kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Mama ve Ek Gıdalar
Evolvia Ürünleri
HiPP Organik Ürünleri
Milupa - Aptamil Ürünleri
Aptamil Biberon Maması
Aptamil Kaşık Mamaları
Bebek Yemekleri
Aptamil Büyüme Sütleri
Kavanoz Mamalar
Milupa Bebek Çorbaları
Anne ve Bebek Çayları
Organik Meyve Suları
Özel Ürünler
Bebelac Ürünleri
Golden Goat Ürünleri
Humana Ürünleri
Vitasure Ürünleri
Similac Ürünleri
SMA Ürünleri
Mama Türleri
İçecekler
Atıştırmalıklar
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
Ana SayfaMama ve Ek GıdalarMilupa - Aptamil Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü
1 2
[1/2]

Aptamil - Milupa Ürünleri

  aptamilBebekler doğdukları andan belirli bir erginliğe gelinceye kadar ebeveynlerine bağlı şekilde yaşamlarını sürdürürler. Özellikle beslenme konusunda annenin önemi tartışılmazdır. Zira anne sütü bebeklerin gerek beslenmeleri gerekse gelişimleri için oldukça büyük öneme sahip bir besin kaynağıdır. Anne sütü bebeklere verilebilecek en doğal besindir. İlk dört aylık yaşam sürecinde düzenli anne sütü tüketen bebeklerin su dahi tüketme gereksinimi olmamaktadır. Anne sütü içeriğinde bulunan bileşenler bebeğin besin ihtiyacını karşılamanın yanında bağışıklık sisteminin güçlenmesi için de büyük destek sağlar. 6 aylık periyotta bebekler için en ideal besin anne sütü olarak göze çarpmakla beraber 4. aydan itibaren bebekler yavaş yavaş ek gıdalara alıştırılabilmektedir. Bu alıştırma süreci 6. aydan itibaren ana öğün şekline dönüştürülebilir. Bununla beraber bebeklerin bağışıklık sistemleri 3 yaşına kadar güçlenmeye devam etmektedir. Özellikle ilk bir yıl oldukça büyük öneme sahiptir. Bu süreçte ek besinler tek başına bebeklerin bağışıklık sistemlerini desteklemeye yetmez. Bu sebepten ötürü 6. aydan itibaren bebeklere içeriğinde Immunofortis bulunan aptamil Mamaları verilebilmektedir. Zira aptamil Mamaları anne sütü bileşenleri esas alınarak hazırlanmış olmakla beraber gerçeğe en yakın desteği sağlamaktadır.

  Aptamil Mamaları kendi içerisinde oldukça geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Gerek kaşık mamaları gerekse biberon mamaları şeklindeki çeşitleri annelerin, anne sütüne destek ve ya anne sütü yerine kullanabilecekleri ürünlerden oluşmaktadır. Aptamil Mamaları ürün yelpazesi Pre aptamil, milupa aptamil 1, Aptamil 2, Aptamil 3, Aptamil 4 Toz, Aptamil 4 Likit, Aptamil 5, milupa conformil, Aptamil Conformil 2, Aptamil Prematil, Aptamil HN25, Aptamil AR, aptamil ha, Aptamil Pregomin AS, Aptamil Eoprotin, Aptamil Postdischarge ürünlerini ihtiva etmektedir. Bu ürünler kullanım amaçlarına göre çeşitli gruplarda toplanmışlardır.

  Milupa PreAptamil anne sütünün hiç verilemediği ve ya yetersiz olduğu durumlarda, doğumdan itibaren 6. ayın sonuna kadar geçen sürede bebeklerin besin ihtiyacını karşılamak üzere verilen bir aptamil mama çeşididir. PreAptamil prebiyotik lif karışımına ek olarak nükleotid ve LCP ilavesi içermektedir. Şeker içeriği yoktur. Bebeklerin bağışıklık sistemini doğal yollardan desteklemeye yardımcı olan PreAptamil içerdiği nükleotidler sayesinde hücre bölünmesinde ve protein sentezinde görevli DNA ve RNA’ların yapıtaşlarını oluşturmaktadır. Ayrıca LCP bileşeni bebeklerin göz, zihinsel ve sinirsel gelişimleri üzerinde oldukça etkili olabilmektedir.   Milupa aptamil 1 de anne sütünün yetersiz olduğu ve ya hiç verilemediği durumlarda doğumu takiben 6. ayın sonuna kadar verilebilen bir besin kaynağıdır. Aptamil 1 özellikle PreAptamil ile doyuma ulaşmayan bebeklerde kullanılmaktadır. Tıpkı PreAptamil gibi nükleotid ve LCP içeriğine sahip olan bu milupa ürünü bağışıklık sistemi üzerinde oldukça etkili olmaktadır.   Milupa Aptamil 2, 6. aydan itibaren kullanıma başlanıp 9. ayın sonuna kadar devam edilen bir ek besin kaynağıdır. Anne sütüne ek olarak ve ya ek besinler ile karma beslenmede kullanım amacına sahiptir. Aptamil 2 prebiyotik lif karışımı ve nükleotid ilaveli devam sütü niteliği taşımaktadır. Özellikle prebiyotik lif karışımı sayesinde bebeklerin en çok ihtiyaç duydukları bağışıklık sistemi desteği sağlanmış olmaktadır. Nükleotid ise DNA ve RNA’nın bilinen en iyi yapı taşıdır. Protein, karbonhidrat ve minerallerin miktar ve kalitesi, süt besinlerinin özel besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde hazırlanmış bir üründür. Ayrıca aptamil 2 demir, kalsiyum ve vitamin çeşitleri ile zenginleştirilmiş bir besin kaynağıdır.

  Milupa aptamil 3, özellikle 9. aydan itibaren kullanılmaya başlanan devam sütüdür. Anne sütüne takviye olarak kullanımı mümkün olabilen ürün karma beslenme için de ideal bir yardımcıdır. Tıpkı diğer aptamil Mamalarında olduğu gibi prebiyotik lif karışımı ve nükleotid ile desteklenmiş olan aptamil 3 en çok bağışıklık sistemi destekleyici özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Aptamil 3 özellikle dünyada 9. ayını doldurmuş olan bebeklerin ihtiyaç duydukları güç ve besinsel değerleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Özellikle vitamin ve mineral takviyeleri sayesinde bebeklerde zihinsel ve fiziksel gelişimi olumlu olarak desteklemektedir.   Milupa Aptamil 4, 1 yaşını geçmiş olan çocuklarda kullanımı uygun olan ve özel olarak geliştirilmiş çocuk sütüdür. Özellikle 1 yaşından sonra sosyalleşme ve çevre etkileşimi içerisinde olan çocuklar daha sık hastalanmaya başlarlar. İşte bu dönemde Milupa aptamil 4 çocuklarda ihtiyaç duyulan güçlü bir bağışıklık sisteminin tamamlayıcısı olmaktadır. Sahip olduğu prebiyotik lif karışımı ile söz konusu etkiyi doğal olarak sağlamaktadır.

  Milupa aptamil 5, 2 yaşından sonra kullanıma uygun olan çocuk sütüdür. Devamlı gelişim içerisinde olan çocuklar dış dünya ile daha fazla iletişim içerisine girmeye başladıklarından daha fazla hastalanma riski ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Ayrıca harcanacak enerji de daha fazla olacağından bütün bunları destekleyecek bir ek besine ihtiyaç olmaktadır. Aptamil 5 bütün bu ihtiyaçları karşılayacak potansiyelde tasarlanmıştır. Sahip olduğu lif karışımı, vitamin ve mineraller doğal beslenme konusunda ürünü etkili kılmaktadır.

  Milupa Aptamil Conformil 1, anne sütünün hiç verilemediği ve ya yetersiz kaldığı durumlarda kullanılmakla beraber özellikle gazlı bebekler için tasarlanmış bir başlangıç mamasıdır. Doğumu müteakip 6 ay kullanımı tavsiye edilen aptamil conformil 1 özellikle ilk aylarında sindirim sistemi olgunlaşmaması nedeni ile karın bölgesinde şişlik, gaz sancısı, kabızlık ve kusma gibi basit sindirim problemleri yaşayan bebekler için tasarlanmıştır. Aptamil Conformil 1 sayesinde söz konusu basit sindirim sistemi sorunları bertaraf edilirken bebeklerin büyüme ve beslenmeleri de sağlanmış olmaktadır.

  Milupa Aptamil Conformil 2 ise bebeklerin 6. aydan itibaren yaşayabilecekleri gaz ve kabızlık sorunları karşısında çözüm oluşturmak ve ihtiyaç duyulan beslenmeyi gidermek amacı ile üretilmektedir. Aptamil Conformil 2 sahip olduğu prebiyotik lifler sayesinde bağışıklık sistemi için güçlü bir destek oluştururken yine bu liflerin etkisi ile sindirimin daha kolay, dışkılamanın ise yumuşak ve doğal olmasını sağlamaktadır.

  Aptamil Mamaları içerisinde bulunan bir bölüm tamamı ile özel amaçlar için üretilmiştir. Bu aptamil mamalarından biri de aptamil prematildir. Aptamil Prematil prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebekler için geliştirilmiş biberon mamasıdır. İçeriğinde geliştirilmiş LCP Milupan barındırmaktadır. Bu sayede bebeklerde zihinsel ve sinirsel gelişimi desteleyen Aptamil Prematil sindirim sistemi ve metabolik fonksiyonları olgunlaştırma konusunda da uzman niteliği taşımaktadır. Yine Aptamil Prematilin prematüre bebek ihtiyacı doğrultusunda protein miktarı da artırılmıştır.

  Özel aptamil Mamalarından biri de aptamil HN25’dir. Aptamil HN25 akut ishal döneminde bulunan bebeklerin özel olarak beslenmelerini sağlayan üründür. Bebeklerin, küçük çocukların ve büyüklerin akut gastroenteritleri için hazırlanmış süt bazlı diyet formüllü ürün ishal sonucu harap duruma düşmüş bağırsak yapılarının onarımı için gerekli yüksek kaliteli protein içermektedir. Yağ içeriği oldukça düşük olmakla beraber sadece bitkisel yağ içeren aptamil HN25 enerjisini muz, elma ve pirinçten elde edilmiş karbonhidrattan sağlar. İçinde bulunan eser miktardaki laktoz ise laktoza karşı tolerans kazandırmak ve laktaz enzimini aktive edebilmek için katılmıştır.   Bir diğer özel mama çeşidi olan aptamil ar özellikle kusma problemi olan bebeklerde süt ile beslenme döneminde sağlıklı büyüme ve gelime sağlamak üzere tasarlanmış komple besleyici biberon mamasıdır. Bileşiminde doğal keçi boynuzu lifi bulunmaktadır. Bu sayede mideye ulaşan sütün yoğunluğu artırılmış olunur. Bu sayede yemek borusundan geri kaçması engellenir. Yağ ve karbonhidrat açısından dengeli bir bileşime sahip olan aptamil AR sindirimi kolaylaştırıcı özelliğe sahiptir. Vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş ürün linoleik asit, alfa linoleik asit ve taurin gibi esansiyel maddeleri de barındırmaktadır. Aptamil AR kullanımında uzmanlar özellikle biberon deliği geniş bir emzik kullanımını tavsiye etmektedirler.

  Aptail HA alerjik büyüyen bebekler için tasarlanmış hipo alerjen biberon mamasıdır. Doğumdan itibaren kullanımı mümkün olmakla beraber alerji riskinin önlenmesi için geliştirilmiştir. Özellikle inek sütü protein alerjisi olan bebeklerde koruyucu özellik göstermektedir. Karbonhidrat olarak sadece laktoz içermektedir. Vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş olan aptamil HA’nın protein içeriği %100 tam hidrolize whey proteinidir.

  Milupa çatısı altında bulunan ürünler sadece bebeklerin beslenmesi için değil aynı zamanda rahatlığı için de olabilmektedir. Bu ürün çeşitlerinden biri de aptamil bitki çaylarıdır. Aptamil bitki çayları tamamen doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. Doğumdan itibaren her yaş için kullanımı mümkün olmakla beraber bu ürünleri yetişkinler de kullanabilmektedirler.   Aptamil Gece Çayı, bitkisel çay ürünlerinden biri olup bebeklerin gece boyunca rahat uyuması için ideal bir yardımcıdır. Aptamil Gece çayı içeriğinde doğal papatya, melisa, nane, anason ve kekik özlerini içermektedir. Bu dengeli karışım rahatlatıcı ve sakinleştirici etkiye sahiptir. Milupa gece çayı beslenme sonrası ve uyku öncesi istenilen miktarda verilebilmektedir.

  Milupa bitkisel çay ürünlerinden biri de milupa rezene çayıdır. Aptamil Rezene Çayı özellikle rezene bitkisi içeriğine sahip olduğundan bu bitkinin doğal gaz giderici etkisini bünyesinde barındırmaktadır. Doğal olarak gaz sancısı çeken bebeklerde etkili bir yardımcıdır. Özellikle kolik problemi olan bebeklerin gaz sancısını giderme konusunda etkilidir. Aptamil Rezene Çayı beslenme sonrası ve ya aralarında istenilen miktarda tüketilebilmektedir.


Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 600 gr
Milupa

Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 600 gr

Emziren anneler için süt arttıcı sütlü içeçek
Piyasada :37,00 TL
KDV Dahil :33,00 TL
Stoklarımızda...
Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü Kakaolu İçecek 600 gr
Milupa

Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü Kakaolu İçecek 600 gr

Emziren anneler için süt arttırıcı kakaolu içecek.
Piyasada :37,90 TL
KDV Dahil :33,90 TL
Stoklarımızda...
Aptamil 5 Büyüme Sütü 900 gr 2 Yaşından İtibaren
Milupa

Aptamil 5 Büyüme Sütü 900 gr 2 Yaşından İtibaren

2 yaşından itibaren biberon maması.
Piyasada :42,50 TL
KDV Dahil :37,90 TL
Tükendi
Aptamil 3 Bebek Maması 1200 gr
Milupa

Aptamil 3 Bebek Maması 1200 gr

Anne sütüne takviye devam sütü.
Piyasada :57,00 TL
KDV Dahil :45,00 TL
Stoklarımızda...
Aptamil 2 Bebek Maması 1200 gr
Milupa

Aptamil 2 Bebek Maması 1200 gr

Anne sütüne takviye devam sütü.

KDV Dahil :53,90 TL
Stoklarımızda...
Aptamil 1 Bebek Maması 1200 gr
Milupa

Aptamil 1 Bebek Maması 1200 gr

Anne sütüne takviye devam sütü.

KDV Dahil :53,90 TL
Stoklarımızda...
Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 200 gr
Milupa

Milupa Lactamil Emziren Anneler İçin Sütlü İçecek 200 gr

Anne sütü arttırıcı sütlü içecek.
Piyasada :18,90 TL
KDV Dahil :11,90 TL
Stoklarımızda...
Aptamil Pre Bebek Sütü 200 gr
Milupa

Aptamil Pre Bebek Sütü 200 gr


Piyasada :14,90 TL
KDV Dahil :9,90 TL
Tükendi
Aptamil Çocuk Elma Parçacıklı Kaşık Maması 1+ Yaş 250 gr
Milupa

Aptamil Çocuk Elma Parçacıklı Kaşık Maması 1+ Yaş 250 gr

Sindirim sistemi destekleyici kaşık maması.
Piyasada :12,00 TL
KDV Dahil :8,95 TL
Tükendi
Aptamil Sütlü Bisküvili 500 gr
Milupa

Aptamil Sütlü Bisküvili 500 gr

Immunofortis’li bağışıklık sistemini destekleyen kaşık mamasıdır.
Piyasada :18,00 TL
KDV Dahil :10,00 TL
Tükendi
Aptamil Çocuk Çikolata Parçacıklı Kaşık Maması 1+ Yaş 250 gr
Milupa

Aptamil Çocuk Çikolata Parçacıklı Kaşık Maması 1+ Yaş 250 gr

Sindirim sistemi destekleyici kaşık maması.
Piyasada :12,00 TL
KDV Dahil :8,50 TL
Tükendi
Aptamil Sıvı Pre Aptamil 90 ml
Milupa

Aptamil Sıvı Pre Aptamil 90 ml

Anne sütüne yakındır.
Piyasada :6,90 TL
KDV Dahil :4,90 TL
Tükendi
Aptamil 5 Büyüme Sütü 300 gr 2 Yaşından İtibaren
Milupa

Aptamil 5 Büyüme Sütü 300 gr 2 Yaşından İtibaren

2 yaşından itibaren.
Piyasada :15,00 TL
KDV Dahil :12,25 TL
Tükendi
Aptamil Çocuk Sütlü Peynirli Pekmezli Kaşık Maması 1+ Yaş 250 gr
Milupa

Aptamil Çocuk Sütlü Peynirli Pekmezli Kaşık Maması 1+ Yaş 250 gr

Sindirim sistemi destekleyici kaşık maması.
Piyasada :12,00 TL
KDV Dahil :8,95 TL
Tükendi
Aptamil Sütlü 5 Tahıllı Pirinç Tanecikli Kaşık Maması 250 gr
Milupa

Aptamil Sütlü 5 Tahıllı Pirinç Tanecikli Kaşık Maması 250 gr

8.Aydan itibaren.
Piyasada :12,00 TL
KDV Dahil :8,90 TL
Stoklarımızda...
Aptamil Sütlü Tahıl Karışımı 500 gr
Milupa

Aptamil Sütlü Tahıl Karışımı 500 gr

Bağışıklık sistemi destekleyici kaşık maması.
Piyasada :18,00 TL
KDV Dahil :14,75 TL
Tükendi
Aptamil Junior Çocuk Sütü 200 ml 4`lü Paket
Milupa

Aptamil Junior Çocuk Sütü 200 ml 4`lü Paket

1 yaşından itibaren büyüme sütü.
Piyasada :9,00 TL
KDV Dahil :6,85 TL
Tükendi
Aptamil Junior Çocuk Sütü 500 ml 4`lü Paket
Milupa

Aptamil Junior Çocuk Sütü 500 ml 4`lü Paket

1 yaşından itibaren büyüme sütü.
Piyasada :13,00 TL
KDV Dahil :9,25 TL
Tükendi
Milupa Organik Elma Suyu 200 ml
Milupa

Milupa Organik Elma Suyu 200 ml

Organik meyve suyu.
Piyasada :3,90 TL
KDV Dahil :1,90 TL
Tükendi
Milupa Organik Elma Üzüm Muz Suyu 200 ml
Milupa

Milupa Organik Elma Üzüm Muz Suyu 200 ml

Organik meyve suyu.
Piyasada :3,90 TL
KDV Dahil :1,90 TL
Tükendi
Milupa Organik Sütlaç Kavanoz Mama 125 gr
Milupa

Milupa Organik Sütlaç Kavanoz Mama 125 gr

Tahıllı kavanoz maması.
Piyasada :3,50 TL
KDV Dahil :2,50 TL
Stoklarımızda...
Milupa 7 Sebzeli Çorba 2li Kavanoz Paket 2x190 gr
Milupa

Milupa 7 Sebzeli Çorba 2li Kavanoz Paket 2x190 gr

7 sebzeden oluşan zengin çorba.
Piyasada :5,99 TL
KDV Dahil :5,45 TL
Stoklarımızda...
Milupa Organik Elma Kayısı Suyu 200 ml
Milupa

Milupa Organik Elma Kayısı Suyu 200 ml

Organik meyve suyu.
Piyasada :3,90 TL
KDV Dahil :1,90 TL
Tükendi
Aptamil Sütlü Tam Tahıllı Kuş Üzümlü 250 gr
Milupa

Aptamil Sütlü Tam Tahıllı Kuş Üzümlü 250 gr

Immunofortis´li tahıllı kaşık maması.
Piyasada :9,75 TL
KDV Dahil :8,90 TL
Stoklarımızda...
Aptamil Sütlü Tahıllı Armutlu 250 gr
Milupa

Aptamil Sütlü Tahıllı Armutlu 250 gr

Immunofortisli kaşık maması.
Piyasada :9,75 TL
KDV Dahil :8,95 TL
Tükendi
Aptamil Sütlü Tahıl Karışımı 250 gr
Milupa

Aptamil Sütlü Tahıl Karışımı 250 gr

Tahıl karışımlı kaşık maması.
Piyasada :11,00 TL
KDV Dahil :8,95 TL
Tükendi
Aptamil Sütlü Muzlu Pirinçli 250 gr
Milupa

Aptamil Sütlü Muzlu Pirinçli 250 gr

Gece için kaşık maması.
Piyasada :9,75 TL
KDV Dahil :8,95 TL
Tükendi
Aptamil Sütlü İrmikli Meyveli 250 gr
Milupa

Aptamil Sütlü İrmikli Meyveli 250 gr

İmmunofortis´li irmikli kaşık maması.
Piyasada :9,95 TL
KDV Dahil :7,00 TL
Tükendi
Aptamil Prematil 400 gr
Milupa

Aptamil Prematil 400 gr

Prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebekler için biberon mamasıdır.

KDV Dahil :39,90 TL
Stoklarımızda...
Aptamil Pregomin AS 400 gr
Milupa

Aptamil Pregomin AS 400 gr

Gıda alerjisi olan bebekler için.
Piyasada :138,00 TL
KDV Dahil :88,00 TL
Stoklarımızda...
Aptamil Postdischarge PDF 900 gr
Milupa

Aptamil Postdischarge PDF 900 gr

Prematüre bebekler için hastane sonrası geçiş maması.
Piyasada :70,00 TL
KDV Dahil :55,00 TL
Stoklarımızda...
Aptamil HN25 300 gr Son Kullanma T:Haziran 2015
Milupa

Aptamil HN25 300 gr Son Kullanma T:Haziran 2015

İshal problemi olan bebekler için.
Piyasada :17,00 TL
KDV Dahil :16,00 TL
Stoklarımızda...
Aptamil HA 400 gr
Milupa

Aptamil HA 400 gr

Alerjisi olan bebekler için mama.

KDV Dahil :31,90 TL
Stoklarımızda...
Aptamil Eoprotin 200 gr
Milupa

Aptamil Eoprotin 200 gr

Prematüre bebekler için anne sütü destekleyici.
Piyasada :146,76 TL
KDV Dahil :132,00 TL
Stoklarımızda...
Aptamil AR 300 gr Son K.T.:NİSAN 2015
Milupa

Aptamil AR 300 gr Son K.T.:NİSAN 2015

Kusmayı önleyici bebek maması.
Piyasada :24,90 TL
KDV Dahil :22,50 TL
Stoklarımızda...
Milupa Organik Elmalı Havuçlu Kavanoz Mama 125 gr
Milupa

Milupa Organik Elmalı Havuçlu Kavanoz Mama 125 gr

Elmalı havuçlu kavanoz maması.
Piyasada :3,50 TL
KDV Dahil :2,50 TL
Stoklarımızda...
Aptamil Junior Toz 300 gr
Milupa

Aptamil Junior Toz 300 gr

1 yaşından itibaren mama.
Piyasada :18,00 TL
KDV Dahil :14,90 TL
Tükendi
Aptamil Conformil 1 300 gr
Milupa

Aptamil Conformil 1 300 gr

Başlangıç maması.

KDV Dahil :19,50 TL
Stoklarımızda...
Milupa Sütlü Pirinçli Muhallebi 500 gr
Milupa

Milupa Sütlü Pirinçli Muhallebi 500 gr

Sütlü pirinçli muhallebi.
Piyasada :22,00 TL
KDV Dahil :16,50 TL
Tükendi
Pre Aptamil Bebek Maması 350 gr
Milupa

Pre Aptamil Bebek Maması 350 gr

6.ayın sonuna kadar kullanılabilen bebek sütü.
Piyasada :22,00 TL
KDV Dahil :18,90 TL
Tükendi
Milupa Still-tee Anne Çayi 40 gr
Milupa

Milupa Still-tee Anne Çayi 40 gr

Süt yapıcı çay.
Piyasada :15,00 TL
KDV Dahil :13,90 TL
Tükendi
Milupa Rezene Çayı 200 gr
Milupa

Milupa Rezene Çayı 200 gr

Rezene çayı.
Piyasada :13,00 TL
KDV Dahil :7,00 TL
Stoklarımızda...
Milupa Papatya Çayı 200 gr
Milupa

Milupa Papatya Çayı 200 gr

Papatya çayı.
Piyasada :13,00 TL
KDV Dahil :7,00 TL
Stoklarımızda...
1 2
[1/2]
bkmexpress
Yenilikleri Takip Edin :
kart E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1- B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.