kamelya.com, sağlık ürünleri, kamelya irtibat
<< Mama ve Ek Gıdalar
Evolvia Ürünleri
HiPP Organik Ürünleri
Milupa - Aptamil Ürünleri
Bebelac Ürünleri
Golden Goat Ürünleri
Humana Ürünleri
Vitasure Ürünleri
Similac Ürünleri
SMA Ürünleri
Mama Türleri
İçecekler
Atıştırmalıklar
kamelya.com, sağlık ürünleri
kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri kamelya.com, sağlık ürünleri
Ana SayfaMama ve Ek GıdalarBebelac Ürünleri
Liste Seklinde Göster Katalog Seklinde Göster A´dan Z´ye Listele Ucuzdan Pahaliya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Marka
Promosyonlu Tümü
1 2
[1/2]

Bebelac Ürünleri

  bebelacBebelac, bebek ve küçük çocukların 0-3 yaş aralığında beslenme ihtiyaçlarında uzman seviyeye gelmiş bir markadır. Dünya çapında bilinmekle beraber 100’ü aşkın ülkede, milyonlarca bireyin bebekleri için güvenli beslenmenin ilk adımını teşkil etmektedir. Zira Avrupa’da bebek beslenmesinde 106 yıllık tecrübeye sahip olan bebelac sahip olduğu deneyim sayesinde bebek beslenmesinde lider konumda yer almaktadır.

  Bebelac çatısı altında bulunan bütün ürünler Avrupa’daki tesislerde üretilmekte olup yine hepsi Avrupa Birliği Bebek Beslenme Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bebelac markası ürettiği ürünlerin en iyi kalitede olmasını garanti altına almak için, ürünlerinde kullanmış olduğu süt taze meyve ve sebze, tahıl ve etleri sadece kendisi için ürettirmektedir. Bu işlemin devamında ise bütün bu ürünler sıkı bir kalite kontrolden geçmektedir. Örnek vermek gerekirse bebelac marka bir kavanoz maması üretildikten sonra tüketiciye ulaşıncaya kadar 250 kontrolden geçmektedir. İşte uygulanan bu detaylı ve hassas kontrol sistemleri sayesinde bebelac marka ürünlerin kalite standartları ve güvenilirlikleri sağlanabilmektedir.

  Bebelac markası kaliteli ve güvenilir ürünlerine ek olarak ebeveynlere bebek beslenmesi konusunda yol göstermeyi ve daha sağlıklı bebekler yetiştirmeyi misyon edinerek onların yanında olduğunu kanıtlamaktadır.   Bebelac markası bebeklerin beslenmesinde anne sütünün önemine dikkat çekmektedir. Sonuçta bebeklerin beslenmesi için en iyi ve doğal besin anne sütüdür. Özellikle bebelac, ilk dört ay bebeklerin muhakkak anne sütü ile beslenmelerini tavsiye etmektedir. Anne sütünün yetersiz olduğu durumlarda ise anne sütüne yakınlaştırılmış bebelac mama ürünlerini kullanmak mümkündür. Zira bebelac mama ürünlerini tamamı prebiyotik lif ilavesine sahip olup uygun vitamin-mineral içeriği ile desteklenmektedir. Ayrıca bunlara ek olarak annelerin sık sık karşılaştığı çeşitli beslenme zorlukları için de uygun bebelac mama ürünlerine rastlamak mümkündür.

  Bebelac ürünleri kendi içinde bebek sütleri, çocuk sütleri, kaşık mamaları, kavanoz mamaları ve özel ürünler olarak sınıflar ayrılmıştır. Bebek sütleri kategorisinde özellikle bebeklerin doğumdan itibaren kullanımına uygun çeşitli mama ürünler yer almaktadır. Bunlardan ilki bebelac 1 mama ürünüdür. Bebelac 1, doğumdan itibaren 6. ayın sonuna kadar anne sütünün olmadığı ve ya yetersiz kaldığı durumlarda bebeklerin süt ihtiyacını karşılamak adına kullanılan biberon sütüdür. Bebelac 1, prebiyotik lif ilavesine sahip olması nedeni ile doğal bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahiptir. Avrupa Bebek Beslenme Standartlarına uygun üretildiği de bilinmektedir.   Bebek sütleri kategorisinde yer alan ürünlerden bir diğeri bebelac 2’dir. Bebelac 2, 6. aydan sonra bebeklerde artan besin ihtiyacını giderebilmek amacı ile üretilmiştir. Ayrıca bebelac 2 sayesinde bebekler sağlıklı gelişimlerini sürdürmektedirler. Demir ilavesine sahip olan bebelac 2 buna ek olarak D vitamini ve çeşitli mineraller ile de desteklenmektedir. Ayrıca prebiyotik lif ilavesi de mevcuttur.   Bebek sütleri kategorisindeki ürünlerden sonuncusu bebelac 3’dür. Bebelac 3, 9 aydan itibaren kullanıma uygun olan devam sütü niteliği taşımaktadır. Özellikle büyüyen bebeklerin besin ihtiyacına yönelik hazırlanmıştır. Prebiyotik lif ilavesi ile güçlendirilmiş olması bebeklerin en çok ihtiyaç duyduğu bağışıklık sistemi konusunda destek oluşturmaktadır. Demir ilaveli olmasının yanında içerdiği pirinç tanecikleri ile doygunluk hissi vermektedir. Bu sayede bebeklere kesintisiz bir uyku sağlamaktadır. Bebelac 3, bebeklerin gelişen damak tadına uygun bir bebek sütüdür.

  Bebelac mama ürünleri gruplarından biri de çocuk sütleridir. Çocuk sütleri daha çok 1 yaşını doldurmuş bebekler için uygun olan Bebelac ürünlerini ihtiva etmektedir. Bunlardan ilki Bebelac Junior ’dır. Bebelac Junior, çocukların beyin gelişimlerini desteklemek amacı ile zengin demir içeriğine sahiptir. Zira çocuklarda beyin gelişiminin %80’lik kısmı 3 yaşına kadar tamamlanmaktadır. Özellikle inek sütünün demir eksikliğine yol açma ihtimaline karşı bebeklerin süt ihtiyaçları bebelac Junior ile karşılanabilir.

  Bebelac mama ürünleri kategorilerinden biri de Özel Ürünlerdir. Özel ürünler bebeklerin çeşitli sağlık problemleri durumlarında beslenmelerini devam ettirebilmek adına geliştirilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Bebelac AR bu ürünlerden biridir. Bebelac AR, kusma sorunu yaşayan bebekler için doğumdan itibaren kullanılabilen bebek mamasıdır. İçeriğinde bulundurduğu özel bitkisel lif desteği sayesinde geri çıkarma ve kusma sorunlarını gideren bebelac ar mama, bu sayede bebeklerin ayına uygun büyüme ve gelişimlerini sürdürmelerini sağlar.   Bebelac mama çeşitlerinden özel ürünler içerisinde bulunan bir diğer ürün bebelac ac almiron ’dur. Bebelac AC Almiron gaz sorunu yaşayan bebekler için doğumdan itibaren kullanıma uygun biberon mamasıdır. Özellikle anne sütüne takviye olarak ve ya tek başına kullanıma uygun olan Bebelac AC Almiron sayesinde bebeklerin gaz sancısı ve ya benzer problemler yaşamasına izin vermez. Enerjisi ise sağlıklı bir bebek gelişimi için anne sütü ile aynı düzeyde tutulmuştur.

  Özel Bebelac ürünlerinden biri de Bebelac LF’dir. Bebelac LF, laktozsuz, süt bazlı ishal maması olarak tarif edilebilmektedir. Doğumdan itibaren kullanımı uygun olan bebelac lf ishal durumunda bebeklerde artan besin ihtiyacına uygun olarak hazırlanmıştır. Protein miktarı ve enerjisi oldukça yüksektir. Ayrıca kolay sindirilebilen bitkisel yağ içeriğine sahiptir.   Bebelac mamaları içerisinde önemli bir yere sahip ürünlerden biri de bebelac Pepti Junior’dır. Bebelac Pepti Junior, özel diyet maması olmakla beraber çeşitli sindirim ve emilim problemlerinde ve besin alerjisinde çözüm sunma özelliği taşımaktadır. Bu sayede bebeklerin düzenli ve yeterli beslenmelerine destek olan bebelac pepti junior inek sütü alerjisine karşı da alternatif oluşturmaktadır. Bebeklerde Bebelac Pepti Junior sayesinde tüm besin ihtiyaçları rahatlıkla karşılanabilmektedir.

  Özel bebelac mamalarından sonuncusu bebelac Nenatal’dır. Bebelac Nenatal, prematüre ve düşük doğum ağırlıklı bebekler için geliştirilmiş biberon mamasıdır. Sahip olduğu özel içeriği sayesinde bebeklerin beyin ve sinir sistemlerinin gelişiminde önemli rol oynayan bebelac Nenatal anne sütünde bulunan yağ bileşimlerinin benzerlerini de barındırmaktadır. Dolayısı ile söz konusu bebeklerde yumuşak ve doğal dışkılamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca enerji ve protein içeriği prematüre bebeklerin ihtiyaçlarına göre artırılmıştır.   Bebelac mama ürünleri içerisinde özellikle günlük ek besin takviyesi niteliği taşıyan ürünler de bulunmaktadır. Kaşık mamaları bunlara örnek verilebilmektedir. Bebelac Meyveli Pirinçli, bebelac Pirinçli, Bebelac Çavdarlı Mısırlı, Bebelac Sütlü İrmikli Ballı, Bebelac Ballı İrmikli, Bebelac Sütlü Peynirli Pekmezli, Bebelac Yulaflı Buğdaylı, bebelac Bisküvili Yulaflı, Bebelac Sütlü İrmikli Muhallebi, Bebelac Sütlü Tahıllı Karışımı, Bebelac Sütlü Armutlu Muhallebi bu kategoride yer alan besleyici ve geliştirici Bebelac mamaları olarak özetlenebilmektedir. Genellikle 4. aydan sonra kullanıma uygun olan bu Bebelac mamaları hem bebeklerin ek gıdalar ile tanışmasını hem de ihtiyaç duydukları enerji ve besin ihtiyacını gidermesini sağlamaktadırlar. Bu anlamda kaşık mamaları, bebelac mama ürünleri içerisinde önemli bir yere sahiptir.   Bebelac mama ürünleri içerisinde yer alan diğer bir kategori ise bebelac kavanoz mamalarıdır. Özellikle aç bitir tarzında olan bu kavanoz mamalar ebeveynlerin yanlarında çok rahat bir şekilde taşıyabilecekleri ürünlerdir. Hazırlama gibi bir gereksinimleri olmadığından ötürü yolculuklarda, gezmelerde ve buna benzer durumlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Bu sayede bebeklerin beslenme ihtiyaçları kesintiye uğramamakta ve sağlıklı bir şekilde beslenebilmektedirler.

  Anlaşılacağı üzere her bebeğin beslenme ihtiyacına yönelik bir Bebelac mama ürünü bulmak mümkündür. Özellikle anne sütüne yakın olarak formülize edilen bebelac ürünleri ile sağlıklı ve doğal beslenme mümkündür. Bebelac ürünleri fiyatları ise sağladığı desteğe oranla oldukça uygun görülmektedir. Bebelac kavanoz mamaları 1-2 TL civarında bir fiyata sahip iken, Bebelac AC Almiron 15 TL, bebelac ar 15 TL, Bebelac LF 23 TL, Bebelac Pepti Junior 48 TL civarında fiyatlardadır. Ayrıca bebelac 1, 2, 3 ve bebelac 4 gibi devam sütleri de 20 TL civarlarında satışa sunulmaktadır. Bebelac Nenatal Prematüre ise 33 TL gibi bir fiyat değerine sahiptir. Bebelac mama fiyatları satıldığı yere ve kampanyalara bağlı şekilde değişik fiyatlara sahip olabilmektedir. Özellikle internet üzerinden güvenli alışveriş isteyen tüketicilerin www.kamelya.com dan yapacağı alışverişlerde hem uygun fiyatlı ürünler bulabileceği hem de aradığı her çeşit Bebelac’a ulaşabileceği bilinmektedir.


Bebelac Thickener 135 gr
Bebelac

Bebelac Thickener 135 gr

Özel amaçlı biberon maması.
Piyasada :16,00 TL
KDV Dahil :14,90 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Nutrikonfor 2 Bebek Maması 300 gr
Bebelac

Bebelac Nutrikonfor 2 Bebek Maması 300 gr

6+ ay üzeri bebekler için biberon mamasıdır.
Piyasada :20,00 TL
KDV Dahil :16,90 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Nutrikonfor 1 Bebek Maması 300 gr
Bebelac

Bebelac Nutrikonfor 1 Bebek Maması 300 gr

0-6 ay bebekler için biberon mamasıdır.
Piyasada :20,00 TL
KDV Dahil :16,90 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Nenatal Prematüre Maması 400 gr
Bebelac

Bebelac Nenatal Prematüre Maması 400 gr

Prematüre biberon maması.
Piyasada :41,40 TL
KDV Dahil :36,50 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Ispanaklı Patatesli Püre 125 gr
Bebelac

Bebelac Ispanaklı Patatesli Püre 125 gr

6-36 ay ıspanaklı patatesli kavanoz maması.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Tükendi
Bebelac Çocuk Sütü 4x500 ml
Bebelac

Bebelac Çocuk Sütü 4x500 ml

1 yaşından büyük çocukların besinsel ihtiyaçlarını karşılayan devam sütüdür.
Piyasada :12,00 TL
KDV Dahil :8,90 TL
Tükendi
Bebelac 4 Çocuk Sütü 900 gr
Bebelac

Bebelac 4 Çocuk Sütü 900 gr

1 yaşından itibaran devam sütü.
Piyasada :35,00 TL
KDV Dahil :23,00 TL
Tükendi
Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr
Bebelac

Bebelac 3 Devam Sütü 900 gr

9.aydan itibaren doğal korumayı güçlendiren biberon maması.

KDV Dahil :27,50 TL
Stoklarımızda...
Bebelac 2 Devam Sütü 900 gr
Bebelac

Bebelac 2 Devam Sütü 900 gr

6.aydan itibaren besin ihtiyacını yardımcı devam sütü
Piyasada :35,00 TL
KDV Dahil :23,00 TL
Stoklarımızda...
Bebelac 1 Bebek Sütü 900 gr
Bebelac

Bebelac 1 Bebek Sütü 900 gr

6.ayın sonuna kadar anne sütünün olmadığı durumlarda kullanılan biberon sütüdür.
Piyasada :35,00 TL
KDV Dahil :29,90 TL
Tükendi
Bebelac Sütlü Yulaflı Buğdaylı Kaşık Maması 250 gr
Bebelac

Bebelac Sütlü Yulaflı Buğdaylı Kaşık Maması 250 gr

6.aydan itibaren B vitamini açısından zengin kaşık mamasıdır.
Piyasada :8,50 TL
KDV Dahil :6,50 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Sütlü Peynirli Pekmezli Kaşık Maması 125 gr
Bebelac

Bebelac Sütlü Peynirli Pekmezli Kaşık Maması 125 gr

6. ayından itibaren bebeğinizin enerji ihtiyacını karşılayan kaşık mamasıdır.
Piyasada :5,00 TL
KDV Dahil :3,49 TL
Tükendi
Bebelac Karışık Sebze Çorbası 125 gr
Bebelac

Bebelac Karışık Sebze Çorbası 125 gr

6.aydan sonra zengin vitamin ve mineral içeriğine sahip sebze çorbasıdır.
Piyasada :5,00 TL
KDV Dahil :3,49 TL
Tükendi
Bebelac Sütlü Tahıl Karışımı Kaşık Maması 125 gr
Bebelac

Bebelac Sütlü Tahıl Karışımı Kaşık Maması 125 gr

Süt ile tahıl karışımından oluşan gece kaşık mamasıdır.
Piyasada :5,90 TL
KDV Dahil :3,95 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Sütlü İrmikli Muhallebi Kaşık Maması 125 gr
Bebelac

Bebelac Sütlü İrmikli Muhallebi Kaşık Maması 125 gr

5-36 ay bebekler için uygun besleyici biberon mamasıdır.
Piyasada :5,00 TL
KDV Dahil :3,49 TL
Tükendi
Bebelac Sütlü Armutlu Muhallebi Kaşık Maması 125 gr
Bebelac

Bebelac Sütlü Armutlu Muhallebi Kaşık Maması 125 gr

6-36 ay gece biberon mamasıdır.
Piyasada :5,00 TL
KDV Dahil :3,25 TL
Tükendi
Bebelac Çavdarlı Mısırlı Kaşık Maması 125 gr
Bebelac

Bebelac Çavdarlı Mısırlı Kaşık Maması 125 gr

5-36 aydan sonra doyurucu ve besleyici kaşık maması.
Piyasada :5,00 TL
KDV Dahil :3,49 TL
Tükendi
Bebelac Soya 300 gr
Bebelac

Bebelac Soya 300 gr

0-6 ay inek sütü proteini alerjisi için biberon maması.
Piyasada :19,00 TL
KDV Dahil :16,00 TL
Tükendi
Bebelac Pepti Junior 450 gr
Bebelac

Bebelac Pepti Junior 450 gr

Tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayan besin alerjisi olan bebekler için biberon maması.
Piyasada :54,00 TL
KDV Dahil :49,90 TL
Stoklarımızda...
Bebelac LF 400 gr
Bebelac

Bebelac LF 400 gr

Laktozsuz mama.
Piyasada :28,00 TL
KDV Dahil :24,00 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Ar 300 gr   SON K.T.:TEMMUZ 2015
Bebelac

Bebelac Ar 300 gr SON K.T.:TEMMUZ 2015

Kusan bebekler için biberon maması.
Piyasada :19,50 TL
KDV Dahil :15,90 TL
Stoklarımızda...
Bebelac AC Almiron 300 gr
Bebelac

Bebelac AC Almiron 300 gr

Gazlı bebekler için biberon maması.
Piyasada :19,90 TL
KDV Dahil :14,90 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Tavuklu Türlü 190 gr
Bebelac

Bebelac Tavuklu Türlü 190 gr

8-36 ay bebekler için kavonoz mamasıdır.

KDV Dahil :1,98 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Sütlaç 125 gr
Bebelac

Bebelac Sütlaç 125 gr

4-36 ay bebekler için kavanoz maması.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Sebzeli Güveç 125 gr
Bebelac

Bebelac Sebzeli Güveç 125 gr

6.aydan itibaren kullanılabilen kavanoz mamasıdır.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Tükendi
Bebelac Pirinçli Sebze Puresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Pirinçli Sebze Puresi 125 gr

4-36 ay bebekler için bağırsakları yumuşatarak kabızlığı önlemeye yardımcı kavanoz maması.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Pırasa Havuç Patates Puresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Pırasa Havuç Patates Puresi 125 gr

6.aydan itibaren zengin sebze karışımlı kavanoz maması.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Tükendi
Bebelac Muzlu Muhallebi 125 gr
Bebelac

Bebelac Muzlu Muhallebi 125 gr

6-36 ay bebekler için kavanoz mamasıdır.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Meyve Salatası Püresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Meyve Salatası Püresi 125 gr

6. aydan itibaren meyve salatalı kavanoz mama.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Kayısı Ananas Puresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Kayısı Ananas Puresi 125 gr

6-36 ay arası bebekler için kavanoz mamasıdır.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Karışık Sebze Püresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Karışık Sebze Püresi 125 gr

4.aydan sebze püreli kavanoz mama.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Tükendi
Bebelac Havuc Elma Puresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Havuc Elma Puresi 125 gr

4-36 ay arası bebekler için kavanoz mamasıdır.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Elma Şeftali Püresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Elma Şeftali Püresi 125 gr

4-36 ay arası bebekler için kavanoz mama.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Elma Armut Puresi 125 gr
Bebelac

Bebelac Elma Armut Puresi 125 gr

4-36 ay arası bebekler için kavanoz mamadır.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Bisküvili Kayısılı Üzüm Puresi 200 gr
Bebelac

Bebelac Bisküvili Kayısılı Üzüm Puresi 200 gr

4.aydan itibaren kullanılabilen kavanoz mamadır.
Piyasada :2,75 TL
KDV Dahil :2,12 TL
Tükendi
Bebelac Bahce Sebzeleri Püre 125 gr
Bebelac

Bebelac Bahce Sebzeleri Püre 125 gr

6-36 ay arası bebekler için kavanoz mamadır.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Bahce Meyveleri Püre 125 gr
Bebelac

Bebelac Bahce Meyveleri Püre 125 gr

4-36 ay arası bebekler için kavanoz mamadır.
Piyasada :1,50 TL
KDV Dahil :1,29 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Sutlu Ballı İrmikli Kaşık Maması 250 gr
Bebelac

Bebelac Sutlu Ballı İrmikli Kaşık Maması 250 gr

5-36 ay arası bebekler için irmikli kaşık maması.
Piyasada :8,50 TL
KDV Dahil :6,50 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Sütlü Pirinçli Kaşık Maması 250 gr
Bebelac

Bebelac Sütlü Pirinçli Kaşık Maması 250 gr

4-36 ay bebekler için pirinçli kaşık maması.
Piyasada :8,50 TL
KDV Dahil :6,50 TL
Stoklarımızda...
Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli Kaşık Maması 250 gr
Bebelac

Bebelac Sütlü Meyveli Pirinçli Kaşık Maması 250 gr

4-36 ay arası bebekler için meyveli kaşık maması.
Piyasada :8,50 TL
KDV Dahil :6,50 TL
Tükendi
Bebelac 3 Devam Sütü 500 gr
Bebelac

Bebelac 3 Devam Sütü 500 gr

9-12aydan itibaren kullanılan devam sütü.
Piyasada :15,00 TL
KDV Dahil :13,50 TL
Tükendi
Bebelac 4 Çocuk Sütü 500 gr
Bebelac

Bebelac 4 Çocuk Sütü 500 gr

1 yaşından itibaren devam sütü.
Piyasada :24,90 TL
KDV Dahil :19,50 TL
Stoklarımızda...
Bebelac 4 Çocuk Sütü 250 gr
Bebelac

Bebelac 4 Çocuk Sütü 250 gr

1 yaşından itibaren devam sütüdür.
Piyasada :14,50 TL
KDV Dahil :9,90 TL
Stoklarımızda...
Bebelac 3 Devam Sütü 250 gr
Bebelac

Bebelac 3 Devam Sütü 250 gr

6.aydan itibaren kullanılan biberon maması.
Piyasada :14,90 TL
KDV Dahil :9,90 TL
Stoklarımızda...
1 2
[1/2]
bkmexpress
Yenilikleri Takip Edin :
kart E-Ticaret
Kamelya Itriyat Ürünleri Pazarlama
ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Ergenekon Cad.
Bilgiç Sk. No:1- B3 ŞİŞLİ - İSTANBUL
Üyelik İşlemleri Yeni Üyelik Üye Girişi Şifre Hatırlatma Sipariş İşlemleri Sipariş İzleme Sipariş Yardım Formu Ödeme Bildirim Formu Alışveriş İşlemleri Alışveriş Sepeti Alışveriş Listesi Alarm Listesi Yardım İade ve İptal Koşulları Sık Sorulan Sorular Para Puanlar Online Ödeme Formu Site Haritası Kamelya.com Hakkımızda Hesap Numaralarımız İletişim
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiçbir ürün sitemizde satılmaz.
Kamelya ismi Firmamızın tescilli markasıdır.
Copyright 2013 © kamelya.com Tüm Hakları kamelya.com´a ait olup içerik ve görsellerin izinsiz kullanılması yasaktır.