstermektedir. Bu nedenle cilt bakımı yapılmadan cildin tipinin doğru analizi büyük önem ihtiva etmektedir. Cilt tipleri olarak ise donuk cilt, kuru cilt, yağlı cilt, hassas cilt, kusurlara eğilimli cilt tipine sıklıkla rastlamak mümkündür.

  Çevresel durumlardan etkilenen ve bireylerin yaptıklarına en çok maruz kalan organın cilt olduğu düşünüldüğünde en büyük bakım payını cilt hak etmektedir. 1931 yılından bu yana vichy laboratuarlarının en büyük amacı kadınlara ve erkeklere ciltlerini daha iyi tanımaları ve daha iyi bakmaları için yardım etmektir. Bu amaç doğrultusunda Vichy laboratuarları, Vichy termal suyu içeren bir bakım yelpazesi yaratmıştır. Araştırmalar Vichy laboratuarlarının sağlık stratejisinin temelini oluşturmaktadır. Zira Vichy laboratuarlarında üretilen her bir krem için yıllar süren çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Uluslar arası pek çok dermatolog ile iş birliği içinde olan Vichy, özellikle bakımların sonucunda elde edilen sonuçlara yoğunlaşmaktadır. Bunun etrafında detaylı bir protokol, eşi benzeri bulunmayan gözlem aletleri ve bilimsel değerlendirme metotları bulunmaktadır.

  1931 yılında kozmetikçi Georges Guerin, Vichy’ye ziyaret gerçekleştirmiştir. Burada Dr. Haller’in tavsiyesi ile birkaç deneme gerçekleştiren Guerin yumruğundaki yara izinin çabuk iyileşmesine şaşırmıştır. Bu durumun devamında ise Vichy suyunun yatıştırıcı özelliklerini fark etmiştir. İçeriğinde 17 farklı mineral ve 13 oligo element bulunduran Vichy termal suyu bugün bütün Vichy ürünlerinin içeriğinde bulunmaktadır. ,   Bugün dünya çapında dermokozmetik alanında lider konumda bulunan markalardan biri olan Vichy oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Vichy ürünleri kendi içinde kullanıldığı alana göre gruplandırılmıştır. Cilt kusurları, güneş koruması, saç bakımı, temel bakım, temizleyici bakım, vücut bakımı, yaşlanma karşıtı ve yüz bakımı bu gruplar olarak özetlenebilmektedir.

  Cilt kusurları kategorisinde yer alan ürünlere bakmak gerekirse Vichy Normaderm Jel, Vichy Normaderm Peeling Jel, Vichy Normaderm Arındırıcı Tonik ve Vichy Normaderm Gece göze çarpmaktadır. Vichy Normaderm Jel akneye eğilimli cilt ipleri için geliştirilmiş bir üründür. Özellikle akne sebebi ile tıkanmış cilt gözeneklerini temizlemesinde yardımcıdır. Cildi arındırma ve pürüzsüzleştirme konusunda en önemli yardımcınızdır. Vichy Normaderm Peeling Jel akneye eğilimli ciltler için temizlemeye katkı sağlayan peeling etkisi gösteren jeldir. Tıkanmış gözenekleri temizlenerek arındırılmasında cildin en önemli yardımcısıdır. Siyah nokta gibi sorunların yok olmasında etki gösterir. Vichy Normaderm Arındırıcı Tonik yağlı ciltler için geliştirilmiş cilt temizleyici etkisi gösteren toniktir. Tıkanmış ciltlerin yanında genişlemiş gözeneklerde etki gösterir. Daha pürüzsüz ve sıkı gözenekli bir cilt yapısına oluşumunda temel sağlar. Bu kategoriye ait son ürün olan vichy normaderm Gece ise yağlı ciltler için gözenek düzensizliklerine karşı geliştirilmiştir. Gözeneklerin aşırı çalışmasını engellemenin yanı sıra tıkanmış ve deforme olmuş ciltlerde onarıma katkı sağlar.

  Vichy ürün gruplarından bir diğeri güneş koruması kategorisidir. Bu kategoride oldukça fazla ürün bulunmaktadır. Capital Soleil Baume Apres Soleil güneş sonrası hücre kurtarma merhemi, Capital Soleil çocuklar için yüz ve vücut sütü, Capital Soleil çocuk spreyi, Capital Soleil nemlendirici özellikli yüz ve vücut jel sütü, Capital Soleil Ercan Shaka karmadan yağlıya dönük ciltlere özel koruyucu, Capital Soleil, yüz için koruyucu güneş kremi, Capital Soleil normal/ karma ve kuru cilde özel nemlendirici, Capital Soleil yüz ve vücut için güneş koruyucu süt, Capital Soleil güneş sonrası günlük bakım sütü, Capital Soleil vücut spreyi, Capital Soleil yüksek korumalı güneş yağı bu ürünler olarak özetlenebilmektedir.   Vichy ürün grupları içerisinde bulunan kategorilerden biri de saç bakım serisidir. Bu serideki ürünler ile saçların daha sağlıklı ve canlı bir yapıya sahip olmasının yanında dökülmesine karşı tedavilerde destekleyicidir. Dercos Aminexil SP94 kadınlar için saç dökülmesine karşı bakım, Dercos Aminexil SP94 erkek için saç dökülmesine karşı bakım, Dercos kepeğe karşı vichy şampuan, Dercos kepeğe ve saç dökülmesine karşı bakım şampuanı, Dercos kepeğe karşı bakım şampuanı ve vichy dercos enerji şampuanı bu ürün grubu ürünlerini oluşturmaktadır.

  Vichy ürün gruplarından biri de Temel bakım kategorisidir. Temel bakım ürünleri cilt yapısındaki hassasiyeti azaltmasını sağlamak için geliştirilmiş çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Bu kategoride Aqualia thermal light nemsiz ciltler için nem koruma, Aqualia thermal rich çok nemsiz ciltler için etkili nemlendirmrye yardımcı, Aqualia thermal göz roll on göz altı morlukları ve torbalarının azalmasında etki gösterir, Aqualia thermal uv UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek korumaya yardımcı ürünler yer almaktadır.

  Temizleyici bakım kategorisi, vichy ürünleri içerisinde oldukça büyük öneme sahip olmakla beraber kendi içinde çeşitli gruplardan oluşmaktadır. Yağlı ciltler için Normaderm arındırıcı tonik, makyaj çıkarıcı ve temizleyici özellikli Essentielles köpüren yüz temizleyici, hassas ciltler için Purete thermale ürün çeşitleri bunlara örnek verilebilmektedir. Özellikle Hassas ciltler için geliştirilmiş olan Purete thermale serisi oldukça fazla çeşidi ile dikkat çekmektedir.   Vichy ürünlerinden vücut bakımı kategorisine bakıldığında Essentielles vücut kremi, Essentielles duş jeli, Stress resist terlemeye karşı deodorant, Anti transpirant deodorant, Vergetures çatlak önleyici ön plana çıkmaktadır.

  Özellikle bayanların yaşlanma etkileri sonucu ciltlerinde meydana gelen deformasyonları azalması için başvurdukları ürün grubu ise yaşlanma karşıtı bakım kategorisidir. Bu kategoride Liftactiv CXP kırışıklara karşı bakım, Liftactiv Retinol HA göz bakım, Neovadial GF sarkmalara ve yoğunluk kaybına bakım, Idealia pürüzsüzleştiren ve ışıltı veren yardımcı kremler yer almaktadır. Bu kategorinin en çok dikkat çeken ürünleri ise vichy idealia pürüzsüzleştirmeye ve ışıltı vermeye yardımcı yeni nesil bakım kremidir. Zira bu krem kuru ciltler ve karma ciltler için iki çeşit olarak geliştirilmiştir. Özellikle vichy idealia kullananların yaptıkları olumlu yorumlar bu ürünün başarısını gözler önüne sermektedir.

  Yüz bakımı ise Vichy’nin en çok uzman olduğu bakım alanı olarak dikkat çekmektedir. Zira bu alanda her tür cilt için geliştirilmiş birçok ürün bulmak mümkündür. Özellikle nemlendiriciler oldukça özel Vichy ürünleridir.

  Sonuç olarak çok eski zamanlardan beri Vichy, insan sağlığı için çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayede dünya çapında sayılı markalardan biri halini almıştır. Bütün bu Vichy ürünleri ülkemizde de çeşitli şekillerde elde edilebilmektedir. Özellikle internet üzerinden yapılan alışverişler için www.kamelya.com. adresi hem uygun fiyat hem de güvenilir alışveriş için hizmet vermektedir.
Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul Kampanya
Vichy

Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul Kampanya


Piyasada :249,00 TL
KDV Dahil :162,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Capital Soleil Spf 50+ Güneş Sütü 300 ml ve Geniş Bordürlü Peştemal
Vichy

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Güneş Sütü 300 ml ve Geniş Bordürlü Peştemal

Vichy güneş sütü ve peştemal.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :73,99 TL
Stoklarımızda...
Vichy Capital Soleil Spf 50+ 150 ml ve Geniş Bordürlü Peştemal
Vichy

Vichy Capital Soleil Spf 50+ 150 ml ve Geniş Bordürlü Peştemal

Güneş korumalı köpük ve peştemal.
Piyasada :75,00 TL
KDV Dahil :64,99 TL
Stoklarımızda...
Vichy Normaderm Global Hydrating Care 50 ml + Vichy Normaderm Temizleyici 200 ml
Vichy

Vichy Normaderm Global Hydrating Care 50 ml + Vichy Normaderm Temizleyici 200 ml

Yağlı ciltlere özel temizleyici ve nemlendirici set.
Piyasada :79,80 TL
KDV Dahil :44,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Capital Soleil Spf 50+ Çocuklar İçin Yüz ve Vücut Güneş Sütü 300 ml
Vichy

Vichy Capital Soleil Spf 50+ Çocuklar İçin Yüz ve Vücut Güneş Sütü 300 ml

Çocuklar için yüksek korumalı yüz ve vücut sütü.
Piyasada :67,90 TL
KDV Dahil :54,25 TL
Tükendi
Vichy Yüksek Korumalı Yüz Emülsiyonu Spf 50+ Cilt Bakım Seti Hediyeli
Vichy

Vichy Yüksek Korumalı Yüz Emülsiyonu Spf 50+ Cilt Bakım Seti Hediyeli

Normal ve kuru ciltler için yüz emülsiyonu.
Piyasada :56,90 TL
KDV Dahil :41,54 TL
Stoklarımızda...
Vichy Yüksek Korumalı Yüz Emülsiyonu Spf 50+ Cilt Bakım Seti Hediyeli
Vichy

Vichy Yüksek Korumalı Yüz Emülsiyonu Spf 50+ Cilt Bakım Seti Hediyeli

Karma ve yağlı ciltler için yüz emülsiyonu.
Piyasada :56,90 TL
KDV Dahil :41,54 TL
Stoklarımızda...
Vichy Vücut Sütü Spf 30+ Güneş Sonrası Bakım Kremi Hediye
Vichy

Vichy Vücut Sütü Spf 30+ Güneş Sonrası Bakım Kremi Hediye

Yüksek korumalı ekonomik boy vücut sütü güneş sonrası hediyeli.
Piyasada :64,90 TL
KDV Dahil :51,00 TL
Stoklarımızda...
Vichy Capital Soleil Spf 50+ 150 ml Çocuklar İçin Yüksek Korumalı Güneş Köpüğü
Vichy

Vichy Capital Soleil Spf 50+ 150 ml Çocuklar İçin Yüksek Korumalı Güneş Köpüğü

Çocuklar için çok yüksek korumalı güneş köpüğü.
Piyasada :52,90 TL
KDV Dahil :38,62 TL
Stoklarımızda...
Vichy Dermablend Spf35 Foundation 30 ml
Vichy

Vichy Dermablend Spf35 Foundation 30 ml

Güneş korumalı yüksek kapatıcı etkili fondöten.
Piyasada :69,90 TL
KDV Dahil :55,92 TL
Stoklarımızda...
Vichy Liftactiv Kırışıklık ve Sarkmalara Karşı Bakım Seti Kuru Ciltler İçin
Vichy

Vichy Liftactiv Kırışıklık ve Sarkmalara Karşı Bakım Seti Kuru Ciltler İçin

Kuru ciltler için bakım seti.
Piyasada :95,00 TL
KDV Dahil :94,05 TL
Tükendi
Vichy Liftactiv Kırışıklık ve Sarkmalara Karşı Bakım Seti Normal ve Karma Ciltler İçin
Vichy

Vichy Liftactiv Kırışıklık ve Sarkmalara Karşı Bakım Seti Normal ve Karma Ciltler İçin

Normal ve karma ciltler için set.
Piyasada :95,00 TL
KDV Dahil :94,05 TL
Tükendi
Vichy Idealia Cilt Renk Tonu İlk Kırışıklıklar Seti Kuru Ciltler İçin
Vichy

Vichy Idealia Cilt Renk Tonu İlk Kırışıklıklar Seti Kuru Ciltler İçin

Kuru ciltler için bakım seti.
Piyasada :85,00 TL
KDV Dahil :84,15 TL
Tükendi
Vichy Aqualia Thermal Nemlendirici Set Normal ve Karma Ciltler İçin
Vichy

Vichy Aqualia Thermal Nemlendirici Set Normal ve Karma Ciltler İçin

Normal ve karma ciltler için bakım seti.
Piyasada :56,00 TL
KDV Dahil :55,45 TL
Tükendi
Vichy Aqualia Thermal Night SPA 75 ml Yenileyici ve Yorgunluk Giderici Krem
Vichy

Vichy Aqualia Thermal Night SPA 75 ml Yenileyici ve Yorgunluk Giderici Krem

Yenileyici, yorgunluk kalıntılarını giderici, nemlendirici krem jel.
Piyasada :79,90 TL
KDV Dahil :55,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy İdealia Life Serum 30 ml Cilt Düzenleyici Serum
Vichy

Vichy İdealia Life Serum 30 ml Cilt Düzenleyici Serum

Cilt düzenleyici,yenileyici serum.
Piyasada :104,90 TL
KDV Dahil :79,00 TL
Stoklarımızda...
Vichy Dercos Neogenic Şampuan 200 ml
Vichy

Vichy Dercos Neogenic Şampuan 200 ml

Saç yoğunlaştırıcı şampuan.Gözle görülür sonuç.
Piyasada :44,90 TL
KDV Dahil :33,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Idealia Pro 30 ml Koyu Leke Giderici Krem
Vichy

Vichy Idealia Pro 30 ml Koyu Leke Giderici Krem

Koyu leke giderici İdealia krem.
Piyasada :104,50 TL
KDV Dahil :79,00 TL
Stoklarımızda...
Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul 3lü Paket
Vichy

Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul 3lü Paket

90 günde 1700 saç teli.
Piyasada :747,00 TL
KDV Dahil :480,00 TL
Stoklarımızda...
Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul
Vichy

Vichy Dercos Neogenic 28 Ampul

90 günde 1700 saç teli.
Piyasada :249,00 TL
KDV Dahil :199,20 TL
Stoklarımızda...
Vichy Dercos Neogenic 14 Ampul
Vichy

Vichy Dercos Neogenic 14 Ampul

90 günde 1700 saç teli.
Piyasada :149,90 TL
KDV Dahil :119,92 TL
Tükendi
Vichy Normaderm Hyaluspot 15 ml Sivilcelere Karşı Bakım
Vichy

Vichy Normaderm Hyaluspot 15 ml Sivilcelere Karşı Bakım

Hızlı ve etkili sivilce kremi.
Piyasada :34,90 TL
KDV Dahil :27,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Idealia BB Cream Spf 25 40 ml
Vichy

Vichy Idealia BB Cream Spf 25 40 ml

Tüm cilt tipleri için BB cream.

KDV Dahil :47,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Güneş Koruması - Termal Su - Nemlendirici - Köpük Temizleyici 4lü Set
Vichy

Vichy Güneş Koruması - Termal Su - Nemlendirici - Köpük Temizleyici 4lü Set

Avantaj Paketi.
Piyasada :59,90 TL
KDV Dahil :49,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Liftactiv Serum 30 ml Vichy Liftactiv Eyes Yeux 15 ml Hediye!
Vichy

Vichy Liftactiv Serum 30 ml Vichy Liftactiv Eyes Yeux 15 ml Hediye!

Tüm cilt tipleri için uygundur.Kırışıklık için serum ve göz çevresi kremi.
Piyasada :98,90 TL
KDV Dahil :89,50 TL
Tükendi
Vichy İdealia Yüz Bakım Kremi 50 ml Liftactiv Retinol HA Yeux Hediye!
Vichy

Vichy İdealia Yüz Bakım Kremi 50 ml Liftactiv Retinol HA Yeux Hediye!

Kuru ciltler için Idealia ve kırışıklık için göz çevresi kremi.
Piyasada :84,90 TL
KDV Dahil :76,50 TL
Tükendi
Vichy Liftactiv Göz ve Kirpik Serumu 15 ml
Vichy

Vichy Liftactiv Göz ve Kirpik Serumu 15 ml

Göz çevresi ve incelmiş kirpik serumu.
Piyasada :90,00 TL
KDV Dahil :75,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Nutriextra 50 ml Onarıcı El Kremi
Vichy

Vichy Nutriextra 50 ml Onarıcı El Kremi

Termal su içeren el kremi.
Piyasada :23,50 TL
KDV Dahil :15,00 TL
Stoklarımızda...
Vichy Nutriextra Lip Levres 15 ml Dudak Bakım Kremi
Vichy

Vichy Nutriextra Lip Levres 15 ml Dudak Bakım Kremi

Koruyucu ve onarıcı dudak kremi.
Piyasada :21,50 TL
KDV Dahil :14,00 TL
Stoklarımızda...
Vichy Idealia Pnm Işıltı Veren Bakım Kremi(Normal ve Karma Ciltler İçin)
Vichy

Vichy Idealia Pnm Işıltı Veren Bakım Kremi(Normal ve Karma Ciltler İçin)

Normal ve Karma Ciltler için Bakım kremi
Piyasada :84,90 TL
KDV Dahil :67,40 TL
Stoklarımızda...
Vichy Idealia Ps Işıltı Veren Bakım Kremi(Kuru Ciltler İçin)
Vichy

Vichy Idealia Ps Işıltı Veren Bakım Kremi(Kuru Ciltler İçin)

Vicy idealia ile genç ve cilt tonu düzgün bir cilde sahip olabilirsiniz.
Piyasada :84,90 TL
KDV Dahil :69,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Aqualia Thermal UV Spf 15
Vichy

Vichy Aqualia Thermal UV Spf 15

UVA ve UVB'ye Karşı En Yüksek Koruma Sağlayan Nemlendirici Bakım.
Piyasada :74,90 TL
KDV Dahil :44,90 TL
Stoklarımızda...
Vichy Purete Thermale Eau Moussante 150 ml Temizleyici Köpük
Vichy

Vichy Purete Thermale Eau Moussante 150 ml Temizleyici Köpük

Kuru ve hassas ciltler için köpük temizleyici.
Piyasada :45,00 TL
KDV Dahil :31,20 TL
Stoklarımızda...
Vichy Dercos Aminexil Pro 18 Adet Ampul Erkek
Vichy

Vichy Dercos Aminexil Pro 18 Adet Ampul Erkek

Erken Saç Dökülmesine Karşı Erken Bakım Spreyi.
Piyasada :100,00 TL
KDV Dahil :85,00 TL
Stoklarımızda...
Vichy Neovadiol Gf 30 ml Geliştirilmiş Gündüz Bakım Kremi
Vichy

Vichy Neovadiol Gf 30 ml Geliştirilmiş Gündüz Bakım Kremi

Menopoz dönemindeki kadınlara özel olarak geliştirilmiş şekillendirici krem.
Piyasada :45,00 TL
KDV Dahil :35,90 TL
Tükendi
Vichy Liftactiv Yeux/Eyes 15 ml Göz Çevresi Kremi
Vichy

Vichy Liftactiv Yeux/Eyes 15 ml Göz Çevresi Kremi

Vichy liftactiv göz çevresindeki kırışıklıklara karşı geliştirilmiş kremdir.
Piyasada :94,00 TL
KDV Dahil :75,20 TL
Stoklarımızda...
Vichy Aqualia Thermal Yeux Roll-On 15 Ml
Vichy

Vichy Aqualia Thermal Yeux Roll-On 15 Ml

Göz altında oluşan torbalara ve morluklara karşı bakım.
Piyasada :60,00 TL
KDV Dahil :42,30 TL
Stoklarımızda...
Vichy Normaderm Nettoyant Tri-Activ Cleanser Temizleyici 3 Etkili
Vichy

Vichy Normaderm Nettoyant Tri-Activ Cleanser Temizleyici 3 Etkili

Kusurlu ciltler için 3 etkili formül.
Piyasada :34,90 TL
KDV Dahil :27,92 TL
Stoklarımızda...
Vichy Deodorant Anti-Transpirant 125 ml Terlemeye Karşı Deodorant
Vichy

Vichy Deodorant Anti-Transpirant 125 ml Terlemeye Karşı Deodorant

Terlemeye Karşı Deodorant
Piyasada :35,00 TL
KDV Dahil :27,64 TL
Stoklarımızda...
Vichy Purete Thermale 150 ml Göz Makyaj Temizleyici
Vichy

Vichy Purete Thermale 150 ml Göz Makyaj Temizleyici

Hassas gözler için makyaj temizleyici.
Piyasada :35,00 TL
KDV Dahil :31,92 TL
Stoklarımızda...
Vichy Liftactiv Retinol Ha Huit Gece+Göz Bakım Kremi
Vichy

Vichy Liftactiv Retinol Ha Huit Gece+Göz Bakım Kremi

Orginal Boy Göz Bakım Kreminiz Hediye!
Piyasada :100,00 TL
KDV Dahil :85,50 TL
Tükendi
Vichy Capital Soleil Spf 25 Vücut Spreyi Cilt Bakım Seti Hediye
Vichy

Vichy Capital Soleil Spf 25 Vücut Spreyi Cilt Bakım Seti Hediye

Temizleyici,nemlendirici ve güneş koruyucunuz tek pakette.
Piyasada :60,00 TL
KDV Dahil :49,90 TL
Tükendi
1 2 3
[1/3]
Yenilikleri Takip Edin :
E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1/1 B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.